Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.nintendo.com/switch/online-service/

 

Cytuje: 

Monthly game download

Subscribers will get to download and play a Nintendo Entertainment System™ (NES) or Super Nintendo Entertainment System™ (Super NES) game (with newly-added online play) for free for a month.

ściągnąć i grać przez miesiąc. Ja to rozumiem tak jak inne strony - po 30 dniach te gry nie będą już dla Ciebie darmowe.

 

Oczywiście możesz mieć rację ale czytając to ja to postrzegam, że przez miesiąc mając subskrypcję będę mógł pobrać grę za darmo i dopóki opłacam subskrypcję to będę mógł w nie grać. Jednak po samym miesiącu, jeżeli gry nie pobiorę w wyznaczonym czasie to będę musiał za nią zapłacić. Przecież dokładnie tak działa Gold i PS+ ściągniesz grę XYZ w danym miesiącu za free jak masz subskrypcję ale jak jej nie pobierzesz to po miesiącu będziesz musiał za nią zapłacić. 

 

@Ficuś 

Widzę, że masz niesamowity ubaw ale następnym razem bądź tak łaskaw i napisz mój nick poprawnie ;-] 

Odnośnik do komentarza

PS Plus:

Gry co miesiąc

Pobieraj co miesiąc dwie gry na PS4 i graj w nie tak długo, jak korzystasz z członkostwa.

https://www.playstation.com/pl-pl/explore/playstation-plus/

 

Tu jest napisane jak jest. U Nintendo wydaje się być inaczej. Analizując zapis to albo nie umieją tego dobrze napisać, albo nie będzie tak jak w PSN i Live.

 
 
Odnośnik do komentarza

"Istnieje na taką konsolę zapotrzebowanie a rynek jest przychylny takiemu przedsięwzięciu. W związku z tym rozważamy stworzenie następcy 3DS" - powiedział prezes Nintendo".

 

Zaczynam wątpić w wydanie pełnoprawnych Pokemonów na Switchu. Coraz mniej mi się to podoba. Wiadomo, że to asekuracyjna gadka jak coś poszłoby nie tak, ale nie budzi to mojego zaufania. Zamiast uspokoić ludzi po Wii U, zniechęcają do kupna nie wydanej jeszcze konsoli. Niech pierdziela, że to stacjonarka, okej, ale zamiast dać również sygnał deweloperom do tworzenia gier "przenośnych"(oczywiście grywalnych na tv), to mieszają i mieszają. Zaczyna to wyglądać jak zabawka bez ładu i składu promowana jako druga konsola obok Wii U z Zeldą i z możliwością grania w Mario Karta i Splatoona w dużej grupie. Mam coraz bardziej mieszane uczucia. Brak dev-kitów dla developerów, wyjść na słuchawki w padach itd. Życzę im (i sobie) jak najlepiej, ale gadanina prezesa Nintendo sieje zamęt w mojej głowie;F To mam czekać na następce 3DS-a? Jeśli nie będzie obok gier "stacjonarnych" chociaż części tego co było na 3DS, to ja nie chcę takiej hybrydy.

Odnośnik do komentarza

Już pojawiło się sprostowanie: http://nintendoeverything.com/clarification-on-3ds-successor-news/

 

Myślę, że jeśli Switch się uda, to nie będzie żadnej innej konsoli. I oby tak się stało. Nie wiem co z grami typu Etrian Odyssey, które jako jedne z niewielu fajnie korzystają z dwóch ekranów, ale poświęciłbym je (albo kazał się dostosować do jednego wyświetlacza), by Nintendo mogło się skupić na jednej konsoli. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Chyba Horizon jednak trafi na okladke, jesli ten sam miesiac.

Raczej tak. Nawet jeśli Zelda biłaby na głowę Horizona to jednak pod czytelników dadzą okładkę z gry na PS4. Przeczytałem właśnie tekst o Switchu w PSX Extreme, specjalnie kupiłem. Słabiutki. Mało informacji, do tego błędy. Dawno nie miałem styczności, myślałem, że na papierze wyższy poziom niż na portalu. Może jeszcze jakby Roger pojechał zamiast Komoda. Liczyłem na przeczytanie czegoś wyjątkowego - jednak "korespondent" był na miejscu. W sumie dalej jest potrzeba istnienia poważnej gazety o grach, tylko kto by ją czytał.

 

 

@aphromo- kill la kill najlepsze co mnie spotkało z anime;)

Edytowane przez roivas
Odnośnik do komentarza

@Roivas

Wiesz z tym następcą 3DS'a to bierz to ze szczyptą soli, ponieważ każdy producent jakiegokolwiek hardware'u zawsze pracuje nad następną generacją, kwestia tylko czy ona wyjdzie "za chwilę" czy za 3-5 lat. Zresztą padło sprostowanie od Nintendo i Kimishimy aby ludzie nie brali tego jako potwierdzenie, że mają w 100% w planach następce 3DS'a w najbliższym czasie. Po prostu bardziej obstawiam tutaj jako ewentualną deskę ratunku, jeżeli Switch na dłuższą metę nie chwyci. 

