Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

Boże, forumowa elita trzeźwego myślenia.

 

1. Teraz, pisałem o teraz nie o roku 2017. Nie wiem, ile razy mam to napisać. Jakiś mam odruch, że jeden to by było w sam raz, nie cztery.

2. 15 mln-14 mln, podobny poziom, nic miażdżącego. Dobry poziom, nic miażdżącego, dokładnie jak napisałem w poście. 

3. Obecnie (2018) Switch nie jest ponad ps4 bo po prostu go zeszło mniej w 2018 roku którego mamy już druga połowę, nie wiem jak można dyskutować z tak jednoznaczną liczbą. A tak, być Ravenem. 

4. 3DS patrząc na całą karierę schodził podobnie, dosłownie poprzedni handheld N którego nikt tu nie traktował jak jakiegoś szokującego miażdżenia rynku. Dobry poziom, nic nowego dla firmy i w przypadku 3dsa nie przeszkadzało N rozwijać konsoli, o czym tak naprawdę był post. 

5. Tak, gry mają znaczenie, rok temu było dużo hitów to Switch schodził więcej, teraz nie ma to mniej, jak się pojawią jakieś inne to będzie więcej. Podobnie z innymi konsolami. Niszowa teza że tak jest, strasznie. 

6. Pisałem o braku gier na Ps4 w kontekście tego o czym dosłownie po polsku pisałem, czyli sprzedaży konsoli w danym momencie i tyle. Taka sprzedaż Ps4 mimo braku gier pozwalała się spodziewać, że w następnych latach, gdy będą bardziej zabójcze gry, będzie sprzedaż jeszcze większa i przez wiele lat (co się stało i dzieje).

7. Switch to nie jest stacjonarka, jakby był tylko stacjonarką a obok prawdziwy hanhdeld od N to na pewno by tak samo się sprzedawał, co za czarowanie słowami. To że nie ma innego następcy 3ds-a i Switch jako jedyny sprzęt świata pozwala pograć przenośnie w X, Y i Z to główny atut rynkowy tej konsoli. 

 


Bez urazy, ale zapraszam do dyskusji osoby czytające po polsku. 

 

Jak bardzo można napisać same suche fakty, żeby można było napisać posta tutaj? Czy jak napiszę że Tokyo jest w Japonii to Raven automatycznie będzie tłumaczył że w Etiopii i wszyscy Przyklask że karzel skompromitowany? Sukces Switcha ne jest żadnym ewenementem ani teraz ani w historii Nintendo, więc nie ma co tym tłumaczyc tej ciekawej bezczynności, niby proste zdanie a dalej problem bo autor posta to ogqozo. Wy to musicie mieć wesołe życie. 

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Szanuję, że chociaż jedno zdanie z ostatniego posta (przed edycjami) jest bez tego pasywno-agresywnego tonu. Gdyby jednak cały post był utrzymany w tej konwencji, to chyba szanowałbym mocniej.

 

edit: Wiedziałem, żeby zaczekać jednak do przynajmniej pierwszej edycji. Teraz wszystko jest na swoim miejscu, każde jedno zdanie jest pasywno-agresywne. Chylę fedorę.

Edytowane przez raven_raven
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Switch z dużą częścią system seller ów.. "300$ Zelda machine". Grami switch na premierę poza zeldą nie rozpieszcza ł. 

W Hiszpanii w 10miesiecy switch sprzedał się w większej ilości niż Xbox one w 5 lat... A ty mówisz, że te 15mln to "bez szału". To ile byłoby z szałem? 40mln w rok? 

Poza tym switch to jest konsola stacjonarna z możliwością odpiecia i używania jako handheld. 

Edytowane przez Kriss_Hietala
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek
8 godzin temu, ogqozo napisał:

4. 3DS patrząc na całą karierę schodził podobnie, dosłownie poprzedni handheld N którego nikt tu nie traktował jak jakiegoś szokującego miażdżenia rynku. Dobry poziom, nic nowego dla firmy i w przypadku 3dsa nie przeszkadzało N rozwijać konsoli, o czym tak naprawdę był post. 

XD ohohoho

https://www.gram.pl/news/2011/08/02/satoru-iwata-przeprasza-za-obnizke-ceny-nintendo-3ds-wszystkie-osoby-ktore-nabyly-juz-konsole.shtml

Pół roku po premierze, ucieli cene o 50% ale spoko XD ale sie uruchamiam jak ludzie piszą o sprzedaży konsol ;/ przepraszam.

 

"Jesteśmy świadomi faktu, że wielu z Was, wspierających nas przez zakup konsoli 3DS zaraz po premierze, czuje się zdradzonych i krytykuje naszą decyzję. (...) Było to konieczne do upewnienia się, że ogromne ilości użytkowników będą miały okazję do czerpania radości z korzystania z 3DS w przyszłości." - i dzięki obniżeniu ceny o całe 50% możemy mieć pewność, że pan Iwata mówiąc 'ogromne ilości użytkowników' wcale nie miał na myśli archeologów, którzy za kilka tysięcy lat będą wykopywać 3DS'y z ruin ziemskiej cywilizacji. Nie wiem jak z Wami, ale takiego skąpego zgreda jak ja ścięcie ceny chwyciło za serce momentalnie. Byłoby smutno, gdyby urządzenie skończyło tak, jak pierwsze PSP, zapomniane w czeluściach elektronicznej rozgrywki przez niemal każdego.

 

 

 

 

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza

Jarek napisał "patrząc na całą karierę", a nie "patrząc na analogiczny okres czasu". Czyli to twierdzenie, nie wyklucza, że 3DS początek miał słabszy. Nie wiem jak wyglądały jego posty przed edycją, ale teraz wychodzi, że jesteście mocno pasywno-agresywni wobec Jarka, który przecież nie napisał nic w sposób odbiegający od przyjętych tutaj norm dyskusji ("ja mam rację, a nie wy"). 

Odnośnik do komentarza

Przecież wszystkie jego posty są już poedytowane xD. Nawet nie mam już zamiaru tego czytać i sprawdzać, czy faktycznie coś napisał czy nie i przypominać sobie co może napisał na początku a czego nie. Powinna być blokada na edycję po pierwszej odpowiedzi albo po 5 minutach czy coś takiego.

Odnośnik do komentarza

Jeśli by się dało tylko ogórkowi tak przyblokować to bym chętnie zaproponował. Ale psuć wszystkim innym jakąś funkcję bo jest ktoś, kto jej nagminnie nadużywa nie jest raczej rozwiązaniem.

 

Prościej po prostu zastosować taktykę sprite'a :usmiech:

Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, raven_raven napisał:

Przecież wszystkie jego posty są już poedytowane xD. Nawet nie mam już zamiaru tego czytać i sprawdzać, czy faktycznie coś napisał czy nie i przypominać sobie co może napisał na początku a czego nie. Powinna być blokada na edycję po pierwszej odpowiedzi albo po 5 minutach czy coś takiego.

Akurat fragment do którego się przyczepiłeś zacytowałeś i no... Jarek miał rację wypominając ci, że czepiasz się czegoś czego nie napisał w tym cytowanym tekście. Cytowanych fragmentów przecież wam nie edytuje.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...