Skocz do zawartości

Need For Speed [2015]


Rekomendowane odpowiedzi

Tak, wiem. Zaliczyłem już chyba 4-5 tych wyzwań. Mam inny problem, otóż:

 

Juz 2 albo 3 razy, pokazalo mi podczas gry, ze zdobylem trofeum (jakies tam) ale gdy wchodze w trofea z menu konsoli, pokazuje, ze nie mam ich wcale zdobytych. Mial moze Ktoś tak? Jedno przed chwila zdobylem i go nie mam. Jedno zdobylem wczoraj i do teraz pokazuje, ze caly czas nie zdobylem go.

Odnośnik do komentarza

Ja tak nie miałem.

 

Kończę przygodę z tą grą, zostało tylko zdobycie 6 wyzwań dziennych.

 

Też Was wkurza ta cała ekipa i ta ich ciągła ziomalskość? Przybijanie piątek i pseudo śmieszne gadki pełne szpanerstwa? Zupełnie nie mój klimat. Zbrzydło mi to. Sam pomysł wstawiania takich filmików uważam za udany w grach jeszcze tego nie widziałem, może gdybym był w gimnazjum to bym się jarał tym.

 

Mam wrażenie, że policję i te wyzwania czerwone z rozróby dodali trochę na siłę i bez pomysłu, w ogóle policja w tej grze jest niepotrzeba, banalnie prosto przed nią ucieć jest głupia i bez sensu jakby dodali na siłę to samo z tymi częściami, bączkami i zdjęciami w różnych miejscach.

 

W Rivals było to znacznie fajniej rozwiązane z tą policją i tam miało to sens.

 

Gra przyjemna ale nic poza tym, extra kawałek Chemical Brothers - Go, przynajmniej poznałem :).

Odnośnik do komentarza

bo tam policja miała być i miała sens bycia. tutaj dodali bo dodali żeby było i 10 latkowie się cieszyli że uciekli policji. haha, jak go wykiwałem, jestem takim piratem, chwdp, acab! mogli w ogóle dać sobie spokój z tymi patrolami i zostawić tylko nocne wyścigi, po prostu. to ziomalstwo też sztuczne jak cycki dody. filmiki żenujące, aktorzy by nie zrobili kariery nawet w trudnych sprawach. chcą być tak bardzo cool na siłę że aż żenua. 

znając zamiłowanie ea do dlc mam nadzieję że będzie dodatek by ich wszystkich po prostu rozjechać.

Odnośnik do komentarza

Ukończyłem całą fabułę na 100%. Do platyny zostało mi tylko dobicie 50lvl, stuningowanie na maxa auta, kilka wyzwań codziennych i... no właśnie. Cały czas nie mam trofea "Największa z ikon". Wyczytałem, że dostaje się je za ukończenie wszystkich styli itp na 100% i tak też zrobiłem.

 

 

Po ostatnim wyścigu, ze wszystkimi, który wygrałem, pojechałem do baru gdzie była impreza, wszyscy mi gratulowali itp, pokazały się napisy końcowe i... te za(pipi)ane serwery padły, wyrzuciło mnie z gry. Włączyłem od nowa, znalazłem się w garażu, wyjechałem, wchodzę w menu i mam normalnie 100% wszystkiego, wszystkie wyścigi itp. Mapa wyczyszczona tego trofea nadal nie ma... Miał może Ktoś tak czy tylko mi kolejne trofeum się glit(pipi)e? Mam nadzieję, że wpadnie samo w ciągu dnia bo jeśli tylko tego mi zabraknie do platyny (z ich winy) to chyba rozjadę Ich walcem.

 

Odnośnik do komentarza

No właśnie chciałbym ale go nie ma... mapę mam czystą, wszystko na 100%, wbiłem teraz 50lvl, trofeum wpadło a tamto nic...

 

No i wpadły następne 2 trofea z tuningu. Zostało tylko kilka wyzwań codziennych i ten trofik "Największa z ikon"... :<

Edytowane przez Koleś88
Odnośnik do komentarza

http://playfront.de/need-for-speed-patch-1-03-ikonen-zum-download-verfuegbar/

 

 

Translator mówi, że:

 

  • Zrównoważony "dogania AI"
  • Nowe funkcje Films Edytor:
  • Dublowanie funkcjonalności
  • Lepsza wyboru koloru
  • Hoonicorn i Morohoshi-Sans Diablo
  • Nagradzać po zakończeniu poszczególnych kierunków działań
  • Po raz pierwszy widocznych neonów
  • Wstępny w wersji rozwojowej Morohoshi-Sans Diablo
  • REP-zwiększenie 50-60
  • 3x Trofea i Osiągnięcia
  • Nowy Dzień Wyzwania
  • 30 nowych predefiniowanych stylów blachy
  • Ogólne poprawki błędów, optymalizacje i poprawki

 

Najlepsze to chyba nowe trofea i nowe ulepszenia do wizualnego tunningu oraz edytor filmów. Pewnie podobnie jak w Mad Max dodali edytor gdzie można ustawić filtry i inne pierdoły i potem taki obraz nagrać.

 

Jeszcze można w wizualnym tunningu dodać neony pod podwozie.


Inglisz:

 

http://www.playstationlifestyle.net/2015/11/15/need-for-speed-ps4-update-nov15/

Edytowane przez Emtebe
Odnośnik do komentarza

Nie trzeba.

 

W tłumaczeniu jednego trofeum jest błąd. Trzeba wygrać zawody zarówno autem Kena Blocka jak i Lambo kitajca. Wtedy puchar wskoczy.

