Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

Serio trzeba tłumaczyć, że wąsaty hydraulik który skacze na kwiatkach i gwiazdkach różni się od np. Bloodborna który ma mroczny i tajemniczy klimat? Sam pomysł na wykonanie konsoli mega i chciałbym taki sprzęt gdyby tylko gry były inne.

W zasadzie to trzeba. Tak proszę. Wytłumacz mi dlaczego cyfrowy skaczący chłopek jest dziecinny, a cyfrowy chłopek robiący pifpaf albo inny ekranowy pikselowy człowieczek ciachający cyfrowym mieczykiem potworki jest dorosły. Bardzo to ciekawe

Odnośnik do komentarza

 

Serio trzeba tłumaczyć, że wąsaty hydraulik który skacze na kwiatkach i gwiazdkach różni się od np. Bloodborna który ma mroczny i tajemniczy klimat? Sam pomysł na wykonanie konsoli mega i chciałbym taki sprzęt gdyby tylko gry były inne.

W zasadzie to trzeba. Tak proszę. Wytłumacz mi dlaczego cyfrowy skaczący chłopek jest dziecinny, a cyfrowy chłopek robiący pifpaf albo inny ekranowy pikselowy człowieczek ciachający cyfrowym mieczykiem potworki jest dorosły. Bardzo to ciekawe

 

Włącz dorosłemu człowiekowi najpierw bajkę "pokemony" a potem np. film "zielona mila" czy "siedem" i może patrząc na tego dorosłego człowieka zobaczysz co go bardziej zainteresowało i zrozumiesz.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

2 niepotwierdzone informację ale coraz częściej padające na wielu stronach:

 

- Joy Cony są niczym małe wiiloty, które mają wbudowane czujniki ruchu

- Pro Controller do Switcha ma wbudowane czujniki wychylenia, według wielu stron jest to nad wyraz widoczne podczas filmiku przed tym niby turniejem gdzie grają na małych ekranach i typy poruszają całym padem a nie prawą gałką w celu poruszania kamerą. 

 

No i niby potwierdzona ciekawostki:

Stacja dokująca Switcha ma mieć 2 porty USB w tym jeden 3.0

Switch współpracuje z Amiibo ale nowe wydania mają rzekomo mieć łączność Bluetooth.  

Odnośnik do komentarza

 

 

Serio trzeba tłumaczyć, że wąsaty hydraulik który skacze na kwiatkach i gwiazdkach różni się od np. Bloodborna który ma mroczny i tajemniczy klimat? Sam pomysł na wykonanie konsoli mega i chciałbym taki sprzęt gdyby tylko gry były inne.

 

W zasadzie to trzeba. Tak proszę. Wytłumacz mi dlaczego cyfrowy skaczący chłopek jest dziecinny, a cyfrowy chłopek robiący pifpaf albo inny ekranowy pikselowy człowieczek ciachający cyfrowym mieczykiem potworki jest dorosły. Bardzo to ciekawe

Włącz dorosłemu człowiekowi najpierw bajkę "pokemony" a potem np. film "zielona mila" czy "siedem" i może patrząc na tego dorosłego człowieka zobaczysz co go bardziej zainteresowało i zrozumiesz.

Jestem dorosłym człowiekiem, nawet dzieci mam i nadal nie rozumiem. Obejrzę sobie z dziećmi Pokemony, z żoną wieczorem Ratatouille, a potem chociażby wymienione przez Ciebie Siedem. I co to oznacza? Że podczas oglądania Pokemonów jestem dziecinny, a podczas oglądania Siedem superdorosły? Ty chyba masz jakieś kompleksy dotyczące tego jak Cię ludzie postrzegają lol

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

2 niepotwierdzone informację ale coraz częściej padające na wielu stronach:

 

- Joy Cony są niczym małe wiiloty, które mają wbudowane czujniki ruchu

- Pro Controller do Switcha ma wbudowane czujniki wychylenia, według wielu stron jest to nad wyraz widoczne podczas filmiku przed tym niby turniejem gdzie grają na małych ekranach i typy poruszają całym padem a nie prawą gałką w celu poruszania kamerą. 

 

No i niby potwierdzona ciekawostki:

Stacja dokująca Switcha ma mieć 2 porty USB w tym jeden 3.0

Switch współpracuje z Amiibo ale nowe wydania mają rzekomo mieć łączność Bluetooth.  

