Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

Ja trzymam preorder twardo i raczej nie puszczam, biję się tylko z myślami czy limitka Zeldy czy jednak zwykła. Dobrze, że te dobre gry wychodzą partiami, przynajmniej nie będzie syndromu pirata i każdej się poświęci należytą uwagę. Na start sama Zelda wystarczy.

 

Teraz jeszcze PS4 Pro biorę, jestem popier,dolony. Kiedy te wydatki się zatrzymają :pawel:

Odnośnik do komentarza

Ja się biję z myślami czy nie pogonić XOne i nie wsadzić kasy do koperty sobie. Na start nie biorę, bo mnie Zeldy latają kalafiorem, ale już Karty mimo, że ograne, kupiłbym dla multi bez noszenia pierdyliarda rzeczy. Czy można grać w trybie tabletu w 4 osoby? Podali może już taką informację?

Odnośnik do komentarza

Jeśli ktoś zamawiał zeldę z amazon.co.uk z promo bigthanks warto sprawdzić, cena spadła do 48 funtów i przez to automatycznie odpadły kody bigthanks. Warto napisać do nich w tej sprawie, udało mi się po całym ranku gadania na nowo odpalić częściowo zniżkę i za kłopot usunęli koszt przesyłki i końcowo zatrzymało się na 38.20 funtach ;) Niecałe 200 złoty ^^ Tyle że nie będzie na premierę tylko prawie tydzień po ;/

Odnośnik do komentarza

Aha.

A czemu?

 

Z zasady. Po prostu nie kupuję konsol na premierę, i nie ma na to wpływu mały wybór tytułów startowych, bo jak dla mnie i tak lepiej to wygląda niż start PS4 XOne'a (gdzie obie konsole nie miały żadnego tytułu który by mnie zainteresował, Switch ma dwa), tylko jakoś specjalnie nie mam potrzeby posiadania nowej konsoli w dniu premiery...

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ostatnio byłem wręcz afirmatywnie nastawiony do Switcha ale jeden szczegół" mnie rozwalił do tego stopnia, że nie wiem czy nie odwołam preordera. Zapytam dla pewności, bo wierzyć mi się nie chce. Pad "joy-conowy albo chociaż pro controller nie mają wejścia na słuchawki?? Sprzęt za taką kasę?? Reklamowany jako konsola do grania w wielu konfiguracjach?? W DS4 mnie to wejście ratuje z kilku względów. Jestem poskładany:F

Odnośnik do komentarza

Wejście na słuchawki obecnie jest tylko i wyłącznie w samym Switchu (obsługuje normalnie headsety bo ostatnio wrzucono takie info na stronach Nintendo). Jednak Joy-Cony i bodajże Pro Controller ich nie posiadają. Obstawiam że Grając mobilnie można będzie bez problemu korzystać z headseta ale stacjonarnie będzie trzeba używać appki do telefonu. Wówczas do telefonu podepniesz sobie najprostszego headseta i będzie mógł rozmawiać z kumplami. 

 

Kto wie może zrobią poprawioną wersją Pro Controllera lub Joy-Con Gripów z wejściem na słuchawki (podobnie zrobił MS). 

Odnośnik do komentarza

Do DQ mam wątpliwości, że wyjdzie na zachód w tym roku ale co do Xeno 2 to jestem dobrej myśli (od samego początku reklamują, iż tytuł wyjdzie do końca roku na całym świecie). 

 

Wedle najnowszych informacji dot. online to:

 

- Obecnie będzie tylko roczna subskrypcja na granicy 17.50-26.50$ (w Japonii 2-3000 Yenów) i dla tych co nie doczytali wcześniej to gry z NESa i SNESa oferowane co miesiąc będą do pobrania na tej samej zasadzie jak w PS+ i XBLG.

- Na podstawie Splatoon 2 wychodzi, że poprzez appke w fonie będzie obsługiwać voice-chat i lobby, można zaprosić znajomych jak i strony typu social media (czyli pewnie chodzi o inv dla ludzi z twittera i fb itp.?) przed meczem można pogadać ze wszystkimi graczami a w trakcie meczu tylko ze swoją drużyną. Jednak jak zwykle jak to Nintendo ogólnie nie będzie można rozmawiać z nieznajomymi, więc najpierw trzeba będzie kogoś dodać do znajomych aby z nim pogadać głosowo.

 

źródło:

http://www.nintendolife.com/news/2017/02/nintendo_details_how_voice_chat_and_multiplayer_lobbies_work_in_splatoon_2

 

http://www.nintendolife.com/news/2017/02/nintendo_outlines_pricing_range_for_switch_online_service

 

Na zakończenie Nintendo w czasie spotkania z inwestorami podało, że na Switcha obecnie w produkcji jest ponad 100 gier od 70 wydawców (czyli mamy wzrost o dobre 20 tytułów i 20 wydawców względem konferencji z 13 stycznia). 

Edytowane przez chrno-x
Odnośnik do komentarza

Czyli co, grając na TV nie podłączę sobie słuchawek do pada? Ach te pomysły Nintendo. Wkurzali tym już przy okazji Wii U, gdzie niektóre gry (Donkey Kong i Xenoblade na przykład) nie odtwarzały dźwięku po podłączeniu słuchawek do padleta i puszczeniu obrazu na TV - trzeba było ciągnąć przedłużkę do telewizora. Denerwujące, bo gram tylko na słuchawkach. 

 

Co do line-upu Switcha - nie mogę narzekać, chociaż i tak kupię najwcześniej pod koniec roku. Chyba że nagle okaże się, że jakimś cudem Xeno wyjdzie wcześniej niż w listopadzie/grudniu, ale prędzej nie wyjdzie w 2017 w ogóle. 

Odnośnik do komentarza

Czyli co, grając na TV nie podłączę sobie słuchawek do pada? Ach te pomysły Nintendo. Wkurzali tym już przy okazji Wii U, gdzie niektóre gry (Donkey Kong i Xenoblade na przykład) nie odtwarzały dźwięku po podłączeniu słuchawek do padleta i puszczeniu obrazu na TV - trzeba było ciągnąć przedłużkę do telewizora. Denerwujące, bo gram tylko na słuchawkach. 

 

 

Czytalem gdzies, ze ktos mial taki sam problem ze sluchawkami i podobno mozna w opcjach bylo zmienic, to jak jest dzwiek przesylany itp.

 

Mnie interesuje jesli chodzi o switcha jak to bedzie z dostepnoscia gier w danych regionach, czy beda cyrki ze dany region tylko pudelko, a inny cyfra,czy niektore gry nie wyjda np u nas bo cenzura albo nie odpowiednie tresci. No i mam nadzieje ze nintendo w koncu nie wypnie sie na 3rd party i beda fajne gierki wychodzic do pogrania w samolocie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...