Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, milan napisał:

działa super, jest ok.

W chacie sprawdzę, ale jak płynnie będzie działanie przy  przejsciu  do docka to będzie bardzo zayebiscie.

Końszycz partyjkę, i  siiup, jakiś koncercik do docka, i na ekran.

Nie masz apki YT w tv?

Odnośnik do komentarza
25 minut temu, pawelgr5 napisał:

Dziala super. Wygląda jak ta z PS4. Filmiki w HD na tym ekranie wyglądają za(pipi)iście. Netflix zniszczy system jak już wjedzie :banderas:

 

Tak się zastanawiam po co Netflix na switchu? W delegacji/wczasach przeważnie ma się laptopa, który ma większy ekran i lepsze głośniki. 

W komunikacji to ciężko o dobry net, w domu to praktycznie już nawet lodówki mają appki do tego. 

No ja jakoś nie widzę sensownego zastosowania.

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, balon napisał:

 

Tak się zastanawiam po co Netflix na switchu? W delegacji/wczasach przeważnie ma się laptopa, który ma większy ekran i lepsze głośniki. 

W komunikacji to ciężko o dobry net, w domu to praktycznie już nawet lodówki mają appki do tego. 

No ja jakoś nie widzę sensownego zastosowania.

Śmigam pociągiem do pracy i nie biorę ze sobą lapka a na telefonie mam mniejszy ekran. Czasem pogram a czasem cos pooglądam. Ja tam na Netflixa czekam.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, milan napisał:

Ważne że jest, w najgorszym razie nigdy się nie odpali, a jak będzie trzeba puścic coś dzieciakom w podróży to przynajmniej telefonu nie będzie trzeba dawac, np. Moje nie mają jeszcze tabletów i komórek.

 

No w podróży autem na rage dzieci spoko, to argument. Okey to mogę zassać :wujaszek:

Odnośnik do komentarza

A widzisz ja nie nadużywam na co dzień to nie mam embargo na wakacje, choć tak naprawdę używamy go tylko do Netflixa lub NC+ jak jest jakiś ważny  mecz/sport. Na wczasach nie pracuję ale też co śmieszne nie gram. Zawsze zabierałem DSy, PSP, Vity teraz biorę Switcha i kurła nigdy nie gram. No nie chce mi się. Wolę książkę na leżaczku poczytać lub pograć w planszowkę jak jest trochę wolnego czasu.

Co najlepsze zawsze przed wyjazdem planuję ile ja to nie pogram hehe. Na Switchu na wyjazdach to tylko  z dwa razy na kanapowym multi odpaliłem Puyo Tetris i to wsio. 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, NemoKOF napisał:

Netflix ma sens jak gdzieś jedziesz i zabierasz alternatywnego, małego docka. Wtedy tak. Ale w sumie OFFLINE nie będzie pewnie a czasem net na wyjazdach to dramat. 

Czemu ma nie być offline? Na telefonach i lapkach normalnie pozwalają sciągać na pamięć większość kontentu. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...