Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

hipotetycznie mozesz kupic joye osobno, sparuja sie z konsola bezprzewodowo i bedziesz mogl grac, po prostu nie wlozysz ich do konsoli no i ladowac bys musial przez ta stacje/ladowarke

 

nie kazda gra jest kompatybilna z chmura to nie wierze ze by robili cyrk bo cala jedna gra (bo chyba innych nie ma) jak mario party jest grywalna tylko z odpinanymi joyconami

 

zreszta switch to koncepcja - jak pisalem bardziej realne jest po prostu tegra2 i wiecej pamieci by taki xenoblade przenosnie nie byl kupa, a mial prawilne 720p, a w docku full hd niz jakies inne pomysly

Odnośnik do komentarza

Jestem na kupnie switcha ale nie widzę opcji wstrzymania sie z zakupem konsolki i pewnie w okresie świątecznym wpadnie

Gdzieś czytałem chyba na nintendo life ze niby ma to być switch mini, bardziej przenośny i dostosowany bardziej pod młodszych użytkowników

 

hmm jednak nie ma to być wersja mini wiec chyba poczekam xD 

Edytowane przez kubson
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Ficuś napisał:

przeciez druga polowa czyli blizej roku czekania

 

tez jestem ciekaw co to bedzie za twor, raczej obstawiam tegre2, lepsza baterie, wiecej pamieci wbudowanej, gierki beda mialy  latwiej osiagac natywne 720p przenosnie i full hd w docku i tyle

 

No z podkręconych bebechów New 3DS'a korzysta tyle gier, że głowa mała, tak więc nawet jak sprzęt będzie mocniejszy to u Nintendo wcale nie oznacza, że ktokolwiek tą moc wykorzysta do lepszych wodotrysków lub wyższej rozdziałki. Prędzej system będzie szybciej chodzić i to tyle w temacie. 

 

@Ficuś

Monolith nie potrzebuje mocniejszych bebechów konsoli aby to osiągnąć. Wystarczy aby teraz zoptymalizowali silnik pod możliwości Switcha. Jeszcze przed premierą Xeno 2 robiono grę w ciemno, ponieważ sami dowiedzieli się o specyfikacji konsoli w tym samym roku co wyszła gra. Ciężko wtedy zoptymalizować silnik pod sprzęt na sam koniec produkcji. 

Edytowane przez chrno-x
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, funditto napisał:

Czy ktoś się orientuje czy na PGA będzie Conquest z grami na Switcha ? Jest szansa na zobaczenie Smasha albo Pokemonów ? 

Wydaje mi się, że Conquest jest na każdej większej imprezie tego typu, skoro bywa (jako jedyny z trójcy) nawet na tych mało growych. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Prześcignęli łączną sprzedaż Gamecuba, teraz gonią N64 potrzebują do tego wyniku sprzedać jeszcze 10 mln sztuk słiczunia. Myśle, że do marca 2019 uda im się pobić ten wynik. W raportach widać także, że fajeremblemat planowany jest jednak na wiosnę przyszłego roku. Po braku informacji na ostatnim direkcie, myśłałem że dadzą więcej czasu ekipie na dłubanie przy tytule.

Odnośnik do komentarza

Też myślę, że do marca 2019 przebiją Gamecube'a.

 

Od października do wiosny Mario Party, Pokemony, Smash, NSMBU, Fire Emblem i Yoshi powinny zrobić swoje 

 

Zauważyłem jeszcze jedno: Mario & Luigi BIS na 3DSa miał wyjść w 2019, a w Japonii wychodzi jeszcze w tym roku. Reszta świata dostanie grę w styczniu. Wygląda na to, że Kirby będzie ostatnim tytułem od Nintendo na 3DSa. Wreszcie wszystkie teamy będą mogły się przerzucić na Switcha  

 

Edit: W raporcie nie wspominają o Labo. Jak dotąd to wtopa Nintendo i zgaduję, że od tego jak te zestawy będą się sprzedawać na święta zależy czy dalej będą je tworzyć czy skończy się tylko na tych trzech 

 

Edit 2: Zelda, Mario Odyssey i Mario Kart sprzedały się w tym kwartale lepiej niż w poprzednim, a Splatoon minimalnie gorzej (w tym 710 tyś, w poprzednim 747 tyś )

 

Switch ma wyższą sprzedaż rok do roku, a wynik z tego kwartału to ponoć najlepszy wynik kwartalny Nintendo w historii jeśli chodzi o kwartały bez świąt i premier nowego sprzętu. 

 

Switch ma też większą sprzedaż niż 3DS w analogicznym okresie od premiery mimo, że do tego czasu 3DS miał już rewizję sprzętu 

Edytowane przez funditto
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

na pewno osobny, w całości dotyczący trybu Spirits.

 

A co do postaci, to pewnie jeszcze ujawnia z jedna, dwie, pozostałe ujawnią po premierze gry tak jak to było np ze smashem 3DS/Wii U gdzie niektóre postacie dostawały swój trailer między premierą 3DS a Wii U : )  Czekam aż internety wybuchną jak oficjalnie pokażą Banjo & Kazooie 

choć czuję, że Banjo będzie Echo Fighterem Duck Hunta 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...