Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ragus

Pograłem kilka godzin w Zeldę + demko Snipperclips. Ogólnie wrażenia pozytywne, ALE:

 

  • Oczywiście u mnie są problemy z lewym joyconem. Nie jest to nachalne, ale zdarzyło mi się ze dwa razy - Link przestawał reagować na ruch gałki i sam biegł w ostatnio zarejestrowanym kierunku. Sprawdzałem na kalibracji i jest dokładnie to co pokazywano gdzieś na filmiku: jak zasłonię dłonią kontroler to zaczyna się lag party.
  • Ten przycisk do zdejmowania joyconów ma kijowe umiejscowienie. Nie idzie tego sensownie złapać.
  • Zdejmowanie gripów to potrafi być masakra, mało sobie dzisiaj paznokcia nie zerwałem.
  • Jak dla mnie gałka w prawym joyconie jest za nisko. Ogólnie mam dużą tolerancję na ergonomię, a tutaj jednak pomyślałem, że mogłoby być wygodniej..

Ragus, jak zasłonisz całego lewego joycona to nie ma problemów z łącznością?

 

 

Nic, teraz jak to pisze dosłownie robię z nim co tylko się da. Switcha mam za telewizorem (bo przed nim nie mam miejsca) więc to kolejna potencjalna przeszkoda do zakłóceń. Zasłaniam, za plecami, pod łóżkiem, zakrywam jak mogę, ciągle bezproblemowe połączenie z 3 metrów. Teraz po kilku godzinach z zeldą też żadnych zakłóceń.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

chmurqab, jaką masz wersję kolorystyczną?

 

Martwi mnie to zrywanie połączenia. Nintendo chyba do tej pory się nie wypowiedziało na ten temat oficjalnie.

 

Neon. 

 

Nic, teraz jak to pisze dosłownie robię z nim co tylko się da. Switcha mam za telewizorem (bo przed nim nie mam miejsca) więc to kolejna potencjalna przeszkoda do zakłóceń. Zasłaniam, za plecami, pod łóżkiem, zakrywam jak mogę, ciągle bezproblemowe połączenie z 3 metrów. Teraz po kilku godzinach z zeldą też żadnych zakłóceń.

No to u mnie stoi obok TV, zasłonię dłonią i jest masakra jakaś. Ehhh..

Odnośnik do komentarza

Jak dym muszą być wadliwe partie w takim razie :/

 

Robiłeś reboot po aktualizacji i odłączałeś joycony? Ostatnie, co mi przychodzi na myśl.

Ta, robiłem. Ogólnie to zayebiście dziwnie to działa, wstaje z kanapy, idę do kuchni, 6-7m od docka i jest wszystko spoko, nawet zasłonięte. Siadam na kanapie, 2,5m - przysłonię ręką i jest cyrk.

 

Nosz w dupę. Zobaczę czy coś Nintendo powie w tej sprawie przez weekend i chyba trzeba będzie coś działać w kierunku zwrotu/wymiany :/

Edytowane przez chmurqab
Odnośnik do komentarza

Ja mialem zrobiony router z tel. Bo akurat na premiere switchq moj dostawcq internetu postanowil zaszalec i wylaczyc net. Wszystkie aktuqlizacje smigaly bez problemu. Joye ani razu nie zgubily zasiegu ale nie testowalem dalej niz z kanapy przed tv czyli te 2.5m w ogole konsola jest za(pipi)iscie estetyczna podoba mi sie jej wielkosc nie zagraca przestrzeni przed tv. Pudla od gier ok chcoiaz mogly by byc twardsze

Odnośnik do komentarza

W ogole nie spodziewalem sie ze joy cony z gripem stworza dla mnie tak wygodny pad. Mialem w planie kupic pro controller ale w takim wypadku chyba w przywzlosco zainwestuje w drugi zestaw conow i bedzie wiecej padzikow do multi

Odnośnik do komentarza

 

Jak dym muszą być wadliwe partie w takim razie :/

 

Robiłeś reboot po aktualizacji i odłączałeś joycony? Ostatnie, co mi przychodzi na myśl.

Ta, robiłem. Ogólnie to zayebiście dziwnie to działa, wstaje z kanapy, idę do kuchni, 6-7m od docka i jest wszystko spoko, nawet zasłonięte. Siadam na kanapie, 2,5m - przysłonię ręką i jest cyrk.

 

Nosz w dupę. Zobaczę czy coś Nintendo powie w tej sprawie przez weekend i chyba trzeba będzie coś działać w kierunku zwrotu/wymiany :/

Mam podobnie wystarczy przesłonić lewy i gubi się. Z prawym nie ma problemów irytuje to strasznie. Wersja Neon

Odnośnik do komentarza

Odpowiedzi na dwie kwestie:

 

1. Folia z futerału od nintendo jest wysokiej jakości. Gruba i łatwa do aplikacji, w opakowaniu są nawet nalepki do zdjęcia paprochów przed nakładaniem.

 

2. 15V z oryginalnego zasilacza jest do trybu pod TV. Są powerbanki, które switcha będą ładować.

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Chyba blantman się pytał o wygodę łączonego pada. Po kilku godzinach z Zeldą nie widzę sensu brania Pro controllera, gra mi się bardzo wygodnie. Zgrabnie mi leży w dłoniach, nie mam na co narzekać. Pro Controller ma normalnego dpada i to jest jedyny argument, ale pewnie wolałbym w przyszłości dokupić zamiast niego joycona z krzyżakiem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...