Skocz do zawartości

Dirt Rally


Rekomendowane odpowiedzi

Już dawno żaden racer nie dawał mi tyle funu z jazdy co ten Dirt :) jeden mały błąd i kończy się nasza rywalizacja o pierwsze miejsce. Jak dla mnie to tak wysoki poziom trudności to mega plus bo mam większą motywację do szlifowania OSów. Naprawdę czuć sporą satysfakcję po udanym odcinku i zajęciu pierwszego miejsca. Całość do tego bardzo ładnie wygląda i płynnie chodzi. Jedyne czego mi brakuje to więcej trybów online, mogli się bardziej postarać. 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Uwielbiam ta gre, ale kariera zostala zrobiona calkowicie bez pomyslunku. Nie wiem kto wymyslil, by za kazdym razem przy zmianie samochodu zaczynac z niezapgredowanym autem, gdy nasi przeciwnicy jezdza wymaksowanymi, ale po 60h spedzonych z Dirtem w ogole mi sie to nie podoba. Grindowac samochody, by jezdzic w karierze - jak dla mnie bzdura. Czlowiek sie zastanawial, dlaczego zawsze tak (pipi)owo zaczyna sezon, jezdzac praktycznie tak samo jak pod koniec, gdy nagle udaje mu sie wygrywac oesy. 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

W Hillclimb masz do opanowania w sumie jedną trasę na różnych nawierzchniach, z początku mi nie szło ale jak się zapamięta najtrudniejsze momenty na trasie to idzie już gładko. No i oczywiście trzeba pamiętać ale to już w każdym trybie żeby zaczynać już zupgradowanym samochodem (można sobie nabić np. w custom champ te upgrady bo bez nich praktycznie nie mamy szans na wygranie)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Niedawno zacząłem grać po raz pierwszy. Rewelacyjna giera wyścigowa. Na PS4 posucha w tym temacie, więc zakupiłem w cyfrowej promocji. Świetny, wymagający model jazdy i sporo fajnych oesów. Na ten moment ukończyłem pierwszy champonship poczciwym Mini. Teraz zacząłem drugi i przy okazji robię sobie upgrady samochodów. Jak już trochę ogarnę i zdobędę co trzeba to może pobawię się trochę w multi. Zobaczę jak będzie szło, bo na razie jestem niezły lamus. :D

Edytowane przez ireniqs
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Gra ktoś w online events? Próbuję być w top tier w Wager Event i jest mega ciężko. Jakby ktoś był miły przejechać w najbliższym czasie jakiś Wager i napisać szczegóły rajdu, żebym mógł potrenować w custom, to był bym wdzięczny.

 

Gram na PS4, ale to chyba nie ma znaczenia.

Edytowane przez _daras_
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Trochę pograłem i o ja pitole, chwila dekoncentracji, zgubienie wyczucia i wyścig jedziemy o pietruszkę. Powyłączałem wszystkie ułatwienia, bo trzeba się szanować i jest trudno. Ostatnie dobre rajdy, w jakie grałem to pierwszy DIRT (moim zdaniem, najlepsze wyścigi tamtej generacji) i tam to był pikuś. No DIRT 2 i 3 to random i niedzielne rajdy. Śnieżne trasy to wyzwanie, jakiego chyba jeszcze w żadnych wyścigach nie doświadczyłem, wrażenie jakby auto w ogóle przyczepności nie miało. Mega czuć prędkość, jadę niecałe 100 km/h a już oczyma wyobraźni widzę jak zaraz będę rzucał kur.wami. No jest dobrze.

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...

O właśnie, dziękuję.  Po kilku odcinkach, gra spokojnie do ogarnięcia. Dirt Rally jest, tym czego brakowało mi od lat. 

 

edyszyn:

 

Teraz to inna bajka, mam kontrolę nad samochodem. Największą trudnością jest długość OSów i brak cofania czasu. 8 min w pełnym skupieniu, jeden nieudany zakręt i reset  :rayos:

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...