Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, milan napisał:

Dla mnie skandalem by było gdyby odyssey 2 nie powstało od czasu premiery jedynki.

 

Odyssey nie dostanie kontynuacji, tak jak SM64, nie powinno moim zdaniem. Liczę na inne Mario, albo remastera i kontynuację 3D Worlda, bo w SMG3 też nie wierzę. Odyssey jest poniekąd tytułem rewolucyjnym, mniejszym od SM64, ale jadnak, wątpię że powstanie dwójka, takich gier się nie rusza (nie robi kontynuacji).

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza

A, to nie wiedziałem. Ale nie dostanie czy nie powinno. Czyli jak zapowiedzą to będzie źle. Ciągle się uczę.

Zebysmy się zrozumieli, mario odyssey to świetna gra, ale jest to yebana platformówka z totalnie infantylną i smieszną fabułą, nie ma tam "momentów" które zamrażają wątki, są nie do  podrobienia. To nie jest ico. Więc te wasze śmieszne ameny to się do CW nadaje, jak się ma np. mario galaxy do mario odyssey? Czego nie miało  galaxy na premiere co ma odyssey? Co takiego odróżnia te gry że jedna dostała swietna kontynuację,  a druga nie może.

 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, milan napisał:

A, to nie wiedziałem. Ale nie dostanie czy nie powinno. Czyli jak zapowiedzą to będzie źle. Ciągle się uczę.

 

Moim zdaniem nie będą tego dotykać. I nie powinni również moim zdaniem. Ale Mario na pewno się robi, ale tak jak napisałem wątpię w kontynuację Odyssey, trochę mniej, ale wątpię również w kontynuację Galaxy. Raczej będzie to inne Mario, a faktem jest, że na Switcha najbardziej się nadaje coś w stylu Worlda.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, funditto napisał:

Odyssey zmierza ku temu, żeby zostać najlepiej sprzedającym się Mario 3D w historii, więc myślę, że jest szansa na Odyssey 2 

 

Szansa zawsze jest. Z tym, że Odyssey to był również hołd dla Mario (NY), gra-spektakl, dlatego ja osobiście wątpię w kontynuację. SM128 też niby miało być. A dlaczego Galaxy dostało kontynuację? Bo nie było tak rewolucyjnym Mario jak SM64/Odyssey, nawet pomimo kulistych leveli, było po prostu zlepkiem świetnych pomysłów, power-upów itp., dla mnie to esencja platformerów.

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Kriss_Hietala napisał:

Ja bym chciał jakieś senran kagura albo deal or alive extreme beach volleyball. Omega labirynth Z też byłby spoko. 

Spokojnie jakieś Senran Kagura (pinball) powstaje na Switch'a, tak samo Omega Labirynth, tylko nie wiadomo czy opuści granice Japonii.

DOA za to sam bym przytulił na Switch'a, ale pewnie można tylko o tym pomarzyć... 

Odnośnik do komentarza
56 minut temu, Basior napisał:

Pewnie jeszcze w tym roku będzie Direct. Może nawet w tym miesiącu. Plus na Game Award coś będzie. Mam nadzieję, że przyszły rok będzie o wiele lepszy. Preorder na Travisa już się pojawił.

 

No Direct przeważnie jest w Listopadzie promujący gry na najbliższe 3/4 miesiące. Liczę tak samo jak Ty aby na Game Awards pokazali coś konkretnego.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, milan napisał:

Teraz to chyba będzie super mario  8gb

Czyli odyssey 2 nie będzie bo zamiast okrągłych leveli ma płaskie i czapkę, ja pie,rodle. Ja pasuje.

 

Nie rozumiem po co się tak napinasz? Pasuj. Jak już to 4gb. Jakie Mario by nie wyszło przyjmę z otwartymi ramionami, nawet Odyssey2. A to, że mam inne zdanie od twojego to tylko moje zdanie, intuicja, SM128 nigdy nie powstało, więc dużym prawdopodobieństwem jest, że SMO2 też nie powstanie, acz zaznaczam, że mogę się mylić. Nintendo nie ma w zwyczaju tworzenia tasiemców, jest wiele części Mario 3D i prawie wszystkie się różnią od siebie, oprócz SMG2, które jest kontynuacją. Podobnie z Zeldą, ostatnia była rewolucją, ale poprzednie też się bardzo różniły, głównie stylem graficznym, czy środkiem transportu. I to są dwa powody, dlaczego nie wierzę w SMO2.

Odnośnik do komentarza

Ok, po prostu nie mam ochoty dyskutowac z Twoimi domysłami nie popartymi niczym innym niż to że mario 64 nie ma kontynuacji, a galaxy ma bo nie był odkrywczy. Napisałem że chce odyseje 2 poniewaz na ludzki rozum galaxy miał  kontynuację, gra jest fenomenalnie przyjęta, ma swietne wyniki, i każdy chetnie by lyknął kolejne 10-20 światów, a historia jak to przystało  w grach z głupia fabułą, jak  zawsze jest otwarta. Dlatego jak piszesz ze sequela nie będzie, to raczej takie zdania bardziej nadają się do tematu snucia baśni.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, milan napisał:

Ok, po prostu nie mam ochoty dyskutowac z Twoimi domysłami nie popartymi niczym innym niż to że mario 64 nie ma kontynuacji, a galaxy ma bo nie był odkrywczy. Napisałem że chce odyseje 2 poniewaz na ludzki rozum galaxy miał  kontynuację, gra jest fenomenalnie przyjęta, ma swietne wyniki, i każdy chetnie by lyknął kolejne 10-20 światów, a historia jak to przystało  w grach z głupia fabułą, jak  zawsze jest otwarta. Dlatego jak piszesz ze sequela nie będzie, to raczej takie zdania bardziej nadają się do tematu snucia baśni.

 

Ja jak nie mam ochoty na dyskusję to po prostu nie dyskutuję. Twoje domniemania, że sequel będzie niczym się nie różnią od moich, że sequela nie będzie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...