Skocz do zawartości

Call Of Duty: Black Ops 3


Janush

Rekomendowane odpowiedzi

Zapewne jesteście weteranami serii, ja na dobre zacząłem od AW które mnie właśnie kupiło tymi susami, fikołkami i egzoszkieletami. BO3 jak na moje oko prezentuje się świetnie, co Was tu tak odrzuca? Jestem ciekaw. Dobra oprawa, dźwięk giwer, fajny pomysł z tymi klasami i zdolnościami. Osobiście widzę, że coś tu jednak twórcy się starali żeby kotlet smakował ciut inaczej, tak zresztą jak w przypadku AW co by nie mówić.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Zapewne jesteście weteranami serii, ja na dobre zacząłem od AW które mnie właśnie kupiło tymi susami, fikołkami i egzoszkieletami. BO3 jak na moje oko prezentuje się świetnie, co Was tu tak odrzuca? Jestem ciekaw. Dobra oprawa, dźwięk giwer, fajny pomysł z tymi klasami i zdolnościami. Osobiście widzę, że coś tu jednak twórcy się starali żeby kotlet smakował ciut inaczej, tak zresztą jak w przypadku AW co by nie mówić.

No właśnie tutaj masz odpowiedź. Grałem we wszystkie cody do tej pory i te podążanie w przyszłość zwyczajnie jest strasznie słabe i pozbawione klimatu. 

Seria MW była chyba idealna jeśli chodzi o współczesne realia, później było już tylko gorzej. 

Marzy mi się aby w końcu wrócili do WWII, chociaż na jedną część. 

Odnośnik do komentarza

"Słabe i pozbawione klimatu" to kwestia gustu. Mnie właśnie te pseudo s-f duperele przyciągnęły do gry. Taki rozrywkowy hopsaniec. Ale rozumiem punkt widzenia starych wyjadaczy. Mnie osobiście starsze CODy nie porywały, multi było dla mnie frustrujące, w AW jest wesoły cyrk przy którym odpoczywam.

Co nas odrzuca? 8 lat klepią to samo z pojedynczymi zmianami. Gdyby nie to wydawanie tych codów co roku, to ludzie cały czas by grali w Cod:mw i mw 2

Gdyby babcia była dziadkiem :) No i tylko z powodu, że trzepią to co roku to jest złe? Gdyby AW nie było z dopiskiem COD to było by lepszą grą? Wtedy pewnie by się tego nie sprzedał zyzylion kopii. No jest to cyniczne ale wiadomo o co chodzi. Pytanie czy kiedyś to choć trochę przystopuje. Pamiętam chyba przy Ghoscie była mowa, że to już schyłek, hype opadnie itd..jakoś nie opadło chyba skoro to dalej coroczny serial.

Odnośnik do komentarza

"Słabe i pozbawione klimatu" to kwestia gustu. Mnie właśnie te pseudo s-f duperele przyciągnęły do gry. Taki rozrywkowy hopsaniec. Ale rozumiem punkt widzenia starych wyjadaczy. Mnie osobiście starsze CODy nie porywały, multi było dla mnie frustrujące, w AW jest wesoły cyrk przy którym odpoczywam.

Co nas odrzuca? 8 lat klepią to samo z pojedynczymi zmianami. Gdyby nie to wydawanie tych codów co roku, to ludzie cały czas by grali w Cod:mw i mw 2

Gdyby babcia była dziadkiem :) No i tylko z powodu, że trzepią to co roku to jest złe? Gdyby AW nie było z dopiskiem COD to było by lepszą grą? Wtedy pewnie by się tego nie sprzedał zyzylion kopii. No jest to cyniczne ale wiadomo o co chodzi. Pytanie czy kiedyś to choć trochę przystopuje. Pamiętam chyba przy Ghoscie była mowa, że to już schyłek, hype opadnie itd..jakoś nie opadło chyba skoro to dalej coroczny serial.

 

Ale sprzedaż im  maleje z każdym nowym CoDem. Nie chwalili się  sprzedażą Ghosta, BO2 i AW, jak to robili przy poprzednich grach z serii, bo mimo, że cały czas na tym zarabiają, widać już coraz mniejsze zainteresowanie. Community w tej grze praktycznie nie istnieje, bo co roku wychodzi nowa część i ludzie robią przesiadkę. Kupią nowe mapki, pograją na nich z 3 razy, bo już nowy CoD wychodzi i powtarzamy. Zapraszają na prezentacje jakiś typów z teamów co grają w jakiś ligach, które światek esportowy nikogo, a oni tutaj pokazują krok milowy w esporcie, bo sobie możesz założyć team z 5 innymi ludźmi i grać na boty testując taktyki :reggie:. Nie powiem, sam dużo czasu spędziłem przy codach od 4 do BO, ale ile można.

