Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Ukukuki napisał:

Axiom Verge 10 funtów (+2 i macie tą dopakowaną edycję), LA Noire 13 funtów, Puyo Puyo Tetris 16 w thegamecollection. Wydaje mi się ,że ceny całkiem dobre:lapka:

Axioma wziąłem mimo iż mam w cyfrze

Natomiast nad puyo się zastanawiam warto?puyo już poszło:(

Edytowane przez Rezoo7
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Rezoo7 napisał:

Axioma wziąłem mimo iż mam w cyfrze

Natomiast nad puyo się zastanawiam warto?puyo już poszło:(

 

Dla mnie puyo najlepsze z tych 3 gierek. Ja w to sporo grałem do tego masz fajną kooperacje lub vs. Bardo dobra gierka jako party games. Jak będzie następnym razem w dobrej cenie to się nie zastanawiaj. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
12 minut temu, funditto napisał:

Szkoda, że nie pisałeś wcześniej. Puściłbym mój egzemplarz Odyssey za 120. Ogólnie jak będziesz czegoś szukał na Switcha to pisz na forum, tutaj na pewno znajdziesz dobre oferty 

 

Edit: ale sam zakup gry słuszny, dobrej zabawy :)

 

wolę nie kupować tutaj bo będą znali mój adres i jeszcze mnie będą chcieli odwiedzić a wtedy będę musiał ich zabić:dafuq:

Odnośnik do komentarza

Obawiam się, że nie :/ nie wiem czy kojarzycie taki kanał na yt Commonwealth Realm. Jeden z nich ma rodzinę z Polski, może nawet sam jest Polakiem - nie wiem, ale napisałem do nich na Twitterze, że w Polsce sporo osób gra ja Switchu i bardzo byśmy chcieli mieć Polski język na konsoli. Zaproponowałem, że może zrobiliby jakiś film na YT o tym problemie czy coś i dostałem odpowiedź, żebym nie liczył na zmiany, bo niestety problem nie dotyczy tylko Polski, ale też wielu innych krajów, bo polityka Nintendo na Europę jest taka, że kilka najpopularniejszych języków wystarczy.. 

Odnośnik do komentarza
31 minut temu, funditto napisał:

Obawiam się, że nie :/ nie wiem czy kojarzycie taki kanał na yt Commonwealth Realm. Jeden z nich ma rodzinę z Polski, może nawet sam jest Polakiem - nie wiem, ale napisałem do nich na Twitterze, że w Polsce sporo osób gra ja Switchu i bardzo byśmy chcieli mieć Polski język na konsoli. Zaproponowałem, że może zrobiliby jakiś film na YT o tym problemie czy coś i dostałem odpowiedź, żebym nie liczył na zmiany, bo niestety problem nie dotyczy tylko Polski, ale też wielu innych krajów, bo polityka Nintendo na Europę jest taka, że kilka najpopularniejszych języków wystarczy.. 

 

Prosta sprawa, Switch będzie popularny w kraju to i będzie polski język. Wielkiej filozofii w tym nie ma. Jak zobaczą ,że im płyną dolary z naszego kraju to i na to się znajdzie hajs. Polska jest małym rynkiem zdominowanym przez PCty i Sony. Microsoft coś tam walczy chociaż moim zdaniem gorzej niż z 360 natomiast Nintendo u nas to jest taki sam folklor jak Sega Saturn w latach 90. Na razie dla nich jesteśmy za małym rynkiem, Nintendo to nie moloch jak Sony czy M$ żeby mógł się rozdrabniać. 

 

 

Odnośnik do komentarza

Dane z dupy jak rozumiem? 

 

Lubię switcha ale klapek na oczach względem żadnej konsoli nigdy nie miałem. Praktycznie przy każdej generacji jestem z innym producentem bo jakoś nie czuję przywiązania do korporacji. Ale mniejsza z tym. Kumpel ma sklep z grami w mieście 60 tys ludzi, rocznie sprzedaje kilka, kilkanaście gier na Switcha. Większość sprzedaży to PS4, One też całkiem dobrze prawie tak dobrze jak PS4. W każdym razie dysproporcje nie są duże. Siłą Xboxa są tanie konsole i to ,że jest następcą X360 który u nas w kraju był mega popularny. Jednak rodzice często kupują dzieciom One bo ich stare gry będą na tym działać. Do tego cały czas masę ludzi wymienia czy kupuje u niego gry na X360. Ceny ma dużo większe niż na allegro ale ci klienci takich rzeczy nie ogarniają. Premiery standardowo jak wszędzie.

