Skocz do zawartości

A może by tak... zorganizować Extreme Party?


Rekomendowane odpowiedzi

 

Pytanie do organizatora - będą starzy redaktorzy czy tylko obecni?

Ze starych redaktorów będzie Kali, Koso, Hiv, Ściera, Norby, Ural. Całkiem prawdopodobne, że dojedzie też Gamera i MyszaQ, Reszta pewnie potwierdzi swoją obecność/absencję w najbliższych dniach. 

 

 

To Ural już sobie nie podciera tyłka ikstrimem? Co za dwulicowy buc.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Sobek latał z goPro na kiju, a "lepszy" sprzęt dzierżył ktoś inny. Ale nie mam pojęcia kto.

 

Co mi najbardziej wpadło w oczy/co zapamiętałem?

 

Po pierwsze, minę Urala, trochę zakłopotaną, trochę z cyklu WTF?! A wszystko przez pewnego uczestnika party, który latał ze Szmatławcem w ręku, miał otworzoną stronę ze stopką redakcyjną i pytał Urala kto jest kto. A ten tylko machał łapami na lewo i prawo pokazując odpowiednie osoby :D

Po drugie, siedzącego na uboczu Pereza z Romkiem. Wiecie, tacy mistrzowie drugiego planu. Zgredzi w centrum uwagi a oni z boku. Siedzieli przy ladzie popijając piwko. W pewnym momencie ekipę Zgredów zabrała na scenę grupka osób chcąca zaśpiewać "sto lat". Zgredzi poszli w urodzinowych czapeczkach na głowach, a Perez z Romkiem popatrzyli na nich, po czym Romek ostentacyjnie wstał, ruszył za Zgredami i rzucił tekstem w stylu "a (pipi)ę, od trzech lat tutaj pracuję [...] idę z nimi" :D Fajny obrazek, jak dotarło do nich, że to również ich święto :)

 

Ogólnie impreza na wielki plus. Ale tak jak wspominałem wcześniej. Odniosłem wrażenie, że znaczną większość stanowiły "młode osoby", które przyszły tylko po to by pograć za darmo w gry. Osoby, które czytają Extreme od zeszłego numeru, albo wcale. Pisząc inaczej, osoby, które przyszły pograć a nie świętować urodziny Szmatławca. Spodziewałem się tłumu osób, które czytają Extreme od pierwszego numeru, od 18 lat, a tu chyba lekki zonk ;)

 

Pluję sobie też w brodę, że nie zgłosiłem się do konkursu wiedzy o PSX Extreme. Pytania były banalne, ale mimo to niektórzy mieli z nimi problemy :P Jak choćby pierwsze pytanie o pierwszego Naczelnego PSX Extreme. Mina osoby, która odpowiedziała, że to Ściera (co okazało się oczywiście błędne), była bezcenna. No i to uczucie, gdy znasz odpowiedź na każde pytanie, ale niestety nie bierzesz udziału ;) A pytania były całkiem udane. Jak choćby to, co oznaczało słowo "kapusta" w kontekście bijatyk? Albo na jakiej ulicy odbył się słynny rajd na krzesłach, czy kto przywiózł do redakcji PS2 wprost z Japonii (na długo przed polską premierą)? Albo jaką konsolę przewidzieli Zgredy, na długo przed jej powstaniem.

 

Pozostaje zatem pytanie. Kiedy kolejne urodziny? Za rok? :)

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Sobek latał z goPro na kiju, a "lepszy" sprzęt dzierżył ktoś inny. Ale nie mam pojęcia kto.

 

 

Kręcił mój operator Kondziu, który robił już m. in. przy filmach z premier PS4 i Xboxa w redakcji, a także przy Paydayu, w którym zagraliśmy z Rogerem i Soqiem. Na 18 - tce robiłem raz za ikstrimową kingę przeprowadzając wywiady, a raz za żurawia, żebyśmy mieli fajne ujęcia z kijaka - wiem, że to debilnie wygląda, ale było bez dziubkowania, promise. Składam właśnie materiał. Stay tuned.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

Dzień dobry Pan Butcher!

THE EXPENDABLES 4

 

 

l2CYT05.jpg

od lewej góry, Kanabis, Mendrek, Kazub, Dave Czezky, Yano, od dołu Bjały, Yeah Bunny, no i Ja xd. ogólnie spoko, ludzie wiedzieli po co przychodzą, nie było chyba ludzi co weszli od "tak" bo akurat byli na zakupach, więc obeszło się bez wjeżdżania wózkiem zakupowym w standy ps4. Forumkowiczów było sporo, fajnie że zebraliście zgredów starych i nowych, że " chodziliście" po imprezie i gadaliście z ludzikami. Ogólnie zaatakowaliśmy Pereza by ten przeforsował ustawe plusikową. relacja i fotorelacja jest w stosownym temacie w dziale WKP xd

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza

Dzień dobry Pan Butcher!

 

THE EXPENDABLES 4

 

 

l2CYT05.jpg

 

od lewej góry, Kanabis, Mendrek, Kazub, Dave Czezky, Yano, od dołu Bjały, Yeah Bunny, no i Ja xd. ogólnie spoko, ludzie wiedzieli po co przychodzą, nie było chyba ludzi co weszli od "tak" bo akurat byli na zakupach, więc obeszło się bez wjeżdżania wózkiem zakupowym w standy ps4. Forumkowiczów było sporo, fajnie że zebraliście zgredów starych i nowych, że " chodziliście" po imprezie i gadaliście z ludzikami. Ogólnie zaatakowaliśmy Pereza by ten przeforsował ustawe plusikową. relacja i fotorelacja jest w stosownym temacie w dziale WKP xd

O kufa, tośmy się nieźle musieli mijać, bo tylko Mendrka widziałem :D

Edytowane przez Emtebe
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...