Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

Gość aphromo
Teraz, zdrowywariat napisał:

Jak już mają dać dwa porty to Zelda WW obowiązkowo, a za rok BOTW2 :).

BoTW2 w 2020, jesli jedynka miala premiere w marcu 2017 - malo prawdopodbne, ale mozliwe. Chociaz raczej nie bedzie to przelom jak jedynka.

Ja bym Super Mario Galaxy wrzucil, jesli mowimy o remasterach, powinno zrobic wynik.

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, aphromo napisał:

BoTW2 w 2020, jesli jedynka miala premiere w marcu 2017 - malo prawdopodbne, ale mozliwe. Chociaz raczej nie bedzie to przelom jak jedynka.

Ja bym Super Mario Galaxy wrzucil, jesli mowimy o remasterach, powinno zrobic wynik.

 

Nie musi! Wystarczy sequel idealny. Składanka SMG zawsze na propsie. A odnośnie tych mystery games były już plotki o Star Foxie, MP Trilogy, Wave Race, Pikminie, F-Zero i remakeu DK64, ciekawe co się z tego sprawdzi. Ninny z czymkolwiek może wyskoczyć, tak jak ni stąd ni zowąd zapowiedzieli Mario Tennis.

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza
Gość aphromo
10 minut temu, zdrowywariat napisał:

 

Nie musi! Wystarczy sequel idealny. 

Owszem, na pierwszy ogien na powaznie powinni zabrac sie za story mode i ogolna zawartosc. Silnik raczej bedzie ten sam, to kto wie.

12 minut temu, zdrowywariat napisał:

 

 A odnośnie tych mystery games były już plotki o Star Foxie, MP Trilogy,

To znaczy, byly plotki ze Retro klepie SF, pozniej mowili ze trylogie :)

Jasne, jakies gry beda, ale to jest meczace po prostu, ta ich bezsensowna i nic nie wnoszaca tajemniczosc.

Odnośnik do komentarza

Gdzie były plotki że retro robi trylogię? Jak kojarzę jedynie ploty że coś robili i poszło do kosza. Jakoś były pracownik zastanawiał się czy w związku z wzięciem mp4 projekt nad którym pracował poszedł do kosza. 

 

Swoją drogą pamiętam też ploty z ogłoszeń z linkedin ze Ridge Racer miał być. Mam nadzieję że to się okaże prawdą. 

 

Co do directa to pytanie było bardziej czy nie porzucili tej idei w ogóle. Bo lecieli z oglaszaniem daty yoshiego by Twitter. Imo patrząc po plotkach i mojej chcicy wyczuwam directa w najbliższym tygodniu. 

Odnośnik do komentarza
Gość aphromo
16 minut temu, Basior napisał:

Gdzie były plotki że retro robi trylogię? Jak kojarzę jedynie ploty że coś robili i poszło do kosza.

To znaczy, plotki byly zawsze ze maja 2 lub kilka projektow. Ze mieli tez skasowane to wiem, ale tak mi sie o uszy obilo.

16 minut temu, Basior napisał:

Co do directa to pytanie było bardziej czy nie porzucili tej idei w ogóle. Bo lecieli z oglaszaniem daty yoshiego by Twitter. Imo patrząc po plotkach i mojej chcicy wyczuwam directa w najbliższym tygodniu. 

Oby,oby, wiele spraw by sie wyjasnilo. Ale nie sadze by takie zdawkowe zbicie pytania bylo dobrym prognostykiem.

 Kto lubi byc trzymanym w niepewnosci, heh

 

Edytowane przez aphromo
Odnośnik do komentarza

Trylogia na Wii sprzedała się wujowo, ponieważ ilość pudełek wyrzuconych na rynek była śmiesznie niska. Pamiętam jak przy premierze było bardzo ciężko znaleźć jakikolwiek egzemplarz. Dziwi mnie to bo ani Trylogia nie miała stosownych reklam ani nic a była to idealna okazja aby fani serii dorwali ten zacny pakiecik. Na WIi U podobno dobrze się cyfrówka sprzedawała ale nie dziwota bo 80zł to świetna cena.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem gdzie na forum dać tego niusa więc wrzucę tu:

 

Cytat

Baldur’s Gate, Baldur’s Gate ll, Baldur’s Gate: Siege of Dragonspear, Icewind Dale, Planescape: Torment, and Neverwinter Nights are all set to come to console at some point in 2019. Which consoles they’ll be heading to is unconfirmed, but the prospect of Baldur’s Gate on say, Nintendo Switch, is especially tasty.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...