Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

Z drugiej strony na XO i PS4 headsety działają po kablu do pada. Tutaj gdy konsola jest w doku to jedyna możliwość do Bluetooth albo kabel na 5m od konsoli. Żeby właśnie tutaj nie było tłumaczenia że dlatego zrobili apke XD. Chociaż ciągle myślę że to będzie tylko dodatek i w Switchu normalnie party chat będzie.

Odnośnik do komentarza

Swoją drogą nintendo to jednak lekkie debile - każą sobie płacić za voice chat, który będzie działać przez apke w telefonie. 

Tylko, że istnieje już taka aplikacja i nie trzeba za nią bulić żadnych $, a nazywa się Skype  :reggie:

 

 

Swoją drogą mistrz

gWEUTyM.png

Przeciez to fake konto jest a obrazek to jakiś słaby ss klawiatury telefonu 

  • Minusik 6
Odnośnik do komentarza

Z drugiej strony na XO i PS4 headsety działają po kablu do pada. Tutaj gdy konsola jest w doku to jedyna możliwość do Bluetooth albo kabel na 5m od konsoli. Żeby właśnie tutaj nie było tłumaczenia że dlatego zrobili apke XD. Chociaż ciągle myślę że to będzie tylko dodatek i w Switchu normalnie party chat będzie.

Mi tam pasuje. Zero multitaskingu, niech wszystkie zasoby idą na obsługę gry.

Odnośnik do komentarza

Switch moim zdaniem będzie ogromnym sukcesem Nintendo. Pobawię się w analityka i napiszę jak ja to widzę.

 

Zacznę od tego dlaczego Wii U było wtopą. Przyczyna pierwsza, każdemu znana - tragiczny pierwszy pokaz, gdzie nawet gracze z krwi i kości myśleli, że ten tablet to nowy bajer do Wii. Wcześniej sporo tego było, więc nikogo nie dziwił nowy kontroler.

 

Druga sprawa, że wtedy cała branża spragniona była nowych doznań, nowej generacji z dużo lepszą grafiką. Tamta generacja była bardzo długa.

 

Pierwszy rok był okropnie słaby pod kątem gier, a i każdy czekał jak już wspomniałem na coś innego.

 

Kontroler do Wii U choć świetny, to jednak odchodził od tego co wypromowało Wii-moty. Czyli prostota działania i innowacyjność. Pad był ogromny i mógł gracza niedzielnego przerażać. Ogółem było to odejście od uniwersalności poprzednika na którym mógł grać młody i stary.

 

Tak widzę przyczyny porażki Wii U, a co sprawia, że Switch wymiecie?

 

Gdy te kilka lat temu chcieliśmy nowych doznań wizualnych, tak teraz gracze mogą być podrażnieni tym co robi Sony i Microsoft. Ich wyścig zbrojeń, konieczność zakupu TV 4K z HDR. Ba... Wręcz wciskanie nam tego na siłę. Switch za to nawet nie wymaga posiadania TV, niemniej większość z nas ma już TV Full HD i cieszy, że tego nie trzeba zmieniać.

 

Słaby start? A moim zdaniem genialna strategia Nintendo. Mario Kart 8 to przecież od dawna już gra gotowa, Spatoon 2 pewnie też by spokojnie na premierę trafiło. Na rękę by nawet Nintendo było nie dawać Zeldy na start, ale nie chcąc rozgniewać prawdziwych graczy jednak Zelda na premierę zawita. O co mi jednak chodzi. O to, że Nintendo poza prawdziwymi graczami chce ponownie przekonać do siebie graczy niedzielnych. A kto ma to dla nich zrobić? Właśnie my prawdziwi gracze. Doszło to do mnie gdy sam zacząłem rozmyślać by do Zeldy dokupić 1-2-Switch, a później Arms. Bo z braku gier weźmiemy i te gry, a one idealnie nadają się do promowania systemu!

