Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

Slay the Spire!! Szkoda, że dopiero 2019, ale ta gierka jest zaje,bista, nie mogę się doczekać w przenośnym formacie. Najlepsza po Diablo 3 z ostatnich zapowiedzi, uwierzcie mi. 

 

Terraria i Prison Architect też bardzo mile widziane. A to Everspace wygląda, ekhm, nieziemsko. Aż mi się wierzyć nie chce. 

Odnośnik do komentarza
38 minut temu, ogqozo napisał:

 

 

 

 

Wiem, że tak jest, ale pro forma podsumuję tylko zrezygnowany chyba największy z gdzieś tak 15 absurdów, jakie udało wam się wymyślić wobec tak krótkiej i naprawdę wyraźnie napisanej po polsku wypowiedzi:

 

Post dosłownie zaczynał się od słów "w ostatnim kwartale". Trzy słowa do przeczytania. To już jest dla was za dużo, żeby ktokolwiek odruchowo hejtując w ogóle chociaż udawał, że odnosi się do ostatniego kwartału. Żeby ktoś odnosił się do teraźniejszości pisząc w czasie teraźniejszym ("Switch schodzi lepiej niż PS4"), takie wyszukane techniki. Takie rzeczy, znajomość czasów w języku polskim, zrozumienie trzech słów, to już jest za dużo.

 

 

Różne techniki - od Orzeszkowego "ja jestem insiderem branży więc aż żal mi tłumaczyć, że firma Nintendo nigdy wcześniej nie miała popularnego handhelda" przez Bartezowe "hehe iks de karzeł edytujący, ale mu oryginalnie dosrałem nie, dawajta plusiki" po Ravenowe "zmieszam 50/50 coś co brzmi retorycznie chociaż w ogóle się nie odnosi do tego co ktokolwiek napisał z pojazdami po Jarku, boże jakim jestem intelektualistą". Jeden cel. Tyle samo powiązania z tym, co napisałem - zero.

 

 

 

dla pamięci, trzeci edit 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Orzeszek napisał:

A widzisz, ja nie posługuje się randomową tabelką a raportami rocznymi nintendo. Pierwszy rok 3ds to 12mln sztuk vs w switch 18 mln. Z czego po pół roku cena 3dsa spadła o połowę. Dla porównania w Polsce, day one 3ds kosztował koło 1599zl/ 1699 z grą by zlecieć po pół roku do 899/999zl. Switch trzymał cały rok cenę  od premiery koło 1699zl za golasa Ew bundla z gierką, od kilku miesięcy idzie teraz wyrwać nówkę w markecie za 1350zl.

NO JA BYM NIE NAPISAŁ ŻE PODOBNIE.

W takim razie to wina ravena. Zostałem wprowadzony w błąd, mam nadzieję, że przeprosi. 

 

Co do ceny, to jednak 1600 zł za handhelda w 2011 roku było dosyć ekstremalną kwotą. Znicz jako tako handheldem nie jest, lecz bywa, a to już dużo zmienia w patrzeniu przez potencjalnego klienta na opłacalność (tzn. W tym wypadku nie ma do czego porównać). 

 

Odnośnik do komentarza
Gość aphromo
20 godzin temu, ogqozo napisał:

W ostatnim kwartale sprzedało się mniej niż 2 miliony Switchów. W poprzednim niecałe 3 miliony. Po waszych nieustających postach typu "konsola schodzi jak bułeczki to nic nie robią" bym pomyślał, że 10 razy tyle. 

Switch sprzedaje sie na zadowalajacym poziomie obecnie. Taki wynik w pierwszej polowie roku jest OK. Zwlaszcza jesli sie wezmie pod uwage obecna oferte.Smieszne, ale pewnie za miesiac-dwa zrobia roczny wynik X1.

20 godzin temu, ogqozo napisał:

 Ale cholera, tak... nudnej konsoli to nie było od XX wieku. 

Nie. Pierwszy mainstreamowa hybryda na rynku,moze nie do konca udane ale jednak wprowadzona - i co najwazniejsze - rozsadna  biznesowo. Tak, wiem ze pomysly handheld+ stacjonarka historycznie juz byly, ale skonczylo sie na gadzetach,ciekawostce itp.

