Skocz do zawartości

Dirt Rally


Rekomendowane odpowiedzi

Jeżdżę w pierwszych mistrzostwach Mini, i jestem na drugim miejscu w generalce. Jak się słucha pilota, to nie trzeba żadnej kierownicy. Gra jest doskonała, bawię się jak za dawnych lat, no i  pierwszy raz od lat czuję respekt przed trasą, cofanie czasu w wyścigach to jednak rak jest. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jeżdżę w pierwszych mistrzostwach Mini, i jestem na drugim miejscu w generalce. Jak się słucha pilota, to nie trzeba żadnej kierownicy. Gra jest doskonała, bawię się jak za dawnych lat, no i  pierwszy raz od lat czuję respekt przed trasą, cofanie czasu w wyścigach to jednak rak jest. 

 

Mini to taki tutorial podstaw. Później drugie miejsce w generalce będzie już jakimś tam sukcesem ;)

Świetna gra, ale przesadzili z tymi czasami. Zbyt duża różnica między miejscami 1-3 i 4 -6.A żeby być poniżej 6 miejsca to trzeba już nieźle każde pobocze zaliczać.

 

Kupiłem od razu z VR updejtem, gra się dobrze. Żadnych mdłości, jak to wcześniej bywało np. w DC. Grafika też aż tak bardzo oczu nie boli.

Edytowane przez .:marioo:.
Odnośnik do komentarza

Jezu jakbym chciał Dirt Rally 2  :frog:  jedynczeka mistrzostwo świata, również platynka wpadła  :lapka: jeden z lepszych racerów w jakie grałem. Miód z jazdy jak się opanuje model jazdy jest piękny, no i nie ma co się nastawiać ze gra jest hardkorowa, początki są trudne ale z czasem wszystko przychodzi.

Odnośnik do komentarza

Gorzej od Project Cars, dane na styczeń 2016, wersja Steam: 240 000 dla Dirta i 332 000 dla Projec Cars. Nawet Asseto Corsa miała więcej, bo 270 000 użytkowników.

Tylko to dane z przed ponad roku, a jak wyszło teraz? Dirt pojawił się na promo PSN, Dirt pojawił się w paczce HumbleBundle... potaniał, co pewnie zachęciło resztę.

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy później...

Bez przesady. Wiadomo że kiera to zupełnie inne doznania bo miałem do X360, PC i też krótko na PS3 od brata. Jednak w tej grze na ustawieniach podanych chyba stronę wcześniej do pada gra sie bardzo fajnie. Aż mi się zachciało bo jakieś 3 sezony dopiero ze mną.

Niedawno grałem w king of the hill czy jak to się zwie. Super jazda. Szczególnie na drugim etapie jak po pierwszym się myślało że to kaszka z mleczkiem.

Odnośnik do komentarza

 

Nie jestem w stanie ogarnąć rajdu Grecji na padzie. Jakieś porady?

 

Kup kierownicę. :) Serio, granie w gry typu Dirt Rally lub Assetto Corsa na padzie to jak nie wiem, granie w siatkówkę piłką do koszykówki. 

 

 

Sr.anie w banie. Jak ktoś nie lubi widoku fpp w wyścigach, to kombo pad + widok tpp daje radę. Przegrałem tak 100h, machnąłem platynę i nie żałuję ani sekundy. Nie będę kupował kiery dla jednej gry.

Marbel- masz tu ustawienia pod pada, polecam: http://p(pipi)ingpro.com/tips-faster-stage-times-dirt-rally-racing-game/

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

dzięki za ustawienia. sam z nich skorzystam i spróbuję wdrożyć się w grę bo na początku odbiłem się jak kauczukowa piłeczka. kamera z tyłu (dla mnie jedyna słuszna) w dircie daje radę chociaż ostatnio po fatalnej w wrc 6 przerzuciłem się na widok z maski i przyznam że jest również dość przyjemnie oraz dynamicznie.

Odnośnik do komentarza
  • 11 miesięcy później...
  • 1 miesiąc później...
  • 4 miesiące później...

Jakby ktoś chciał odświeżyć, a np. sprzedał pudełko albo tak jak ja, jeszcze nie miał okazji spróbować, to właśnie na psn jest promocja i gierka stoi po całe 27 polskich nowych złotych. Ja wziąłem, bo nawet jeśli się mimo wszystko odbiję, to nie będzie dużego bólu i straty, a szkoda nie dać szansy. Tym bardziej, że pudełka chodzą po około stówkę najtaniej. Pozdrawiam :wio:

Odnośnik do komentarza

Kupiłem na promce wersję VR na PS4. Dziś załączyłem i nie wiem czy to kwestia mojego dzisiejszego samopoczucia czy gogli ale ześwirowałem po 2 odcinkach (trochę niewyspany chodzę ostatnio).

Żeby było ciekawiej to w ub tygodniu wróciłem do Dirta na KoXie i idzie mi całkiem ok w Subaru Impreza 1995. Co prawda 2 rajdy na Masters na 4 miejscu obecnie ale z wrażeń jestem zadowolony.

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy później...
  • 5 miesięcy później...

Znowu promocja w sklepiku. Podstawka za 29, a bundle z VR za 38 zł. Tylko, że na konsoli nie widać tej promocji (gry do 64 zł) i trzeba ręcznie wyszukać grę albo przez stronkę --> .https://store.playstation.com/pl-pl/grid/STORE-MSF75508-GAMESPECIALOFF/1?emcid=pa-st-233073&gclsrc=aw.ds&&gclid=EAIaIQobChMI3en5jcfT5wIViM13Ch2pGwx0EAAYASABEgK4DPD_BwE

Nie qmam dlaczego tych promek - do 22 i do 64 nie widać przez sklepik w konsoli :philosoraptor:

Edytowane przez Luqat
Odnośnik do komentarza
15 minut temu, Figaro napisał:

Kurczę, kusi za 29 zł, ale pewnie nie dam rady.

Nie polecam Ci pierwszego DR. 

Kup sobie Dirt Rally 2.0, który jest o wiele bardziej przystępny. Jazda tam oczywiście jest wymagającą, ale można ją ogarnąć już po kilku OSach. 

Od jedynki odbiłem się po kilku godzinach w dwójkę gram regularnie odkąd wleciała do Game Passa, kilka miesięcy temu. 

Kupiłem nawet wersję deluxe na własność. Fenomenalny tytuł z cudowną grafiką i udziwkowneniem. Kto jak, kto ale Codemasters umieją w rajdy. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Jedynka była spoko tylko trzeba sobie dobrze ustawić sterowanie pod pada - w dwójce od razu się gra. Gdzieś w temacie są te ustawienia. DR2.0 jest lepsze z dodatkami bo zawiera wówczas wszystkie rajdy z jedynki i Szkocję na horyzoncie. Jednak za 29 zł warto imo spróbować, tylko zaznaczyć trzeba, że gra jest trudna na początku. W VR w tej grze nie umiem :/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.