 

Za to ja za cienki jestem na 350 tysi w drifcie. Chyba mam tą 'blokadę umysłu' :) Jakieś podpowiedzi?

Odnośnik do komentarza

W drifcie chodzi o dobre ustawienie auta (chodzi mi o suwaczki) i wyczucie poślizgu.

 

Ja do robienia skandynawskiego szarpniecia używam hondy nsx, a w planach mam porshe cayman.

 

BTW.

Czy ktoś się orientuje czy będą dlc z nowymi wyzwaniami? Bo poważnie zastanawiam się na sprzedażą nfsa

 

Szybkie palce z Sony Xperia Z3

Odnośnik do komentarza

Tymi autami z dlc nie mozna sie bawic w suwaczki itp. Takze tuning nie jest mozliwy.

 

Przed chwila wbilem brakujace 1 wyzwanie codzinne i tym samym, zaliczylem wszystkie trofea potrzebne do platyny (+ 2 z dlc dodatkowo). Niestety nadal "Najwieksza z ikon" jest pokazana jako nie zdobyta... Usunalem gre, instaluje od nowa, pewnie to nie pomoze, wiec jesli ea z tym nic nie zrobi to karny kutas im sie nalezy. Zeby przez takie ich bledy mi platyny nie zaliczylo :/ nie jestem jakims napalencem na trofea itp ale skoro wszystko zrobilem, wbilem 100% gry to jednak nie bede ukrywal, ze (pipi) mnie nie strzela, bo strzela i to dosc mocno.

 

Podsumowujac: Jedna ze slabszych czesci serii. Sterowanie srednie. Historia, sztuczne przybijanie piątki, lans lans lans itp zenada. Fajnie, ze przewijaja sie takie postacie jak np. Ken Block, za to plus. Mala ilosc aut w podstawce. Typowa gierka na rozluznienie i pojezdzenie sobie. Mimo wszystko konkurencja, zwlaszcza forza horizon 1 i 2, DriveClub pokazuja miejsce w szeregu w dzisiejszych czasach need for speeda. Do tych gier im daleeeeko, takze chyba czas zaorac te marke.

 

Ogolnie to takie 5/10 a jesli nie naprawia problemu z pucharem... 1/10.

 

/

 

Nie wiecie moze, do kogo moglbym napisac w sprawie tego trofeum i platyny? Nie bardzo sie orientuje :)

Edytowane przez Koleś88
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Ja robię ten drift ale nie mieszczę się w czasie. Mój sposób na nabijanie driftu to bardzo szybka jazda przed zakrętem + normalny hamulec i ręczny na raz, potem stopniowe popuszczanie, auto strasznie szybko i agresywnie wchodzi w drift a im bardziej jest on agresywny tym szybciej te punkty driftowe skaczą, to są krótkie ostre drifty a punkty to za jeden od 6000 do 12000, czasami jak się uda to można wyciągnąć cóś grubszego powiedzmy 15000 - 20000, ale jest duże ryzyko, że w coś się walnie.

 

Więc jestem za tym, że więcej driftów średnio punktowanych a pewnych, bo jak pierwszy raz jechałem to robiłem większe drifty, które kończyły się na innym samochodzie/barierce i punktów za to w ogóle nie daje. Zresztą to auto Kena jest tak maksymalnie ustawione na drift, że nawet na prostej można się rozpędzić i wchodzić w drift.

Edytowane przez michu86-
Odnośnik do komentarza

Z tego co na razie mi wiadomo, jedynym rozwiązaniem jest zresetowanie podróży i rozpoczęcie przygody z nfsem od zera...Żenada w wykonaniu EA. Jeśli nie da mi to spokoju to pewnie tak zrobię. Wie może tylko Ktoś jak zresetować wszystkie wyścigi itp ęeby zacząć od nowa? Nigdzie nie widziałem tej opcji...

Odnośnik do komentarza

 

 

Zeby przez takie ich bledy mi platyny nie zaliczylo :/ nie jestem jakims napalencem na trofea itp ale skoro wszystko zrobilem, wbilem 100% gry to jednak nie bede ukrywal, ze (pipi) mnie nie strzela, bo strzela i to dosc mocno.

 

 

Skoro nie zależy Ci na platynie to po co ta spina? :D

 

Na twoim miejscu zostawilbym to, ponieważ któraś latka na pewno to poprawi ( podobne problemy były z wiedzminem na początku, niektóre trofki się nue wbijały).

A wtedy wlaczysz grę i same wpadną.

 

Szybkie palce z Sony Xperia Z3

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie wbijam platyn za wszelka cene, ale w(pipi)iony jestem za to co zrobili, skoro wbilem wszystkie trofea a z ich winy platyna nie wpadla, to nie ukrywam, ze chcialbym ja miec wbita. No oby ktorys patch to naprawil... Nie mam teraz czasu na ponowne ogrywanie nfsa jednak, za duzo gier w kolejce czeka a tu jeszcze football manager pochlania polowe wolnego czasu :<

Odnośnik do komentarza

Ja miałem nieco inna sytuację z Dirt 2. Do dzisiaj w tej grze pozostało mi do zdobycia jedno trofeum by wbić platynę. Niestety to trofeum za ukończenie wyścigu online z 8 graczami, trzeba go wygrać. Niewykonane. Zaraz po stracie robi się taki chaos, istne destruction derby. Nie ma szans na wygraną. I tak wisi mi to trofeum od ładnych kilu lat :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...