Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

https://nintendoeverything.com/amazon-uk-listing-a-bunch-of-switch-placeholders/

 

Placeholdery na Amazon Uk dla Switcha. Może Nintendo Direct będzie niedługo?

 

Edit: to chyba jednak stare placeholdery, bo są opinie z lutego...

Edytowane przez Basior
Doszczegolowienie
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Damk napisał:

Do czego Wam te całe trofea/achievmenty w grach? Nie potrafię zrozumieć potrzeby ich posiadania, choć oczywiście jestem świadomy, że niektórym graczom do szczęścia są potrzebne. Wolałbym zamiast takiej "funkcjonalności" odzyskać Daily/ActivityLog z WiiU/3DS, czy - jak już rzeczywiście wspominamy o zbytecznych perdołach - obsługa motywów na przykład.

 

Ja nigdy nie gram "pod" trofea, ale jak już gierkę przejdę to lubię zerknąć co tam jeszcze zostało i czasami jeszcze coś sobie porobić, niektóre mają pomysłowe wyzwania, inne z kolei są dobrą zachętą do żyłowania 100% z całej gry. IMO lepiej jak są niż jak ich nie ma, ale da się też bez nich żyć.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, raven_raven napisał:

inne z kolei są dobrą zachętą do żyłowania 100% z całej gry

 

Zylowanie 100% z calej gry czesto nie jest wymagane do zdobycia calaka. W Wiesku 3 nie trzeba np. wyczyscic wszystkich znakow zapytania i wykonac wszystkich questow pobocznych. Osoba, ktora nie ma wiec platyny mogla bardziej ograc dany tytul niz osoba, ktora ja ma. Ale z drugiej jednak strony acziki nie powinny byc zbyt hardcorowe - jesli w takiej Zeldzie pojawilyby sie acziki to nie chcialbym widziec takiego za zebranie wszystkich korokow, a jedynie zaliczenie wszystkich shrinow, odkrycie calej mapy czy znalezienie wszystkich miejsc  z fotografii, czyli cos sensownego.

Edytowane przez Lukas_AT
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Pytalem wczesniej czy w ramach platnego online poza "rewolucyjnym " zapisem save-ow w chmurze cos jeszcze nowego pojawi sie w ofercie , acziki , moze jakis sposb komunikacji z innymi graczami, jakas przegladarka  a moze jeszcze cos calkiem innego. Wiem ze czesc uwaza ze konsolka jest do gier i to co ma wystarczy ale ja sila rzeczy porownuje troche switcha do vity i tam jest zacznie bogaciej.

A acziki , jak pisalem lubie je ale niekoniecznie musze sie nimi chwalic - jesli wszystkie gry mialby wbudowane osiagniecia to mnie to by zadowolilo.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, claudeszz napisał:

zwlaszcza gdyby byly wbudowane w gry i poza wlascicielem konsoli nikt inny by ich nie widzial 

Takie acziwmenty w środku gry niech sobie będą, ale coś na wzór innych konsol? Nie, nie, po stokroć nie.

2 minuty temu, claudeszz napisał:

nie wiem czemu przeszkadzaja Ci acziki

Bo to niedobry wynalazek. Zwłaszcza w gierkach, w których musisz spędzić X czasu online żeby zdobyć punkciki. Wyłączają Ci serwery i jak nie zdobyłeś wcześniej no to masz po ptokach.

Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, Lukas_AT napisał:

Zylowanie 100% z calej gry czesto nie jest wymagane do zdobycia calaka. W Wiesku 3 nie trzeba np. wyczyscic wszystkich znakow zapytania i wykonac wszystkich questow pobocznych. Osoba, ktora nie ma wiec platyny mogla bardziej ograc dany tytul niz osoba, ktora ja ma. Ale z drugiej jednak strony acziki nie powinny byc zbyt hardcorowe - jesli w takiej Zeldzie pojawilyby sie acziki to nie chcialbym widziec takiego za zebranie wszystkich korokow, a jedynie zaliczenie wszystkich shrinow, odkrycie calej mapy czy znalezienie wszystkich miejsc  z fotografii, czyli cos sensownego.

 

No i spoko, nie mówię, że musi być. Czasami po prostu jest dodatkową inicjatywą, która w jakiś sposób zachęca mnie do poczyszczenia gry ze wszystkiego, co można w niej zrobić jeśli dana produkcja mi przypasuje. Mam też wrażenie, że ostatnio achievmenty/trofea są trochę lepiej wymyślone jak to kiedyś było i nie raz, nie dwa dość przyjemnie mi się je zdobywało. Ot, taki zestaw dodatkowych wyzwań, który na dodatek jest widoczny poza grą. Tak to widzę i w tej postaci mi to nie przeszkadza, a nawet fajnie, jak jest.

Odnośnik do komentarza

Myślę, że jest całkiem dużo takich niewykorzystanych okazji. W dzisiejszych czasach np. wiele osób obchodzi, że z konsolą nie można nic robić poza graniem w gry. Mnie niezbyt (właściwie gdybym miał prosić o jedną zmianę, chyba najpierw byłoby to wprowadzenie obsługi słuchawek bluetooth, come on, mamy 2018 rok, sam zacząłem ich coraz częściej używać), ale jest to ciekawe. To dla mnie zadziwiające nie mniej każdego dnia, jak minimalistyczny pozostaje Switch. Tylko nowe gierki na Switcha. Wystarczająco wiele insiderów potwierdzało, że to nie był taki specjalny plan Nintendo, również system achievementów był jakoś tam testowany i opracowywany w firmie (mamy też np. pojedyczny przypadek Hulu w USA jeśli chodzi o multimedia), ale mija czas od podganianej premiery konsoli i nadal nic właściwie ze Switchem nie zrobili. Ich głównym planem na rozszerzenie funkcjonalności konsoli były kartony.

