Skocz do zawartości

Call Of Duty: Black Ops 3


Janush

Rekomendowane odpowiedzi

A grałeś w ogóle w końcu w tego Advanced Warfare mazzeo ? ;)

 

No ja tak samo mam zamiar ograć betę i wtedy zdecydować czy kupować pełną wersję czy nie :P W każdym razie oglądając filmiki BO3 zdaje się być lepszy od AW, które moim zdaniem było niestety, ale niewypałem.

Skąd pre order bierzesz ? Pisałem z gościem na muve i napisał mi ,że warunkiem do otrzymania bety jest przedpłata

Odnośnik do komentarza

A grałeś w ogóle w końcu w tego Advanced Warfare mazzeo ? ;)

 

No ja tak samo mam zamiar ograć betę i wtedy zdecydować czy kupować pełną wersję czy nie :P W każdym razie oglądając filmiki BO3 zdaje się być lepszy od AW, które moim zdaniem było niestety, ale niewypałem.

 

grałem tylko chwilę w AW na PC ale niegrywalne jest to dla mnie, stado graczy adhd. W lato kupię na xone, oby multiplayer był tam spokojniejszy.

 

Odnośnik do komentarza

Mnie te filmiki z BO3 podobają się, fajny feeling, tak na oko. Bronie ładne, dźwięk OK. tempo mniejsze niż w AW, czytelnie na mapach. Wiadomo, to kotlet z paroma nowymi pierdami tu i tam, nie ma się co oszukiwać. Podwójnych skoków i tych susów na boki nie ma, te akurat w AW mi nie przeszkadzały a wręcz przyciągnęły do gry. AW to pierwszy CoD, który męczę już parę miesięcy, poprzednie doprowadzały mnie do szału głównie kamperstwem i dziwnymi akcjami. Zabawne jest to bieganie po ścianach, ciekawe skąd to;) Ale też nie jest pod to widać skrojona całą rozgrywka jak w tytanach. Na jakimś trailerze była akcja jak typowi ręka się zamienia w miniguna i tnie wroga. To będzie jakiś killstreak, kojarzycie? 

Odnośnik do komentarza

 

A grałeś w ogóle w końcu w tego Advanced Warfare mazzeo ? ;)

 

No ja tak samo mam zamiar ograć betę i wtedy zdecydować czy kupować pełną wersję czy nie :P W każdym razie oglądając filmiki BO3 zdaje się być lepszy od AW, które moim zdaniem było niestety, ale niewypałem.

Skąd pre order bierzesz ? Pisałem z gościem na muve i napisał mi ,że warunkiem do otrzymania bety jest przedpłata

 

Nie zastanawiałem się jeszcze nad tym. Może Ultima ? :P

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Pod dużej dawce gameplayów na E3 czekam nawet bardzo na BO3. To bieganie po ścianach jednak jest dość istotne, fajne akcje można czesać. Ogólnie niiby kotlet ale jakby kulturalnie i z pomysłem odgrzany :) Brał już ktoś z Was preordera żeby pograć w betę? 

Ja biorę chyba z RTV Euro AGD dostałem wiadomość ,że kod dostanę od razu po złożeniu zamówienia a i anulować będę mógł bez problemów jeżeli mi beta nie podejdzie. Po za tym dość tanio i grę dostanę w dniu premiery z tego co mnie zapewnili. Muve.pl napisali mi ,że kod do bety dostępny za przedpłatą. Do końca tygodnia powinienem tam złożyć, dajcie znać jak tam u was.

Beta na PS4 wychodzi w sierpniu dlatego też stawiam ,że na X1 zagramy gdzieś we wrześniu ze względu na zmianę obozu Acti..

Odnośnik do komentarza

Ogólnie patrząc gra wydaje się całkiem, całkiem. W końcu czuje się to co przy Black Ops 2 masę frajdy. Ostatnia część jakoś mi nie podpasowała, ale tą na pewno się zainteresuje na dłużej.
Podoba mi się patent biegania po ścianie, tych długich wślizgów, oraz specjalnych umiejętności klasy "broń specjalna", do tego jest jakoś bardziej kolorowo.

Podsumowując miłe zaskoczenie po słabym advanced warfare :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

19 na PS4 a tydzien pozniej na XOne :cool:

 

Fajnie wyglada ten trailer z zombies,przepustke sezonowa i tak nie kupie bo przejechalem sie z AW

To już potwierdzone ,że tydzień później na X1 ?

Zombie wyglądają dobrze. Trochę dziwna sceneria i momentami za duży ścisk nie wiadomo czy będzie można swobodnie biegać z Zombie. Ale mimo wszystko jestem spokojny seria BO mnie nie zawodzi.

Jak ktoś nie widział traileru Zombie to wrzucam :

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Wstępnie wziąłem preordera z empiku z opcją płatności przy odbiorze, gdzieś czytałem, że mają wysyłać kod właśnie bez wpłaty. Dodatkowo podpytałem w centrum obsługi klienta kiedy ma być kod do bety? Odpowiedzieli, że data wysyłania kodów nie jest jeszcze ustalona. Ktoś z Was, kto już zamawiał (gdziekolwiek) też czeka za kodem czy go już ma?

Odnośnik do komentarza

Wstępnie wziąłem preordera z empiku z opcją płatności przy odbiorze, gdzieś czytałem, że mają wysyłać kod właśnie bez wpłaty. Dodatkowo podpytałem w centrum obsługi klienta kiedy ma być kod do bety? Odpowiedzieli, że data wysyłania kodów nie jest jeszcze ustalona. Ktoś z Was, kto już zamawiał (gdziekolwiek) też czeka za kodem czy go już ma?

Ja wziąłem rezerwacje w danym sklepie na RTV Euro AGD 19 lipca. Po wcześniejszej korespondencji z typem dostałem informacje ,że kod zostanie wysłany bez zbędnej zwłoki. Po złożeniu rezerwacji wysłałem wiadomość kiedy mogę spodziewać się kodu i w odpowiedzi zostałem poinformowany ,że kod zostanie wysłany w przeciągu 5 dni gdzie 5 dzień właśnie leci a kodu dalej nie mam... No nic dobrze ,że do bety jeszcze miesiąc to kod powinien przyjść jak nie to zamówię gdzie indziej. Na agito.pl był pre order za 175 zł z darmową wysyłką ale już chyba wyprzedany. O dziwo pozostałe wersje na PS4, X360 i PS3 jeszcze są w bardzo atrakcyjnych cenach a zniknęła tylko ta na X1.

 

EDIT: jest kod. Wykorzystałem i anulowałem zamówienie.

Teraz zamówienie widnieje w moich zamówieniach historycznych i obok pisze "Lista zamówień historycznych zawiera zamówienia, których realizacja została zakończona." czyli z mojej strony to chyba wszystko teraz tylko czekać na bete.

Tak dla pewności zapytam chyba nie mają możliwości cofnięcia kodu ,który już wklepałem tak ?

Edytowane przez BuRRRza
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...