Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

28 minut temu, Szajka napisał:

Jeśli kupiłbym sobie kolejnego switcha(obecnie mam lite) tym razem byłby to np oled to czy gierki które zakupilem na lite będę mógł mieć na kolejnym switchu? Zakładam że bezproblemowe będzie zalogowanie się na obecne konto na nowym switchu.

Skąd my to mamy wiedzieć? :szopenhauer: W obecnych czasach i plotach że to będzie tylko mocniejszy switch zdrowy rozsądek podpowiada że wsteczna kompatybilność to mus ale to jednak nintendo co nie, z tymi durniami nigdy nie wiadomo

Odnośnik do komentarza
45 minut temu, Szajka napisał:

Jeśli kupiłbym sobie kolejnego switcha(obecnie mam lite) tym razem byłby to np oled to czy gierki które zakupilem na lite będę mógł mieć na kolejnym switchu? Zakładam że bezproblemowe będzie zalogowanie się na obecne konto na nowym switchu.

Tak, można odpalić cyfrowo kupione gry na kolejnej konsoli.

Nie wiem tylko jak wygląda kwestia używania obydwu na raz, u mnie to była przesiadka z V1 na oled i ta pierwsza od razu poszła na sell.

Edytowane przez jar3czek
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
5 minutes ago, jar3czek said:

Tak, można odpalić cyfrowo kupione gry na kolejnej konsoli.

Nie wiem tylko jak wygląda kwestia używania obydwu na raz, u mnie to była przesiadka z V1 na oled i ta pierwsza od razu poszła na sell.

 

Używanie dwóch na raz polega na tym, że ta która nie jest konsolą domową może być używana tylko online i tylko na koncie na którym zostały zakupione te gry. 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, qvstra napisał:

czy pudełkowe gry z japońskiego rynku będą miały angielskie napisy? chodzi mi o gry, które miały też premierę w europie 

Zależy, loteria, trzeba sprawdzać każda grę co cię interesuje

Odnośnik do komentarza

Przyda się nowa konsola od Nintendo. Jak kupowałem Switcha i otworzyła się cała biblioteka gier na tę konsolę to grało się świetnie. Bardzo dobrze wspominam Metroid Prime czy też Breath of the Wild ale jak nadrobiłem te sztosy, to obecnie Switch leży i się kurzy. Oczywiście, że coś ciekawego by się znalazło, tylko, że nie ma chyba już takich gier, w które jakoś bardzo chciałbym zagrać. To co obecnie wydaje Nintendo zupełnie do mnie nie trafia, chodzi mi o Peach czy te gry RPG (chodzi mi o te od Nintendo związane z Mario), no słabo to wygląda. 

Edytowane przez KJL
Odnośnik do komentarza

Ciekawe czy jakoś będą inne gry paczować na Switcha2 i czy za free. Mówię zarówno o Niny jak i reszcie. I co na start na zachetę? Mario3D pewnie, możę Kart? Bo Metroid to nisza. I czy rzeczywiście bezpiecznie, magnetycznie łączone joye. Bez żadego gimmicka? No ciekawe.

 

Plus co z marketingiem

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, KJL napisał:

Przyda się nowa konsola od Nintendo. Jak kupowałem Switcha i otworzyła się cała biblioteka gier na tę konsolę to grało się świetnie. Bardzo dobrze wspominam Metroid Prime czy też Breath of the Wild ale jak nadrobiłem te sztosy, to obecnie Switch leży i się kurzy. Oczywiście, że coś ciekawego by się znalazło, tylko, że nie ma chyba już takich gier, w które jakoś bardzo chciałbym zagrać. To co obecnie wydaje Nintendo zupełnie do mnie nie trafia, chodzi mi o Peach czy te gry RPG (chodzi mi o te od Nintendo związane z Mario), no słabo to wygląda. 

Za rok na następcy będziesz też kupował Peach i te gry RPG ale przynajmniej w nowym standardzie cenowym :obama:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...