To by mogło zwiastować Wii VC. Na WiiU z tego co wiem granie na Wiilotach odbywać sie moze do małego ekraniuku padleta więc w przypadku NS tez by sie sprawdziło.

Edytowane przez pawelgr5
Odnośnik do komentarza

Tłumacz to sobie jak chcesz ale ja przy pokemonach czy Mario gdzie miałbym ratować księżniczkę bym umarł z nudów. Nie wyskakuj mi tu z dziećmi bo to inna para kaloszy i wierzę że oglądasz ja aby dzieciakowi sprawić radoche. Jak byłem gnojem to grałem w spyro czy crasha ale dzisiaj mimo sentymentu nie zmarnowalbym nawet pięciu minut, co innego wiedźmin 3 czy the last of us które mają bardziej dojrzały scenariusz.

Edytowane przez simonldz
Odnośnik do komentarza

Xm. Bierzesz na premierę? :banderas:

Tłumacz to sobie jak chcesz ale ja przy pokemonach czy Mario gdzie miałbym ratować księżniczkę bym umarł z nudów. Nie wyskakuj mi tu z dziećmi bo to inna para kaloszy i wierzę że oglądasz ja aby dzieciakowi sprawić radoche. Jak byłem gnojem to grałem w spyro czy crasha ale dzisiaj mimo sentymentu nie zmarnowalbym nawet pięciu minut, co innego wiedźmin 3 czy the last of us które mają bardziej dojrzały scenariusz.

To po prostu oznaka zmian preferencji gdzie zamiast dobrego gameplayu wolisz dobra grafikę i cinematic experience.
Odnośnik do komentarza

Tłumacz to sobie jak chcesz ale ja przy pokemonach czy Mario gdzie miałbym ratować księżniczkę bym umarł z nudów. Nie wyskakuj mi tu z dziećmi bo to inna para kaloszy i wierzę że oglądasz ja aby dzieciakowi sprawić radoche. Jak byłem gnojem to grałem w spyro czy crasha ale dzisiaj mimo sentymentu nie zmarnowalbym nawet pięciu minut, co innego wiedźmin 3 czy the last of us które mają bardziej dojrzały scenariusz.

Tak serio to Ci współczuję. Ja bardzo chętnie zagram i w Wiedźmina i w Mariana. Umarłbym z nudów gdybym miał grać w same "superpoważne i superdorosłe" gry. A gdybym miał oglądać jedynie filmy typu Siedem dostałbym depresji.

Odnośnik do komentarza

Panowie, ale może bez tej zbędnej dyskusji? jeden woli a, drugi woli b, a trzeci lubi a,b i nawet c. Fakt faktem, ograniczanie się tylko do poważnych gier z grafiką tak prawdziwą, że lepsze niż życie jest dość smutne, bo z definicji odrzucamy całą masę dobrych gier, ale jest dla mnie zrozumiałe. Podobnie jak jednak wiele osób woli poważne filmy tudzież blockbustery od filmów animowanych. 

 

P R E F E R E N C J E ot co. i w zasadzie nie powinno się nikogo szykanować z powodu jego osobistych upodobań. Oczywiście o ile te upodobania są jeszcze jakoś w miarę sensowne ;) 

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza

Konsolka mega! Zastanawiam się teraz np. czy:

 

  • Jest szansa na intensywniejszy cykl wydawniczy znanych serii Nintendo? Na przykład: "przenośna Zelda", "duża Zelda", "przenośny Mario", "duży Mario", "przenośny Luigi&Mario". Tak, żeby zwiększyć liczbę tytułów ekskluzywnych, których taki 3DS trochę miał, a jak zaczną się pojawiać na Switchu to...  :obama:
  • Zbiorcze wydania hitów z 3DS - np. "Best 3DS collections" z 4 grami na jednym kartidżu? Jako, że 3DS mnie ominął, to z miłą chęcią bym posprawdzał takiego Laytona, przenośne zeldy i inne cuda.

Ogólnie - w takim układzie to miałbym na starcie tyle gier do nadrobienia, że o ja (pipi)ię. 

Odnośnik do komentarza

 

2 niepotwierdzone informację ale coraz częściej padające na wielu stronach:

 

- Joy Cony są niczym małe wiiloty, które mają wbudowane czujniki ruchu

- Pro Controller do Switcha ma wbudowane czujniki wychylenia, według wielu stron jest to nad wyraz widoczne podczas filmiku przed tym niby turniejem gdzie grają na małych ekranach i typy poruszają całym padem a nie prawą gałką w celu poruszania kamerą. 

