Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

Mi się jeszcze marzy XCOM, czy to EW czy 2 z dodatkiem, jakieś Into the Breach może, trochę więcej takich spokojnych, strategicznych gier z teoretycznie nieskończonym replayability. Ciekawe czemu 2K nie schyli się po te ciężarówki pieniędzy jakie czekają z wydania takiej wersji. Ale już jest pięknie, prócz sztosów Nintendo taki Skyrim, Darkest Dungeon czy Stardew Valley już goszczą na naszych maszynkach, a w drodze Diablo 3 czy Slay the Spire. Życie jest piękne.

Odnośnik do komentarza

O, zupełnie o gierce nie wiedziałem, muszę się zainteresować, bo na pierwszy rzut oka wygląda jakby ładnie się wpasowywała w potrzebę tej strategicznej gierki jakiej mi trzeba. Wygląda też przepięknie.

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, raven_raven napisał:

O, zupełnie o gierce nie wiedziałem, muszę się zainteresować, bo na pierwszy rzut oka wygląda jakby ładnie się wpasowywała w potrzebę tej strategicznej gierki jakiej mi trzeba. Wygląda też przepięknie.

Wczoraj na tym indie showcase'ie pokazywali i przykuła moją uwagę, fajniutko wygląda. 

Odnośnik do komentarza

Chętnie bym ograł takie D3 w wersji przenośnej w łóżku czy też leżąc w ogrodzie ale nie rozumiem czemu firmy takie jak sony/m$ czy Nintendo nie potrafią dojść do porozumienia z Blizzardem i dać możliwość grania na tym samym koncie. Jakby tak było Diabolo wlazło by na premierę ale już widzę że sytuacja będzie jak po kupnie Skyrima na switcha , może z godzina nabita i w sumie wolę dalej ogrywać wersje PC z modami graficznymi i postacią z nabitymi 30-40 godzinami.

Odnośnik do komentarza

A to prawda, te ograniczenia między platformami są ch,ujowe. Jeszcze rozdzielenie PC i konsol trochę rozumiem (PC jest always online i ekonomia nie jest zepsuta przez cheaterów, którzy są normą na konsolach), tak nie ma za bardzo powodu dla którego te same postacie nie mogłyby być wymienne między Switchem, PS4 i Xboksem. Prawdopodobnie samo MS i Nintendo nie miałyby też nic przeciwko, no ale jeszcze jest Sony #4theplayers, które blokuje wszystkie takie inicjatywy :))).

Odnośnik do komentarza

Zgodnie z przewidywaniami wprowadzenie abonamentu za online spowoduje, że switch zacznie być multimedialną maszynką. Na listopad zapowiedziano apkę  Inky Pen do czytania komiksów (taki komiksowy netflix z dostępem do 10000 tytułow), chyba wiecie co zrobić z niewiernymi? 

Odnośnik do komentarza
31 minut temu, pajgi napisał:

Zgodnie z przewidywaniami wprowadzenie abonamentu za online spowoduje, że switch zacznie być multimedialną maszynką. Na listopad zapowiedziano apkę  Inky Pen do czytania komiksów (taki komiksowy netflix z dostępem do 10000 tytułow), chyba wiecie co zrobić z niewiernymi? 


W cyfrze komiksy czytają niewierni :) A jeszcze na małym ekranie switcha musi to być super niewygodne.
Netflixa by dali.

Odnośnik do komentarza

Zamiast VOD i webbrowser, niech lepiej ogarną podstawy - m.in. komunikację między użytkownikami. Po co mi przeglądarka na konsoli, jak i tak muszę wyciągnąć smartfon by poprzez zewnętrzne usługi kontaktować się z innymi graczami. Jak sobie przypomnę, że na WiiU mieliśmy dedykowany serwis społecznościowy i wideorozmowy, to Switch wydaje się być straszną fuszerką w tej materii.

  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, Ficuś napisał:

Jeszcze dodam oliwy do ognia, ze ponoc OS 1gb pamieci rezerwuje xdddd

 

Kiedys mysleli, ze to przez to ze za chwile, ze za momencik bedzie pelno aplikacji, a mamy 1,5 roku konsole gdzie nawet menu chodzi w 720p

Xbox też rezerwował coś na kinekta i to potem uwolnili. Natomiast jeśli mają gry mieć więcej zasobów kosztem przeglądarki to walić ją. Brakuje komunikacji i backupu save'ów przede wszystkim. 

Odnośnik do komentarza

Wracając do tematu sprzedaży to NPD za Lipiec 


Octopath Traveler*
Grand Theft Auto V
Mario Kart 8*
Crash Bandicoot: N. Sane Trilogy
The Legend of Zelda: Breath of the Wild*
Far Cry 5
Super Mario Odyssey*
The Crew 2
Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege
Mario Tennis Aces *
FIFA 18**
Lego Incredibles
God of War (2018)
Captain Toad: Treasure Tracker*
NBA 2K18
Call of Duty: WWII
Detroit: Become Human
MLB 18: The Show
Minecraft**
Destiny 2**
*No digital sales
**No PC digital sales

 

Cytat

“Nintendo is the top-selling full game software publisher for both July and year to date,” said Piscatella. “Nintendo Switch is the only platform showing year-on-year growth in full-game dollar sales with gains of nearly 70 percent when compared to a year ago, despite digital sales on Nintendo platforms not currently being tracked by The NPD Group. Year-to-date sales of full-game software on Nintendo Switch have more than doubled when compared to a year ago.”

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...