Tacy ludzie jak my, którzy mają rozeznanie w branży to jest naprawdę niewielka część jego klientów. Sam to widzi bo większość kupuje online albo tylko na premierę. Niektórych klientów widzi tylko raz w roku jak kupują Fifę. Do tego jest jedynym sklepem z grami w tym mieście nie licząc marketów, Empiku czy sieci RTV i AGD.

 

Ty podasz inny przykład. Spoko to są nasze osobiste doświadczenia ale Switcha nawet nie ma w niektórych popularnych marketach o grach nie wspomnę. Więc w życiu nie uwierzę ,że Switch się dobrze sprzedaje czy gry na niego w naszym kraju. Sklepy chcą zarabiać i gdyby tak było miały by go w swojej ofercie jak PS4 czy One. Tak w ramach ciekawostki Saturn u nas był dystrybuowany dosyć dobrze na początku, wzięli się za to goście od Pegasusa którzy niestety postawili na złego konia.  

 

Tak czy siak Polska nigdy nie była mocnym koniem Nintendo. Nie licząc podróbki jaką był Pegasus. Może się to kiedyś zmieni może nie. Ważne żeby konsola na świecie jako całokształt się dobrze sprzedawała to i będą na to wychodzić dobre gierki. Mam nadzieje ,że Nintendo też jakoś bardziej się ogarnie. A dwa globalny rynek nigdy nie był tak przystępny jak dzisiaj. Większość gierek na Switcha kupuję zza granicy bo są dużo tańsze a wysyłka z Anglii czy Niemiec kosztuje 2-2.5 euro czy funta. A czasem nawet jest za darmo.  Ta sama sytuacja z PS4, czasem są świetne promocje natomiast w Polsce naprawdę ciężko dostać dobrą cenę, czasem są dobre jak wyprzedają leżaki magazynowe ale zazwyczaj mają tyle tego ,że gra się szybko rozchodzi. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, pattro napisał:

Ale trzeba przyznać że Switch jest bardziej widoczny i dostępny w naszym kraju w marketach niż poprzednie konsole od wielkiego N. 

 

Pełna zgoda. Mimo, że samo Nintendo nie kiwnęło palcem do poprawy swojej pozycji naszym kraju to i tak jeszcze nigdy nie było tak dobrze z dostępnością, świadomością i marketingiem sprzętu i gier od czerwonych tak jak jest teraz. Nasz dystrybutor nie jest może spełnieniem marzeń, ale jak do tej pory jest najlepszym ,,dobrem,, marki N jakiego mieliśmy. Polskich znaczków od nintendo nie uświadczymy , mimo tego lista gier w PL jeszcze nigdy na ich żadnym sprzęcie nie była tak duża  jak jest na słiczu. 

Odnośnik do komentarza

No za czasów GBA i GC nie było źle z reklamą jak na tamte lata. Nawet nie wiem czy nie było lepiej niż teraz. Ale to pewnie nostalgia mi miesza wspomnienia. Do tego świetne reklamy z GBA, do dzisiaj kilka pamiętam. Podobał mi się tamten styl reklam. Nawet było pismo poświęcone tylko kieszokonsolką ale numerów tego było chyba tyle ile Man!aka xD w każdym razie ja nie mogłem więcej tego znaleźć w sklepie. 

Odnośnik do komentarza

Mam dane z pierwszej reki praktycznie z trzech slaskich sklepow, czezky pisze na forum - u nich gierki na switcha sprzedaja sie lepiej niz na xone, a hity niny wrecz rewelacyjnie, do tego billbordy w duzych miastach i standy np w media markt co kiedys bylo nie do pomyślenia, rewelacji nie ma ale jest lepiej niz kiedykolwiek w naszyn kraju jesli chodzi o niny, a porownywanie tego do Saturna to xdddd

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...