Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

Ale, że co?

Czemu?

Masz kasę to kup, jeśli zelda Ci styknie plus jakaś popierdółka na premierę. W kwietniu Mario Kart, wiadomka ograne na WiiU, ale co nie kupiłbyś? 

Do KOŃCA 2017 nie będzie zmiany ceny, a ludzie tak się rzucili, że przez kilka miesięcy będzie problem z dostępnością i ceny też odpowiednio wyższe będą - to do tych co myślą ze zaraz bundla z grą i padem, po niewiadomo jakiej cenie wyrwą. Może w 2018.

Zresztą zawsze można sprzedać, bez straty bankowo, a może... :cebula:

Odnośnik do komentarza

To co? 

Miesiąc jeszcze.

Ktoś brał coś, poza Zeldą? Arsmów i 1-2 nie biore, niedlugo bedzie po 60zl i tak bym za duzo nie gral w to.

Bomberman mnie kusi, ale nigdzie nie ma w PL.

Miałem brać procontroler, ale odpuściłem. Dam radę bez i 300 zl to sporo.

Pokrowiec zamówiony, i myślę o tej drugiej ładowarce.

A wy jak tam?

Ja jak już wcześniej pisałem, Switcha biorę dopiero na Święta, bo nie kupuję konsol na premierę. Co nie znaczy, że w międzyczasie nie obkupię się w interesujące mnie gry i inne akcesoria do konsoli.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Decyzję podejmę pewnie w ostatniej chwili, ale na ten moment bardziej się skłaniam ku temu, żeby jednak brać. Zawsze podchodziłem do sprawy zdroworozsądkowo i nigdy nie brałem żadnej konsoli na premierę, ale raz w sumie mogę pójść na przekór i zaszaleć.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja się cały czas zastanawiam nad kolekcjonerką Zeldy. Nic w niej nie ma ciekawego. Jak bym wiedział, że nie stracę jeżeli będę chciał się pozbyć tej płyty i mieczyka, to bym się skusił. ale ona nawet nie schodzi specjalnie. Gdyby było chociaż Amiibo, to miałbym przyzwoita figurkę. Może lepiej na Bombermana zapolować? Już sam nie wiem.

Odnośnik do komentarza

Też uważam, że limitka Breath of the Wild to jedna z najmniej atrakcyjnych edycji europejskich. (Nie wspominając już o tym, że Wii U wcale nie doczekało się specjalnej edycji :down: ) Na przykład ostatnie wydanie Twilight Princess HD wygląda lepiej.

CI16_WiiU_TheLegendOfZeldaTwilightPrince

I opłacalne - kupując osobno amiibo i grę zapłacilibyśmy więcej. I sama figurka prezentuje się znakomicie. Przy limitce Breath of the Wild prócz limitowanego soundtracku, nie widzę tylu plusów - ani kolekcjonerskich (mało atrakcyjna figurka), ani tym bardziej ekonomicznych.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jak masz dużo do ogrania to polecam 3DS i WiiU (najlepiej oba). Kupa frajdy, od groma gier. Szczególnie jak masz zaległości to pograsz też w starocie. Na Switch na początku nie będzie starszych tytułów, więc jeśli chcesz skubnąć więcej to bierz coś z tego zestawu. Na 3DS jest tyle gier, że ci życia nie starczy ;-)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...