 

No i niby potwierdzona ciekawostki:

Stacja dokująca Switcha ma mieć 2 porty USB w tym jeden 3.0

Switch współpracuje z Amiibo ale nowe wydania mają rzekomo mieć łączność Bluetooth.  

To by mogło zwiastować Wii VC. Na WiiU z tego co wiem granie na Wiilotach odbywać sie moze do małego ekraniuku padleta więc w przypadku NS tez by sie sprawdziło.

 

 

 

No Nintendo tego nie potwierdziło ale wiele osób pokroju Emily Rogers i nie tylko puszczają co rusz farbę i w większości przypadków okazało się to prawdą więc obstawiam iż rzeczywiście pady mają jakieś czujniki wychylenia. Co do samych Joy Conów to też widać lekką rozbieżność ponieważ w jednym newsie pada info że ten Joy Con Grip (który rzekomo również służy jako ładowarka) będzie w zestawie. W innych mówią zaś tylko o samych Joy Conach bez tego Gripa jako pewniak. Cieszy fakt triggerów, którym bliżej do tych z pada od XO i mam nadzieje że nie są typowo klikowe jak w Wii U tylko prawowite jak Pan Bóg przykazał. 

 

Handheldowa wersja konsolki zaś nie ma żadnej kamerki oraz mikrofonu, co do dotykowego ekranu to ktoś na Tweeterze pokazał dodatkową rozpiskę devkita (którą chyba wczoraj w większej skali pokazał Aux/Konsolowy) z czego wynika że ekran będzie pojemnościowy z możliwością multitouch w 10 punktach ale Nintendo się tym nie chwali bo nie jest to finalna opcja z taką ilością punktów (i osobiście stawiam na to iż Big N nie chce odciągać ludzi od 3DS'a skoro jeszcze Poki nie wyszły a hajs musi się zgadzać).

 

Co do filmiku ze Skyrimem to Bethesda puściła tylko typowe info z działu PR iż nie mają na razie nic do ogłoszenia (jak 3/4 developerów pokazanych z listy) co nie oznacza że Skyrim się nie pojawi. Stawiam tutaj na umowę NDA, która ma trzymać developerów w ryzach aby nie chwalili się grami przed czasem dopóki znowu Nintendo nie przedstawi tego na konferencji/ND.

 

Edyta:

Ekipa Image & Form (Steamworld Heist i Dig) nagrała własny filmik mówiący iż są jednymi z pierwszych developerów w Europie piszącymi gry dla NX'a a konsolę pierwszy raz ujrzeli w marcu tego roku na GDC i sam szef studia tak samo potwierdza (razem z innymi developerami jak Shin'en) że nad grami dla Switcha najdłużej niektóre ekipy pracują już od dwóch lat a najkrócej pół roku.

 

P.S. Kamiya od zapowiedzi Switcha napisał na Tweecie iż każdy idiota kto zapyta o Bayo 3 dostaje od niego bloka xD

Edytowane przez chrno-x
Odnośnik do komentarza

Pewnie będzie jakiś dysk w stacji dokujacej żeby sobie gierki przechowywać ale na dużo pamięci w samej konsoli bym nie liczył.

 

No i coś dużo ta stacja dokujaca jak na sam przesył sygnału do tv i ładowanie :P

Edytowane przez hav7n
Odnośnik do komentarza

Skoro Nintendo powiedziało że o grach, specyfikacji, cenie itp. dowiemy się dopiero na początku nowego roku to myślisz że umowa o poufności już przestała działać? Wielu developerów już teraz puściło farbę że nie wolno im zwyczajnie mówić o jakiejkolwiek grze dopóki po raz kolejny Nintendo tego pierw nie pokaże lub nie powie.

Jakby Bethesda teraz oglosiła Skyrima na Switcha to ludzie żądali by możliwości złożenia pre-orderów co oznacza iż sklepy z czasem musiały by pokazać okładkę, pudełko oraz co najważniejsze prędzej czy później datę premiery a firmie chodzi o ograniczenie wycieków do minimum.   

 

Idealnym przykładem masz Square i Sege. Oby dwie firmy zapowiedziały Dragon Quest X, XI i nowego Sonica na Switcha ale ich pr'owa wypowiedź po prezentacji Switcha brzmi identycznie jak tych z Bethesdy czyli "obecnie nie mają nic do zapowiedzenia i pokazania". 

Edytowane przez chrno-x
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...