Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, bulaxyz82 napisał:

Z odcinka na odcinek coraz gorsze te Nindies. Pierwsze 10 minut to crap za crapem.

Chory na głowe? 

 

Into the Breach sztos, Undertale sztos, Transistor sztos, Hyper Light Drifter bardzo dobry, Towerfall sztos (zwłaszcza na 4 osoby) 

 

Do tego Samurai Gunn 2 :fsg: 

Odnośnik do komentarza

Jak patrzę na zagraniczne fora to są zachwyceni, że Into the Breach wyszło na Switcha, bo na PC gra to wg wielu jeden z najlepszych tytułów roku, ale wielu myślało, że bardziej by pasowała do handhelda..

 

Ciekawy komentarz padł na nikogoforum, że Nintendo daje graczom przekaz, żeby przestali kupować indyki na inne platformy, bo wszystkie najlepsze wylądują na Switchu prędzej czy później i to często z ekskluzywną treścią.

 

W sumie coś w tym jest, bo przed tym Directem w wielu miejscach widziałem posty, że nie kupili Guacamelee 2 na PS4, bo czekają na zapowiedź na Switcha

Edytowane przez funditto
Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, funditto napisał:

Tak z ciekawości bulaxyz, który Nindies Direct uważasz za najlepszy ? 

 

Na przekór odpowiem, że dzisiejszy.

 

No nie było w dzisiejszej prezentacji randomowej gierki, po której coś by drgnęło w kroku.

 

A tak na poważnie, który najlepszy? Żaden. Mogą sobie odpuścić tego typu prezentacje i puszczać 2 minutowe Indie migawki w pełoprawnych directach.

Odnośnik do komentarza

Ja to bym się cieszył gdyby na tego typu directach pojawiły się produkcje które by były indi exami na switcha. Nintendo w tym roku jedzie strasznie na oparach jeżeli chodzi o gry, straszna bida ale gdyby sypnęło kasa dla mniejszych twórców to mogłyby wyjść z tego ciekawe gry indi których pozazdrościć mogliby posiadacze innych konsol. 

Odnośnik do komentarza
49 minut temu, szurubur napisał:

Ja to bym się cieszył gdyby na tego typu directach pojawiły się produkcje które by były indi exami na switcha. Nintendo w tym roku jedzie strasznie na oparach jeżeli chodzi o gry, straszna bida ale gdyby sypnęło kasa dla mniejszych twórców to mogłyby wyjść z tego ciekawe gry indi których pozazdrościć mogliby posiadacze innych konsol. 

Ale Ty grasz po to żeby Ci ktoś zazdrościł, że nie może na swojej konsoli, czy dla dobrych gier? 

 

Transistor będzie grany na Zniczu :)

Edytowane przez Pacquiao
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Pacquiao napisał:

Ale Ty grasz po to żeby Ci ktoś zazdrościł, że nie może na swojej konsoli, czy dla dobrych gier? 

 

Transistor będzie grany na Zniczu :)

 

Może źle to ująłem. Chodziło mi o świadomość, że dzięki posiadaniu tej danej konsoli mogę pograć w coś w co nie pograłbym na innych konsolach. Bo te dobre gry które były w tym direcie zostały już ograne na wszystkim innym i kwestia "mobilności" tutaj niczego nie zmieni. 

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

Nie słuchaj się kinojiego pijany niespełna rozumu. To turowy rogal z elementami strategii i gry logicznej do odblokowania jest dużo kontentu gierka na 25h minimum. Wciąga jak bagno. Piszę: jedna z  najlepszych gier tego roku.

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, bulaxyz82 napisał:

 

Nope, ...

 

 

... ale nie podzielam Twojego entuzjazmu. 

 

 

https://opencritic.com/game/5606/into-the-breach

https://opencritic.com/game/256/transistor
https://opencritic.com/game/1558/hyper-light-drifter

https://opencritic.com/game/282/towerfall-ascension

 

We wszystkie gry grałem i są to gry conajmniej bardzo dobre (a te dwie pierwsze dla mnie wybitne) 

Odnośnik do komentarza

FTL pod względem contentu to to nie jest. Ludzie co nabijali po 500h w FTL robili 30-40h w ITB i mówili, że mieli dosyć. Still, 30-40h dla mnie to kosmiczne ilości i za cenę jaką wołają sobie w RPA (jakieś 25 zł) to jest kradzież praktycznie. Kocham twórców niezależnych i te taniutkie, ale jakże wciągające i dające radochę gierki. Zbawcy branży.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...