Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

ty XM czytasz co pisze czy znowu piszesz glupoty byle sie do mnie znowu przepier.dolic?

 

 

nigdy nie hejtowalem remasterow gierek z wiiu na switcha, nawet pisze w tamtym poscie ze liczylem, ze na premiere bedzie ich kilka + mario i zelda, a na premiere nie dostajemy nawet jednego remastera, zadnego mario i tylko zelde na o conajmniej 400zl za drogi sprzet i tyle

 

czy sie mialo wiiu czy sie nie mialo, na premiere zakupu tej konsoli nie da sie racjonalnie wytlumaczyc jak sie nie jest fanbojem marki, oczywiscie mozna przyjac zasade, ze beka z biedakow, iphone za 3k, to tylko dwie pary jeansow, kup i sprzedaj itp ale wg mnie nie tedy droga w dyskusji bo tak mozna argumentowac zakup wszystkiego

 

do premiery mario bedzie jeszcze e3 i pewnie kilka directow to sie sytuacja co i kiedy bardziej wyklaruje

Odnośnik do komentarza

Ja nie mogę narzekać jak to się mówi najlepsze gry wychodzą pod koniec generacji. Tutaj dostajemy je w pierwszym roku istnienia konsoli. Nawet ARMS jest dobre i zdecydowanie robię preorder tej gry :P

 

Co do sprzętu są pierwsze wrażenia ludzi grających i zdecydowanie oceniają na plus najśmieszniejsze to że joy-cony wydawały się małe a one są idealne do trzymania w takiej pozycji,leżysz sobie rozkładasz ręce i grasz cały koncept mnie kupił. 

http://i.imgur.com/IsTKs0M.png 

 

Obejrzyjcie wrażenia z HD RUMBLE-jest to bardziej awansowane od tego co ma steam controller 

 

https://streamable.com/rnukw

 

ich miny bezcenne. 

Edytowane przez Climber
Odnośnik do komentarza

Skąd to zdziwienie, że wszystko drogie. Już ktoś wcześniej napisał o ajfonach.

Przynależność do wyższej kasty konsolowego gamingu nie jest tania.

 

Można wrócić z roboty wypić czteropak i w samotności grać w Fifę, Halo czy ustawiać drabiny w Uncharted lub można mieć znajomych i Nintendo Switch.

 

Okropny post.

.....................................

 

Wii U 2.0. Szkoda, bo liczyłem po cichu, że zrozumieli, dlaczego od N64 przegrywają co generację, a jak nie (Wii), to tracą graczy.

Odnośnik do komentarza

 

Skąd to zdziwienie, że wszystko drogie. Już ktoś wcześniej napisał o ajfonach.

Przynależność do wyższej kasty konsolowego gamingu nie jest tania.

 

Można wrócić z roboty wypić czteropak i w samotności grać w Fifę, Halo czy ustawiać drabiny w Uncharted lub można mieć znajomych i Nintendo Switch.

 

Okropny post.

.....................................

 

Wii U 2.0. Szkoda, bo liczyłem po cichu, że zrozumieli, dlaczego od N64 przegrywają co generację, a jak nie (Wii), to tracą graczy.

 

 

No to polecam wejść na Zachodnie strony, nawet Digital Foundry sprzętem jest zachwycony, zwłaszcza w trybie handhelda, który bije na głowę to co oferowała graficznie Vita a pragnę przypomnieć że handheld Sony już w 2011r. kosztował 1000zł za wersję z Wi-Fi a 1200/1300zł z 3G. Tutaj mamy konsole przenośną oferują poziom graficzny Wii U (a nawet lepiej jak sam DF przyznaję) a do tego mamy opcję odpalenia tego wszystkiego w formie stacjonarnym z wyższą rozdziałką i lepszymi efektami graficznymi. Co kto woli, ja osobiście wolę Switcha niż dwa klony pokroju PS4 i XO, które nic ale to kompletnie nic ze sobą nie oferują i same są budżetowymi lapkami, gdzie teraz wychodzą ich super duper podrasowane wersje gdzie 5/6 letnie w podrasowanej wersji nie śmigają na tych konsolach w 1080/60 a MK8 na Switcha śmiga w 1080p/60 a w wersji na handhelda 720p/60.

 

Zresztą co będę kogoś tutaj przekonywał, swoją opinie nie raz tutaj poruszałem. Konsola może mogłaby być odrobinę tańsza i mogłaby kosztować jednak te 300 Euro ale wcale się nie zdziwię jak zobaczymy takie oferty na koniec roku mając już do dyspozycji znacznie więcej niż tylko Zeldę (która swoją drogą jest 10x lepszą ofertą niż to co miało PS4 i XO z płytkimi jak kałuża Ryse, KZ:SF czy Knack). 

 

 

Digital Foundry akurat sklecił naprawdę świetny filmik, jest bardzo obiektywny i punktuje wszystko za i przeciw. Naprawdę polecam każdemu obejrzeć, jeżeli choć trochę jest zainteresowany fachową opinią bez g.ównoburzy.

