Skocz do zawartości

Need For Speed [2015]


Rekomendowane odpowiedzi

A co tam. Ja całe gta v przechodziłem raz jeszcze bo jedna misja nie pojawiła mi się podczas gry przez glitch. Dowiedziałem się dopiero o tym na koniec gry.

 

NFS jest bardzo fajny, nic szczególnego ale zawsze fajne jest pojeździć i ścigać się autami które znasz z ulic :) czekam na więcej aut i Photo Mode.

Odnośnik do komentarza

Pany, ale ja tak robiłem, opóźniałem start i pierwszy zakręt... co z tego skoro przed końcem wyścigu innym puszczały nerwy i wychodzili z gry. Wtedy trofeum nie wpadało, bo z 7 kierowców zostawałem ja i ze dwóch oponentów. Dałem sobie spokój, bo mam ogólnie wywalone na trofea. Nie skupiam się specjalnie na nich, byleby tylko zdobyć. Jak platyna jest łatwa i "samo wpadająca" podczas przechodzenia gry, to może i się skuszę. Ale inaczej to mi się nie chce. Zresztą popatrzcie na moje platyny, same niewymagające wysiłku. No może poza Just Cause 2, gdzie trzeba było rozwalić 75% baz wroga. Z miesiąc mi to zajęło, tyle tego było na mapie :)

Edytowane przez Emtebe
Odnośnik do komentarza

6h i wreszcie upragnione bmw m4, ale to wygląda i jak brzmi :) po 8h doładowane konkretnie. Co jak co ale ten nfs wciąga jak bagno, czuć trochę mało kontentu ale styl burnouta jest odczuwalny :) playlista na spotify i można jeździć cały dzień, tfu noc ;). Kolejny target to aventador, potem jeszcze mazda i stary golf zrobiony w kosmos na zapełnienie garażu.

Odnośnik do komentarza

Po początkowych problemach z połączeniem gra wessała mnie również na dobre i spędziłem z nią, ok. 30h. Takie ładne Evo udało mi się zrobić, że przejeździłem nim całą grę :) Na PPE pojawił się news, że jutro wielka aktualizacja:

 

 

 

  • Zupełnie nowy wątek, do którego dostęp odblokowuje się po osiągnięciu 25 poziomu REP. Eddie i Melissa wracają, gotowi wziąć udział w nowym wyzwaniu w Ventura Bay. 15 nowych zawodów, po ukończeniu których otrzymasz wspaniałą nagrodę.
  • Odblokuj Nissana Skyline GT-R V-Spec Eddiego (1999)
  • 12 nowych aut-dawców, ukrytych w różnych dzielnicach Ventura Bay
  • 10 punktów eksploracyjnych – zaliczaj ciekawe punkty położone wokół Ventura Bay
  • 113 nowych części do modyfikacji
  • Zaktualizowana sekcja Moje NFS pozwoli Ci zorientować się w nowych obiektach do zbierania i postępach
  • Zwiększono maksymalny poziom REP do 70. Za każdy poziom otrzymasz nowe kalkomanie w edytorze winyli.
  • Trzy nowe osiągnięcia i trofea
  • Nowe wyzwania codzienne i nagrody
  • Setki nowych kalkomanii, dzięki którym stworzysz swoje wymarzone auta
  • Ponad dwadzieścia gotowych winyli z gier Most Wanted, Underground i Pro Street
  • Utwory muzyczne, które przypomną Ci dawne czasy
  • Możliwość wyciszania telefonu
  • Teraz możesz modyfikować tarcze hamulcowe i zaciski!
  • Ulepszenia sztucznej inteligencji
  • Ulepszenia SI
  • Usunięto wiele różnych błędów i zwiększono stabilność gry 
Odnośnik do komentarza

Jest jakaś lista części dostępna dla poszczególnych aut? Chodzi mi o tuning wizualny. Gra już dawno ukończona, platyna wbita, teraz doszło 113 nowych części, a ja nadal mam prawie wszędzie kłódki. W żadnym aucie nie mogę na przykład zmienić świateł czy lusterek, bo wszędzie kłódki. W Focusie mam nawet kłódki na masce i zderzakach.

 

Nie wiem czy ja coś robię źle, coś trzeba odblokować jeszcze czy może faktycznie te auta są tak ubogie w wizualne ulepszenia?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...