Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

gdybym był normalnym odbiorcą to bym powiedział że największym zgrzytem w tej prezentacji jest pokazywanie starych gier z wiiu z jakimś dodatkiem (typu inna fryzura w splaton, albo nowy zawodnik w MK8, nowy level w starym mario? (pipi)y skyrim?) - prezentacja nowej konsoli gdzie jedyna "nowa" gra to zelda która miała wyjść na wiiu (i pewnie też wyjdzie) to brzmi bardzo podejrzanie.

 

ktoś może powiedzieć - prawdziwe nowe gry jeszcze są nie dokończone więc nie mogli pokazać. hmmm no to troche kłopocik, bo jak konsola ma wyjść za 5 miesięcy, a żadna nowa gra nie nadaje sie jeszcze do pokazania gdy normalnie mamy trailery i gameplaye ponad rok przed premierą różnych gier... no jakos dziwnie

 

 

 

ale przyznam że mnie osobiście to nie martwi. ja tylko chce żeby porzucili tego preistorycznego 3dsa i wydali pokemony na miare final fantasy, i monstera z grafiką w okolicy obecnej generacji (bo najnowszy MH na 3dsa wygląda gorzej niż na psp - konsoli słabszej niż ps2 która ma 16 lat)

jak te 2 gry będą na odpowiednim poziomie to kupie sprzęt. chociaż mam nadzieje że nie będę go kupował tylko i wyłącznie dla 2 gier i coś innego fajnego też wpadnie.

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

gdybym był normalnym odbiorcą to bym powiedział że największym zgrzytem w tej prezentacji jest pokazywanie starych gier z wiiu z jakimś dodatkiem (typu inna fryzura w splaton, albo nowy zawodnik w MK8, nowy level w starym mario? (pipi)y skyrim?) - prezentacja nowej konsoli gdzie jedyna "nowa" gra to zelda która miała wyjść na wiiu (i pewnie też wyjdzie) to brzmi bardzo podejrzanie.

 

ktoś może powiedzieć - prawdziwe nowe gry jeszcze są nie dokończone więc nie mogli pokazać. hmmm no to troche kłopocik, bo jak konsola ma wyjść za 5 miesięcy, a żadna nowa gra nie nadaje sie jeszcze do pokazania gdy normalnie mamy trailery i gameplaye ponad rok przed premierą różnych gier... no jakos dziwnie

 

 

 

ale przyznam że mnie osobiście to nie martwi. ja tylko chce żeby porzucili tego preistorycznego 3dsa i wydali pokemony na miare final fantasy, i monstera z grafiką w okolicy obecnej generacji (bo najnowszy MH na 3dsa wygląda gorzej niż na psp - konsoli słabszej niż ps2 która ma 16 lat)

jak te 2 gry będą na odpowiednim poziomie to kupie sprzęt. chociaż mam nadzieje że nie będę go kupował tylko i wyłącznie dla 2 gier i coś innego fajnego też wpadnie.

No OK, ale to byl tylko teaser :P

Odnośnik do komentarza

ciekawe jak tam nintendo i ich deal z capcom na monster huntery, nowy mh na switcha pewnie oferowal by oprawe, ktora banalnie mozna byloby sportowac na ps4, a jak wiemy sony dalej ma klopoty ze sprzedaza ps4 w kkw, a ma w pamieci jak pozbycie sie dealu na mh w przypadku vity na rzecz 3ds zabilo ta konsole juz na starcie w kkw

Odnośnik do komentarza

nie po to robia konsole tak nastawiona na granie poza domem i swoista hybryde by za rok lub dwa zapowiedziec pelnoprawnego tylko i wylacznie handhelda

 

Nastawione na granie poza domem to jest Pokemon Go. To mobilne doświadczenie można teoretycznie jak najbardziej zreplikować konsolowo (czy się opłaca to inna sprawa, ale też nie wiem, czy ten Switch się opłaca). Pokemony zresztą robiły to, na ile technologia pozwalała, od lat 90.

 

Na pewno masa osób będzie faktycznie wychodzić na spacer z psem grać w Zeldę 3D, obsługiwaną przez wiele przycisków i gałki, na tablecie za 1500 zł, który nijak nie mieści się ani do jakiejkolwiek kieszeni, ani do jednej ręki. W ogóle nowa Zelda brzmi jak doświadczenie najlepiej przeżywane z dźwiękiem z głośniczka na 6 calach, gdy cały czas odwracasz wzrok zobaczyć, co tam dokoła i gdzie pies.

 

Następne Czeskie Granie też nie będzie na jego TV z HDR i wklęsłością i co tam ma, na padach, tylko czterech kolesi siądzie w parku i będzie się wpatrywać w ekran 6,5 cala z terkotkami wygodnymi niczym GB Micro w ręku. Codzienna sytuacja. Na pewno developerzy będą poświęcać sporo czasu i pieniędzy żeby robić gry czy tryby w grach dostosowane do takich życiowych sytuacji.

 

 

To jest gimmick, czasem przydatny, kosztowny, ale ogólnie gimmick, nie dotyczy natury konsoli i gier, które na nią będą powstawać.

Edytowane przez ogqozo
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Post ogqozo idealnie w punkt. Na pewno będę grał w epicką stacjonarną Zeldę na handheldzie...

 

ALE!

 

WiiU bardzo mi pasuje z jednego względu o którym już pisałem: jako idealna konsola do retro grania. Prawie idealna, bo jednak zasięg nie pozwalał grać mi na przykład w sypialni. A teraz ze Switchem nie będę miał tego problemu. Podobnie jak z okazjonalnym zabraniem konsoli gdzieś tam, czego czasem brakowało mi w WiiU. I tak jak nie gram w stacjonarne gry na padlecie, tak granie w retro gierki na tv też mi nie pasuje. Dla mnie Switch to chyba nie day1, bo Zeldę ogram na WiiU, a nie spodziewam się jakiś crasherów na starcie (poza Skyrimem oczywiście lol).

Odnośnik do komentarza

Bethesda nic nie potwierdza, to nie to samo. Potwierdzili, że coś tam gmerają na konsolę.

 

Zresztą w przypadku zwiastunu, który wręcz krzyczy "to prowizorka, chodzi nam TYLKO o pokazanie jak ogólnie działa konsola!", akurat konkretne tytuły naprawdę chyba nie mają znaczenia. Nie zdziwiłbym się, gdyby N po prostu wkleiło Skyrima żeby jak najszersze grono osób pomyślało "aha, czyli normalne gry, tylko że można je zabrać ze sobą".

Odnośnik do komentarza

Nie zdziwiłbym się, gdyby N po prostu wkleiło Skyrima żeby jak najszersze grono osób pomyślało "aha, czyli normalne gry, tylko że można je zabrać ze sobą".

 

albo żeby grono ludzi pomyślało "o kurna świetnie, nowa konsola a będą wypuszczać zabugowane kotlety sprzed kilku lat" ....

no bo kurna żeby zachwalać konsole za pomocą starego skyrima? to jest dla mnie niepojęte

Odnośnik do komentarza

tak sobie tez mysle o trybie handheldowym - przeciez te con-joye nie maja krzyzaka, jakakolwiek bijatyka na tym to bedzie dramat, w trybie stacjonarnym ratuje ten porzadny pro pad ale na bank bedzie do kupienia osobno (choc w sumie i tak to jedyna opcja by grac w trybie stacjornym bo pewnie ten port do con joyow robiacy z nich pada tez bedzie platny i byc moze niewygodny)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...