Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

Podobno Switchowa wersja ma ponad 100 tysięcy preorderów na zachodzie xd Gdzie w Japonii sprzedało się 20 tysięcy na konsoli Nintendo.

 

Switchowce są serio głodni gier. Ale to dobrze, NiS potrzebuje takie cyferki.

 

 

PS. Trójka jedna z najzabawniejszych gier w jakie grałem. 30 godzin zajęła mi.

Edytowane przez Figaro
Odnośnik do komentarza

dzisiaj zdałem sobie sprawę, że w ciągu niecałych 3 miesięcy od czasu kupna switcha, pomiędzy zeldą a mk8d mam więcej nabitych godzin niż przez 2 lata posiadania wiiu. dobra konsola, dobre gierki.

 

Przecież MK8 i Zelda są na WiiU.

 

ale wiiu sprzedałem jakiś czas temu.

 

 

Ostatnio też spotkałem się z podobną sytuacją. Na serio przez te 4 lata nikt nie zauważył, że Wii U to dobra konsola z dobrymi grami?

Myślałem na początku, że czynnikiem skłaniającym za Słyczem jest jego mobilność, a jednak ten przebywa większość czasu w docku. A więc gry, gry z Wii U... :dunno:

Odnośnik do komentarza

Nie było Zeldy BOTW, wyszła dopiero jako ostatnia gra na WiiU a pierwsza na Switcha. Widać po JAP, że wersja na WiiU jest wysoko na listach sprzedaży, że to o nią chodzi. A na zachodzie z WiiU zawiodło wszystko. Od początku Ninny źle to rozegrało ale na ich szczęście teraz się poprawiają. Ja Switcha kupiłem ze względu na mobilność i dopiero jak już go miałem, sprzedałem WiiU. WiiU miała świetne gry ale sama konsola była i słabsza i miała głupie rozwiązania. Gamepad to dla mnie była porażka, stacjonarka bez LANu... No i wysokie koszty produkcji przez które nie udało im się zejść z ceny. 

Switch na szczęście wypalił więc będziemy się nim mogli cieszyć dłużej. Ja najczęściej na nim gram w łóżku do którego zasięg Gamepada nie sięgał z salonu :-)

Odnośnik do komentarza

NPD Kwiecien 2017 - Switch nr1.

 

The Nintendo Switch outsold PlayStation 4 and Xbox One for the second month in a row. Nintendo still seems like it is selling every Switch it makes as soon as they hit retail, with most people reporting that they still haven’t seen one on store shelves.

 

Niesamowita konsola.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy wiecie, ale Lan Adapter od Wii działa też ze Switchem. Dedykowany do Switcha- 109 zł, do Wii na allegro- 9,90 zł. Tak więc wybór był jasny. 

Tam jest po prostu odpowiedni chip Realteka. Jedynie za obudowę z logiem Nintendo dopłacasz. Tak jak kiedyś za logo na Sensor Bar, który to nie wymaga w ogóle połączenia z konsolą bo bierze z niej tylko prąd ;-) Sam mam takiego za 10 zł i działała na Wii, WiiU i teraz na Switch :-) Tylko loga nie ma.

Odnośnik do komentarza

No, ale zestaw z Splatoon 2 już zapowiedzieli. Pewniakiem może być też bundle Super Mario Odyssey widząc jak mocno promują ten tytuł. Nie zdziwiłbym się też gdyby przygotowali pakiet z Breath of the Wild przy okazji wydania fabularnego DLC. W okolicach Gwiazdki na pewno pojawi się kilka zestawów.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...