 

Co najważniejsze, jeśli chodzi o 3DS'a to z ostatniego spotkania z inwestorami Nintendo podało, że na koniec tego roku spodziewają się takiego samego boosta w sprzedaży softu i hardware'u. Jak dobrze wszyscy pamiętają na koniec zeszłego roku wyszły Pokemony. Skoro Nintendo oficjalnie podaje, że maja w zanadrzu kilka dużych niezapowiedzianych gier o czym świadczy spokojne 3/4 roku a na koniec 2017 ma być sprzedaż softu na poziomie tego z końca 2016 to zastanawia co Nintendo przygotowuje. Obstawiam osobiście cross-generacyjną wersję Poków (dla Switcha i 3DS'a). Druga opcja to pełnoprawny Mario 3D, ponieważ Super Mario 3D Land wyszedł w 2012r. i sprzedał się prawie w 12mln egzemplarzy.

 

Jestem ciekaw targów E3 bo line-up mogą mieć naprawdę pokaźny (i to mogą obfitować w same niezapowiedziane gry) ale poczekamy zobaczymy, Nintendo rzadko prezentuje tytuły na które musimy czekać dłużej niż 6 miesięcy (chyba, że jest on bardzo ale to bardzo wyczekiwany jak Mario czy Xenoblade).

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
Gość aphromo

Jak wczesny hype na Switcha padnie tak jak po pierwszych miesiącach WiiU na rynku, to Nintendo szybko wyskoczy z nowym 3DS'em.

 

Po co ? Jeden handheld na rynku juz bedzie :D Nastepce Wii U miales na mysli chyba.

Edytowane przez aphromo
Odnośnik do komentarza
Gość aphromo

 

Chyba Horizon jednak trafi na okladke, jesli ten sam miesiac.

Raczej tak. Nawet jeśli Zelda biłaby na głowę Horizona to jednak pod czytelników dadzą okładkę z gry na PS4.

 

@aphromo- kill la kill najlepsze co mnie spotkało z anime;)

 

 

 No a pod kogo jak nie pod czytelnikow dadza okladke xD Jesli chodzi o Horizon vs Zelda, to obie beda fantastycznymi grajami skrojonymi pod swoj target, ale Horizon ma obiektywne przewagi, ktore widzi kazdy kto nie jest fanbojem Ninny.

 

 

@- obczaj inne produkcje tego studia jak Gurren Lagann czy Space Patrol :D Fantastyczna animacja + humor+oryginalny setting.

Edytowane przez aphromo
Odnośnik do komentarza

Po pierwszej całkiem fajnie skrojonej reklamie cały mój hajp spadł do 0. Budżetowa konsola z bebechami jak current geny, czyli dla multiplatform brać się nie opłaca. Na start port zeldy z WiiU, zaraz potem co? Port Mario karta z WiiU. Pod koniec roku najgorzej zapowiadający się Marian w historii i tyle. Brawo Nintendo, znowu to zrobiliście, wydajecie konsolę generację do tyłu bez gier, które ją sprzedadzą. Niektórzy się nigdy nie nauczą.

Odnośnik do komentarza

Mi nie przeszkadza jezeli konsola bedzie ciut slabsza a bede mogl pograc w sztosy bez potrzeby uzywania TV. U mnie zawsze DS i PSP wiodły prym bo nie mam takiego komfortu, zeby zawsze grac na TV w pokoju, bo za duzo ludzi w okolicy i zdecydowawnie wole troche prywatnosci na mniejszym ekranie, tak wiec napewno jestem targetem Switcha i multiplatformy bez zastanowienia bede łykał na Switch'u.

 

Aczkolwiek z grami sie po czesci zgadzam, jak chca wojowac i w koncu cos osiagnac to rzucac tu sztosami trzeba konkretniej troche.

Odnośnik do komentarza

Mi nie przeszkadza jezeli konsola bedzie ciut slabsza a bede mogl pograc w sztosy bez potrzeby uzywania TV. U mnie zawsze DS i PSP wiodły prym bo nie mam takiego komfortu, zeby zawsze grac na TV w pokoju, bo za duzo ludzi w okolicy i zdecydowawnie wole troche prywatnosci na mniejszym ekranie, tak wiec napewno jestem targetem Switcha i multiplatformy bez zastanowienia bede łykał na Switch'u.

 

Aczkolwiek z grami sie po czesci zgadzam, jak chca wojowac i w koncu cos osiagnac to rzucac tu sztosami trzeba konkretniej troche.

 

Będziesz łykał przez pierwszy rok póki będą wychodzić :reggie: ponoć Mass Effect już nie będzie, także dużo tych multiplatform nie wyjdzie, chyba, że tak kochasz skyrima.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...