 

To wszystko oczywiście mówi wiele osób. Wielu z was ma absurdalne oczekiwania od N i są rozczarowani wszystkim, ale przyznam, że to już jest dziwaczne nawet dla mnie, przecież kurczę nie było tak z poprzednimi konsolami Nintendo (w kontekście swych czasów, wiadomo że kiedyś mniej robiono z konsolami, ale na tle konkurencji Nintendo nie było jakoś wyjątkowo pasywne). Chyba trzeba będzie powiedzieć, że jednak premiera konsoli była idealnie przygotowana, bo nie trzeba było już nic dodawać. Save w chmurze i 20 gier z NES-a.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, claudeszz napisał:

Jak wspomianlem switch to moj pierwszy kontakt z nitendo - czy na poprzednich generacjach konsol tez nie bylo zadnego czatu czy chocby mozliwosci wysylania wiadomosci tekstowych ?

 

Na WiiU dzięki usłudze Miiverse można było wysyłać wiadomości tekstowe (nawet z dodanym chyba zrzutem ekranu z gry - nie pamiętam). Dodatkowo miała osobno aplikacje poprzez którą można było odbywać video konferencje. Tak czy siak chatu rodem z XBL nie uświadczyliśmy do dzisiaj. Osobiście liczyłem, że NIntendo pójdzie drogą Sony i skoro zaczną pobierać za online to i dojdzie parę funkcji rozmowy z kumplami z listy ale Nintendo niestety lubi takie zagrywki stosować. 

 

Konsola się sprzedaje? To nie robimy  z nią absolutnie nic, dopóki sprzedaż nie spadnie. Wtedy może dorzucimy coś  o co jęczą użytkownicy od samego początku mówiąc, że technologia nam na to nie pozwalała lub tłumacząc się (co jest ich najczęstszym powodem braku pisemnego i głosowego chatu) chcieliśmy chronić tych nieletnich graczy przed złem tego świata.  Za co mnie już Ninny wku.rvia na potęgę z tą ochroną dzieci przed przekleństwami i złymi ludźmi z internetu. 

Odnośnik do komentarza

No Nintendo wydało konsolę z jakąś wersją alpha systemu operacyjnego i co z tego, jeśli to sprzedaje się jak świeże bułeczk. Pewnie usprawnień już nie uświadczymy. Brak przeglądarki internetowej czy aplikacji do youtube/netfliksa na urządzeniu multimedialnym za 1500 zł w 2017 roku to jest jakaś je,bana kpina.

I nie mówcie mi tylko, że łooo super bo to konsola do grania a nie do wszystkiego. Nikt Wam nie każe tych dodatkowych funkcji używać. Na PS4/X1 nigdy mnie np. streaming czy share'owanie nie obchodziło i dla mnie tych funkcji nie ma, ale są osoby, które sobie to bardzo cenią i fajnie, że mają taką opcję.

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza
47 minut temu, raven_raven napisał:

No Nintendo wydało konsolę z jakąś wersją alpha systemu operacyjnego i co z tego, jeśli to sprzedaje się jak świeże bułeczk. Pewnie usprawnień już nie uświadczymy. Brak przeglądarki internetowej czy aplikacji do youtube/netfliksa na urządzeniu multimedialnym za 1500 zł w 2017 roku to jest jakaś je,bana kpina.

I nie mówcie mi tylko, że łooo super bo to konsola do grania a nie do wszystkiego. Nikt Wam nie każe tych dodatkowych funkcji używać. Na PS4/X1 nigdy mnie np. streaming czy share'owanie nie obchodziło i dla mnie tych funkcji nie ma, ale są osoby, które sobie to bardzo cenią i fajnie, że mają taką opcję.

Jezu. A mialem po cichu spytac czy przegladarki nie ma bo trzeba sciagnac albo czy jest ukryta :(

Odnośnik do komentarza

Nintendo nie umie w zabezpieczenia, więc przy okazji Switcha stwierdziło, że ograniczy wszystkie funkcje jak tylko się da, by ograniczyć też ryzyko złamania konsoli. Ludzie łamią systemy przez przeglądarkę, aplikacje jak Mii Creator czy spreparowane save'y? To nie damy przeglądarki, aplikacji ani backupowania save'ów xd. Mija rok, konsola i tak złamana i piraci grają sobie jak chcą, a uczciwi gracze nadal w lesie.

 

Tfu, Nintendo.

Odnośnik do komentarza

Mnie też boli brak przeglądarki, czatu, netflixa i sklepu z grami retro od Nintendo. Kompletnie nie rozumiem takiego podejścia. DS miał już więcej dodatkowej funkcjonalności. 

 

Może z czasem coś dodadzą, tak czy siak switcha kupię jeszcze raz ale już raczej podczas premiery nowej wersji. 

Odnośnik do komentarza

Ten eshop to jakaś tragedia, nie widze opcji przeglądania wszystkich gier, albo promocje, albo niedawno dodane, albo najlepsze. Pomijam ilość i ceny... yebane stare street fightery  ponad 150 zł, za 2d papkę, nawetnie mówie ze za darmo bym brał ale.

Pytanie, czy na gry te lepsze są czasami promocje? bo przyznam ze zamiast bawic się w pudelka z mario odyssey wzialbym za te 170-180 z eshopu, ale widze ze wszystkie flagowe tytuły 250-280 (xD) zł.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...