Edytowane przez Metoda
Odnośnik do komentarza

27 milionów Black Ops 2 to słaba sprzedaż ? xDDDD

Ghosts się słabiej sprzedał, bo był najsłabszą częścią CoDa, a poza tym też się rozpoczęła nowa generacja konsol. Tak samo sprzedaż AW jest słabsza przez właśnie nowe konsole, których aż tak dużo jeszcze nie jest (a jak ktoś już kupuje grę to na nextgeny, a nie te syfy z 2005 roku :P ). W każdym razie wszystko chyba powoli powraca do normy, bo ilość zamówień na Black Ops 3 jest największa ze wszystkich części, jakie do tej pory wyszły.

PS. Właśnie sprawdziłem sprzedaż AW i łącznie zeszło troszkę ponad 19 milionów więc tak czy siak fhuj. Sprzedaż tej gry jest chora xD

Edytowane przez JJeday
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

PS. Właśnie sprawdziłem sprzedaż AW i łącznie zeszło troszkę ponad 19 milionów więc tak czy siak fhuj. Sprzedaż tej gry jest chora xD

 

Dolicz do tego mikrotransakcje a sporo ludzi kupuje supply drops, koszt jednego 1,99 euro+ inne (pipi)y

 

Co do BO3 to jestem pozytywnie nastawiony,czekam na bete ktora wystartuje niebawem

Odnośnik do komentarza

No powiem, że zdecydowanie to przypomina BO II niż AW co cieszy. Nie czuje się, że ma się do czynienia z taką przyszłością w całości. 

 

Aczkolwiek dalej nie pobije to multika z MW. 

 

Ciekawe czy Nuketown będzie. :dafuq: 

Odnośnik do komentarza

mausenberg musisz sie przyzwyczaić że tutaj większość to koneserzy chińskich gierek, a cod to gra dla hamburgerów ;)

 

Beta na xbox one startuje tydzień pozniej ?

Na Łoniaku beta będzie w dniach 26-30.08. Pomimo tego, ze beta nie jest dla mnie ( fulla kupuję tak czy inaczej) to zdecydowałem się na zdobycie kodziku do niej. Za moment kończę Wiesia i nie bardzo jest w co grac z powodu sezonu ogórkowego.

Wystarczy zrobic preorder w Euro RTV AGD. Kod do rejestracji bety wysylaja na maila po 3-4 dniach po zrobieniu rezerwacji gry na ich stronie. Nastepnie ten wstępny kodzik trzeba zarejestrowac na oficjalnej stronce black ops 3 i czekac na kod właściwy do bety.

Odnośnik do komentarza

 

mausenberg musisz sie przyzwyczaić że tutaj większość to koneserzy chińskich gierek, a cod to gra dla hamburgerów ;)

 

Beta na xbox one startuje tydzień pozniej ?

Na Łoniaku beta będzie w dniach 26-30.08. Pomimo tego, ze beta nie jest dla mnie ( fulla kupuję tak czy inaczej) to zdecydowałem się na zdobycie kodziku do niej. Za moment kończę Wiesia i nie bardzo jest w co grac z powodu sezonu ogórkowego.

Wystarczy zrobic preorder w Euro RTV AGD. Kod do rejestracji bety wysylaja na maila po 3-4 dniach po zrobieniu rezerwacji gry na ich stronie. Nastepnie ten wstępny kodzik trzeba zarejestrowac na oficjalnej stronce black ops 3 i czekac na kod właściwy do bety.

 

Ten kod właściwy do bety to wysyłają na XBL czy e-mail ?

Odnośnik do komentarza

 

 

mausenberg musisz sie przyzwyczaić że tutaj większość to koneserzy chińskich gierek, a cod to gra dla hamburgerów ;)

 

Beta na xbox one startuje tydzień pozniej ?

Na Łoniaku beta będzie w dniach 26-30.08. Pomimo tego, ze beta nie jest dla mnie ( fulla kupuję tak czy inaczej) to zdecydowałem się na zdobycie kodziku do niej. Za moment kończę Wiesia i nie bardzo jest w co grac z powodu sezonu ogórkowego.

Wystarczy zrobic preorder w Euro RTV AGD. Kod do rejestracji bety wysylaja na maila po 3-4 dniach po zrobieniu rezerwacji gry na ich stronie. Nastepnie ten wstępny kodzik trzeba zarejestrowac na oficjalnej stronce black ops 3 i czekac na kod właściwy do bety.

 

Ten kod właściwy do bety to wysyłają na XBL czy e-mail ?

 

Na 99% na e-maila.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...