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

No to polecam wejść na Zachodnie strony, nawet Digital Foundry sprzętem jest zachwycony, zwłaszcza w trybie handhelda, który bije na głowę to co oferowała graficznie Vita a pragnę przypomnieć że handheld Sony już w 2011r. kosztował 1000zł za wersję z Wi-Fi a 1200/1300zł z 3G. Tutaj mamy konsole przenośną oferują poziom graficzny Wii U (a nawet lepiej jak sam DF przyznaję) a do tego mamy opcję odpalenia tego wszystkiego w formie stacjonarnym z wyższą rozdziałką i lepszymi efektami graficznymi. Co kto woli, ja osobiście wolę Switcha niż dwa klony pokroju PS4 i XO, które nic ale to kompletnie nic ze sobą nie oferują i same są budżetowymi lapkami, gdzie teraz wychodzą ich super duper podrasowane wersje gdzie 5/6 letnie w podrasowanej wersji nie śmigają na tych konsolach w 1080/60 a MK8 na Switcha śmiga w 1080p/60 a w wersji na handhelda 720p/60.

 

Tutaj dodać należy, że w przypadku Vity Sony zastosowało ukryty koszt pod postacią kart pamięci. Sam model nie miał przecież pamięci a karta 32 GB kosztowała $100. Już mamy koszt zbliżony do Switcha a przecież rozmawiamy o Nintendo.

Odnośnik do komentarza

A to już twój problem, nie mój :dunno: ale znaj łaskę pana, powtórzę się.

 

Nie biorę switcha na premierę bo jest za drogi, akcesoria są za drogie i nie ma żadnych gier na start dla kogoś kto ma już wiiu i inne konsole. Najwcześniej switcha kupię na gwiazdkę bo do tego czasu raczej będą już obniżki i będzie Mario i może inne gry.

Odnośnik do komentarza
Gość aphromo

kto chce to kupi na premiere, kto uwaza ze za drogie poczeka i tyle. W moim przypadku po raz kolejny powtarza sie scenariusz jaki zawsze mam z Ninny - gry zarabiste konsola wujowa i kaza placic jak za zboze.

 

na zachodnich forach kolejne dramy o ceny konsoli/dodatkow, niektorym sie wydawalo ze Switch bedzie 3x lepszy niz Wii U etc. wiec my mamy calkowite prawo narzekac skoro narzekaja duzo wyzej uposazeni Niemcy Holendrzy itp.

 

Przypomne moze tylko ze plotkowano o cenie Switcha nizszej o 450 zl w przeliczeniu + darmowy online byl traktowany jak oczywista oczywistosc.

 

Ostatnio Eurogamer wrzucil filmik z pierwszego kontaktu ze Switchem i prosto z mostu wala ze Switch jako konsola domowa to kompletna katastrofa. 

Edytowane przez aphromo
Odnośnik do komentarza

kto chce to kupi na premiere, kto uwaza ze za drogie poczeka i tyle. W moim przypadku po raz kolejny powtarza sie scenariusz jaki zawsze mam z Ninny - gry zarabiste konsola wujowa i kaza placic jak za zboze.

 

na zachodnich forach kolejne dramy o ceny konsoli/dodatkow, niektorym sie wydawalo ze Switch bedzie 3x lepszy niz Wii U etc. wiec my mamy calkowite prawo narzekac skoro narzekaja duzo wyzej uposazeni Niemcy Holendrzy itp.

 

Przypomne moze tylko ze plotkowano o cenie Switcha nizszej o 450 zl w przeliczeniu + darmowy online byl traktowany jak oczywista oczywistosc.

No to dziwne fora czytasz za oceanem sa szczęśliwi a preordery już wszystkie sprzedane.... Ba tak samo w europie...

Odnośnik do komentarza

Problemem teoretycznie jest tylko mała różnorodność gier na start. Nie podchodzi Ci Zelda? Czekaj do świąt. A jakby rzucili Mk8 i Splatoona 2 żeby przegryzać Zelde to na bank byłby znacznie lepszy odbiór premiery, ale pamiętajcie nikt nie chcę na sam start wystrzelać się z sztosów te pojawią się ciągu roku od premiery tj Mario, Xeno 2, Splatoon 2. Ale zabawne jest hejtowanie całej konsoli w obliczu tego, że ludzie się zabijali o palety żeby pograć w kooorwa knacka xd jak to wytłumaczyć? Tutaj jest przynajmniej gra 9/10 na start i fajny sprzęt. Jak ktoś szuka innych usprawiedliwień to jego sprawa ale po co tym osrywać temat?

Odnośnik do komentarza

A to już twój problem, nie mój :dunno: ale znaj łaskę pana, powtórzę się.

 

Nie biorę switcha na premierę bo jest za drogi, akcesoria są za drogie i nie ma żadnych gier na start dla kogoś kto ma już wiiu i inne konsole. Najwcześniej switcha kupię na gwiazdkę bo do tego czasu raczej będą już obniżki i będzie Mario i może inne gry.

aha

czyli podobnie jak ja

tylko ty pewnie czekasz na mario

ja czekam na monstera i poki (w dobrej formie, a nie jakieś kotlelty z 3dsa)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...