Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 1.11.2018 o 14:19, funditto napisał:

To oczywiście tylko moje gdybanie, ale zastanawiam się czy to, że Direct odbędzie sie w czwartek o 15 nie oznacza czasem, że dostaniemy demo lub betę Smash Bros zaraz po prezentacji 

Lepiej, wyciekła cała gra :D

aHR0cHM6Ly9tZWdhLm56LyNGITJoVmczWVRTITJZaVBGNHEzNlFMaFRoQ0xfcHhTOUE= base64

 

Odnośnik do komentarza

Rozumiem, że posiadacze Switcha, którzy korzystają z niego przenośnie w podróży będą z tej funkcji zadowoleni - na pewno będzie to wygodniejsze niż wpatrywanie się w "mały" ekran smartfona.

 

Ja osobiście wolałbym by najpierw ogarnęli oprogramowanie systemowe typu naprawa niepełnosprawnego PlayLog, czy wprowadzili jakąś natywną komunikację między graczami zamiast  obsługę multimediów (proszę zwrócić uwagę na słówka "najpierw" i "zamiast" - ogólnie nic nie mam przeciwko takim usługom).

 

WiiU obsługiwał tego typu serwisy od początku, miał nawet osobne menu TVii (i wbudowany pilot w gamepada): Youtube, Netflix (ciekawostka: jako pierwsze oficjalne wsparcie w Polsce na długo przed PS4 i XOne), Crunchyroll, Hulu, itd. Pamiętam właśnie jak reklamowali WiiU nie tylko jako maszynkę do grania, ale i do multimediów. Może się sparzyli, i dali sobie spokój. Switch jakby nie patrzeć skupia się wyłącznie na graniu i wyszło im to na dobre.

Odnośnik do komentarza

Śmieszne jest postrzeganie "wolałbym zamiast tego", "sparzyli się". Na moje to tak smieszne dodatki jak obsługa multimediów, dostępna na każdym telefonie ,nawet tym sprzed 10 lat to żadna łaska.

Więc może przyklaszczmy za w koncu zajeli się chociaz youtubem, i  oczekujmy więcej. Nie wyobrażam sobie podejscia ze "albo youtube, przeglądarka, albo 10 zamiast 12 gier w roku od nintendo, albo zamiast płynnej rozgrywki", no bez jaj.

Żądam od nintendo:

- segregacji gier na eshopie, by każda umozliwiała obsluge dwóch  joyconów jeżeli jest to z góry oczywiste że tak powinno być,

- niższych cen za gry większe, bo to że mario kart 8 kosztuje nadal 250 zł zamiast 150 to jakiś ponury żart, tak samo  wyscigi z premiery kosztująn nadal powyżej 80 zł,

- wszelkich aplikacji, oczywiscie bez bałaganu jak na google playu, ma być odtwarzacz, youtube, przeglądarka, dla atenjuszy nawet facebook czy instagram, ma być, jak ktoś nie chcę to niech nie używa.

- wymiany podpórek w  switchu w każdym egzemplarzu :P, na miekkim podłożu to jakaś parodia.<czcionka solidarność_postulaty.ttf.>

 

ODA5MzQxJi1uemJMZUw3cHMBYh5_Dz8tLFJjCj1X

Edytowane przez milan
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Jak już zgłaszamy postulaty to ja najbardziej bym chciał aby zaczęli znowu? wydawać duże gry AAA, a nie tylko ramstery z WiiU lub jRPG, oczywiście nie mam nic przeciwko tym gierką no ale...

Oj pograłbym sobie znowu w nintednowego sztosa pokroju Zeldy BotW albo Mariana Odyszeusza.

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, balon napisał:

a nie tylko ramstery z WiiU lub jRPG

Mi akurat to jak najbardziej pasuje, bo nie posiadałem wii u, a za takie Xeno X to byłbym wdzięczny.

 

Youtuby i inne społecznościowe pierdoły mogliby sobie darować, bo wreszcie konsola jest do grania, jak na razie sprzęcik jak dla mnie idealny i pozbawiony  wszelkiego rodzaju syfu jak u konkurencji.

  • WTF 1
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Strife napisał:

Mi akurat to jak najbardziej pasuje, bo nie posiadałem wii u, a za takie Xeno X to byłbym wdzięczny.

 

Youtuby i inne społecznościowe pierdoły mogliby sobie darować, bo wreszcie konsola jest do grania, jak na razie sprzęcik jak dla mnie idealny i pozbawiony  wszelkiego rodzaju syfu jak u konkurencji.

Balon nie napisał "zamiast", tylko poza tymi remake'ami.

Ty za to masz problem z aplikacjami których nawet byś nie musiał  ściągac.

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, milan napisał:

Balon nie napisał "zamiast", tylko poza tymi remake'ami.

Ty za to masz problem z aplikacjami których nawet byś nie musiał  ściągac.

Nie mam problemu, dla mnie po prostu mogłoby ich nie być, jak będą to nie będę używał, bo konsole mam do grania nie oglądania.

 

 

Odnośnik do komentarza

Nie, ż potęguje ale to powoduje. Uwierz mi, że jak byś miał ograne te tytuły to byś aż tak się nie jarał Bo mimo, że indyki są fajne, mobilność sexy ale jako posiadscx wszystkich konsol Nintendo przede wszystkim czekam na ich duże, nowe  marki (Meteoid, Mario, Zelda, DK, MK itd.) i dla nich kupuję kolejny konsole. 

Z drugiej storny nie narzekam. Sprzęt jeść nie woła i jako uzupełnienie do PS4/klocka jest bardzo okey.

Odnośnik do komentarza
37 minut temu, balon napisał:

Nie, ż potęguje ale to powoduje. Uwierz mi, że jak byś miał ograne te tytuły to byś aż tak się nie jarał

Zgadzam się w 100%, jakbym miał wii u to bym na bank nie kupował gier które ograłem.

 

Ja to czekam na Fire Emblem, na wii bardzo mi podeszła ta seria.

 

 

 

 

Edytowane przez Strife
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...