20 godzin temu, ogqozo napisał:

 Na PSN top sprzedaży to nadal GTA V, FIFA 18, Last of Us, Detroit, Mortal Kombat, Jurassic World, z kolei na Switchu na topie są Dead Cells, Okami, Hollow Knight, Darkest Dungeon. Konsola naprawdę chwyciła opłacalną klientelę pod kątem gier. Natomiast z atrakcjami dla "casuali" coś cienko.

Cudze hajsy to nie Twoj biznes. Jesli chodzi o sprzedaz gier ogolnie,wiadomix dominacja PS4 az boli. Sprzedaz exow w tej generacji wystrzelila jak rakieta.Aha, rowniez i te artystyczne-koneserskie 

 gry czy jakos tak niezle schodza.

A czy fakt, ze na Switchu popularne sa indyczki jest jakims wskaznikiem, nie wiem. Mysle, ze to raczej efekt nienajbogatszej obecnie oferty wydawniczej.

 

20 godzin temu, ogqozo napisał:

3. Obecnie (2018) Switch nie jest ponad ps4 bo po prostu go zeszło mniej w 2018 roku którego mamy już druga połowę, nie wiem jak można dyskutować z tak jednoznaczną liczbą. A tak, być Ravenem. 

No Sony dostalo MHW,DBFZ,GoW, a Nintendo - kartony. I kolejna rzecz,realia sa takie ze " nieco gorzej niz PS4" = fantastycznie. 

20 godzin temu, ogqozo napisał:

5. Tak, gry mają znaczenie, rok temu było dużo hitów to Switch schodził więcej, teraz nie ma to mniej, jak się pojawią jakieś inne to będzie więcej. Podobnie z innymi konsolami. Niszowa teza że tak jest, strasznie. 

 Rok temu byla Zelda,Mario, premiera i wogole szal cial - i co, tez dostali w dupe od PS4. 

Obecnie ciagna na ochlapach i portach do Pokow, Poki pewnie zrobia wynik. Po drugiej stronie jest RDR wiec bedzie ciekawie.

20 godzin temu, ogqozo napisał:

 

Jak bardzo można napisać same suche fakty, żeby można było napisać posta tutaj? Czy jak napiszę że Tokyo jest w Japonii to Raven automatycznie będzie tłumaczył że w Etiopii i wszyscy Przyklask że karzel skompromitowany? Sukces Switcha ne jest żadnym ewenementem ani teraz ani w historii Nintendo, więc nie ma co tym tłumaczyc tej ciekawej bezczynności, niby proste zdanie a dalej problem bo autor posta to ogqozo. Wy to musicie mieć wesołe życie. 

Dyskusja w miejscu publicznym wymaga pewnej elastycznosci, nie ma co sie srozyc. Osiagnieciem Switcha jest wprowadzenie innego modelu biznesowego na rynek, poza tym, typowe Nintendo od czasow Wii z dobrodziejstwem inwentarza.

Chyba za duzo od nich wymagasz, bym powiedzial.

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, claudeszz napisał:

Nie szkoda wam czasu na ustalanie kto co napisal , co sie lepiej/gorzej sprzedaje ? Naprawde takie to wazne . Ja jestem fanem xbox-a (mam tez ps4 ), mam nadzieje ze nie fanboyem , uwazam ja za super konsole i w dupie mam jak sie ona sprzedaje, jak wyglada na slupkch sprzedazowych w porownaniu do konkurencji. 

Spokojnie. Wyjdzie smash I pozamiata wszystkimi/ogórem/rdr2*

*niepotrzebne skreślić. 

Odnośnik do komentarza

Switch jest spełnieniem moich marzen i coraz to nowsze zapowiedzi utwierdzaja mnie w tym .Od zawsze snil mi sie po nocach  przenosny skyrim. Teraz gram i jestem zachwycony.Pozniej pomyslalem ze diablo 3 to byla by bajka i bedzie to samo dark souls ,teraz przypomina mi sie dziecinstwo i grandia w ktora sie zagrywalem oczywiscie mowie tu o trybie headhend bo od gry w 60 calach mam ps4 .W trybie przenosnym czyli jak dla mnie w pracy w lozku i na kiblu switch jest rewelacyjny.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...