Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

on może tak w nieskończoność, więc pewnie się już nigdy nie doczekamy nowego posta od niego bo skoro

 

 

List<String> writeZeldaGOTYOpenWorldFeatues()

{

 List<String> list = new List<String>();

 while(true)

 {

  list.add(CoolFeatureFromClimbersMind);

 }

 

 return list;

}

 

petal w funkcji bedzie dzialac w nieskonczonosc, nie da rady nam opublikowac zawartosci listy list :lapka:

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza

Jak ktoś chce bundle Switcha z grip+Zelda za 360 ejro 

 

https://www.amazon.fr/Pack-Nintendo-Switch-paire-Joy-Con/dp/B01MZAF5BB/ref=sr_1_4?s=videogames&ie=UTF8&qid=1485263960&sr=1-4&keywords=nintendo+switch

 

W Szwecji Switch bije Preordery ps4 na premiere 

 

Na dodatek ceny spadają i pojawiają się packi. 

Edytowane przez Climber
Odnośnik do komentarza

Gamespot zaczął sprzedawać headset pod Switcha. Co najciekawsze, headset jest opisany jako podpinany prosto pod Switcha a nie do telefonu, więc może przed premierą wyjdzie że appka do telefonu to tylko dodatek? W sumie dobrze by było bo na razie dobrą usługą sieciową to Switch nie może się pochwalić....

 

http://www.gonintendo.com/stories/272642-pdp-s-afterglow-lvl-3-headset-for-switch-leads-to-more-voice-chat

Odnośnik do komentarza

To co? 

Miesiąc jeszcze.

Ktoś brał coś, poza Zeldą? Arsmów i 1-2 nie biore, niedlugo bedzie po 60zl i tak bym za duzo nie gral w to.

Bomberman mnie kusi, ale nigdzie nie ma w PL.

Miałem brać procontroler, ale odpuściłem. Dam radę bez i 300 zl to sporo.

Pokrowiec zamówiony, i myślę o tej drugiej ładowarce.

A wy jak tam?

Odnośnik do komentarza

Ja cały czas mam dylemat, chyba jednak na razie odpuszczę sobie i poczekam jak się sytuacja rozwinie, może w okolicach wakacji jak już Zeldy na allegro ludzie rzucą jak będziesz Disgaea 5 i Mario Kart i może coś jeszcze ciekawego do tej pory, czekam na zapowiedz pokemonow. Inaczej na razie poczatkowy hype opadl.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...