 

Bo można komuś opowiadać - wiesz ta konsola, to ma takie i takie bajery, a tu możesz jeszcze to i to. - No i ten ktoś będzie jednym uchem słuchał, a drugim będzie mu wylatywało. A dajmy na to sytuację, że wpadają znajomi, wyciąga się Switcha i gra na nim. Sam już widok tego systemu robi wrażenie. Ale stawiasz tablet na stoliku, odpinasz kontrolery i zapodajesz 1-2-Switch. Później wyciągasz jeszcze dwa dodatkowe kontrolery, odstawiasz konsolę do stacji dokującej i zapodajesz na tv Mario Kart. Taki niedzielny gracz widząc to wszystko ma już mózg na ścianie. Nawet mnie to jara. A jak już ktoś zagra i poczuje te nowe wibracje, w głowie będzie miał myśl- ale co to? Ale że jak to działa? Nintendo potrafi promować swoje nowe technologie.

 

Powróci też moda na gry ruchowe. Bo Nintendo je na jakiś czas odstawiło, a Microsoft i Sony nieudolnie próbowali coś ugrać. Ale ogółem to tylko odcinali po Nintendo kupony. Nie potrafili robić gier ruchowych, albo wciskali to do gier normalnych, albo tworzyli gry zbyt dziecinne, albo znowu za dorosłe. Nie zrozumieli, że siłą Nintendo było i jest to, że potrafią stworzyć produkt na każdy wiek. Zarówno 1-2-Switch, jak i Arms przebijają wszystko to co Sony i Microsoft osiągneli przez lata.

 

Kolejna kwestia, że Move był kontrolerem dodatkowym, który zawsze gdzieś tam na boku trzeba było upychać, i poza grami ruchowymi do niczego się nie nadawał. Zaś Kinect miał problem w tym, co było jego hasłem reklamowym - czyli brak kontrolera. Przez to nadawał się tylko do sportu i tańczenia. Przy Switchu każdy i w każdej chwili będzie miał kontrolery ruchowe przy sobie, bo będą one również główną częścią całej konsoli. Nie trzeba będzie ich dokupować, wyciągać z szafy. Odłączasz od tableta i masz. Takie proste.

 

O ile konferencja była taka sobie, tak już zachwyty osób będących na testowaniu Switcha nie mają końca. Ogólnie nawet jsk to się ogląda, to widać jak wiele frajdy sprawia ten system.

 

Znowy nadejdzie czas na zabawę z innymi przy jednek konsoli, bo teraz będzie można zabrać swoją konsolę gdzie tylko się da. Wielu też jara moźliwość grania w duże gry poza domem. I jest to prawda! Nawet ja już w busie słyszałem jak łebki rozmawiał. Jeden do drugiego:

- Widziałeś Nintendo Switch?

- No! Kupili mnie tym, że będzie można grać w Skyrima gdzie się tylko chce.

 

Kolejna sprawa, najważniejsza dla nas graczy, czuję, że tym razem gier będzie na Switch powstawać od groma. Czuję, że do końca roku pęknie 12 milionów i każdy będzie chciał coś wysać na ten system swojego. Może przesadzam z optymizmem, ale ja tak to czuję.

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

 

 

 

Czekam na gry, jak do końca roku tylko mnie Mario zainteresuje to poczekam dalej ;)

a zelda?
Tak jak ficek mówi, mam wiiu, i zelde biorę na ten sprzęt :lapka:

 

Climber, wygnali Cię z PPE że tutaj przyszedłes?

 

Już nie moge czytać tych dezinformacji to już jest chore co oni tam wypisuja xD

 

 

No to witam na FPE gdzie wszystkie informacje są sprawdzone, wiarygodne, kazdy piszę 100% prawy i wszystkie wiadomości są weryfikowane i potwierdzane przez czołowych członków tego forum. Najszybsze i najszczersze źródło informacji -> WC10, miłej zabawy :lapka: 

  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

 

6.2 ? Kpina chyba 6,0 to w telefonie mam. 10 by musialo byc. Smieszny ten switch w czasch gdy ps4 pro jest i mocniejszy xbox wyjdzie. Żal.pl

Jest wystarczający a na telefonie nie pograsz sobie w duże gry AAA

 

Na telefonie to ogólnie nie da się grać (jakieś wyjątki się znajdą). Nawet granie w zręcznościowe indyki to masochizm. 

Odnośnik do komentarza

 

Czasami rozum mi podpowiada po co mi ten Switch brać Zelde tylko na Wiiuuu będe miał 3 w kupie do konsoli wzrośnie szacun i będzie dozgonny :blink:

Translate, Please.

 

 

Sometimes the mind tells me why I take this Switch Zelda on Wiiuuu bust a 3 in a heap to the console and will increase Respect lifelong

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...