Skocz do zawartości

Need For Speed [2015]


Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko śmiga bez problemu, gra z automatu dobiera nam graczy. Ale możemy tak jak w The Crew stworzyć własną ekipę na max 8 osób.

 

Pograłem wczoraj kilka godzin i ani razu mnie nie rozłączyło, nie wywaliło, wszystko śmigało jak trzeba.

 

Nie wiem jak wyglądała beta bo nie grałem w nią.

 

To co zobaczyłem w pełnej wersji mi jak najbardziej odpowiada, zmoczone deszczem auta i noc dają radę. Bardzo fajnie to się prezentuje.

 

Ktoś na model jazdy narzekał... Model jazdy można sobie dostosować na milion sposobów. Gdy instalujemy nowe części - to możemy je potem dowolnie poustawiać w garażu. Zmienić ciśnienie w oponach, kąty nachylenia kół, wysokość zawieszenia i milion innych opcji - a każde zmiany wpływają na model jazdy.

 

Można wszystko dostosować pod siebie.

 

 

Jedyny minus jak na razie, albo raczej bug jaki mi się przytrafił to... znikająca maska auta :)

To znaczy, gram na kamerze z maski i coś się porobiło, że maska mi znikła w widoku na tej kamerze. Po restarcie gry, powróciła.

 

Aha, no i jeszcze mogliby dopracować edytor "kalkomanii". Mamy duży wybór różnych elementów, ale brakuje mi opcji zrobienia napisów. Są pojedyncze litery i cyfry, ale to strasznie żmudne stawiać literka po literce i ją dopasowywać. W dodatku nie można zrobić sobie jakieś warstwy - w sensie, że na przykład robię warstwę, na której układam sobie jakiś napis a potem w ramach tej warstwy mogę cały napis przesuwać, edytować, skalować itp. Niestety nie ma czegoś takiego. Szkoda, bo w Forzie edytor jest idealny a tu brakuje takiej znaczącej opcji. Może w jakimś patchu wyjdzie.

Edytowane przez Emtebe
Odnośnik do komentarza

Pograłem chwilę i pierwsze wrażenia są bardzo pozytywne.

 

To po części stary, dobry Need for Speed z kiczowatymi przerywnikami, wielkim miastem, tuningiem i klimatem podziemnego, nielegalnego ścigania. Świetne, tego oczekiwałem.

 

Graficznie wygląda rewelacyjnie, szczególnie te wszystkie kolory, refleksy, odbicia i przede wszystkim samochody. Model jazdy można dostosować na wiele różnych sposobów (regulując choćby ciśnienie w oponach), zmiana rozstawu osi też trochę zmienia, bieżnik ma coś do powiedzenia - można się pobawić. Super!

 

Ogólnie tak niskich ocen chwilowo nie rozumiem, ALE zobaczymy co będzie dalej. Oczywiście ten wymóg stałego podpięcia do sieci jest trochę kłopotliwy, bo dzisiaj padł mi net z winy dostawcy i NFSa musiałem odłożyć na bok :/ Szczęście, że to się nie zdarza zbyt często.

  • Plusik 1
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Za sam fakt always online nalezy sie wujom klaps w jape. Co oni przez to starali sie osiagnac? To, ze jakis random bedzie smigal na mojej mapie bym czul sie jak w prawdziwie zywym miescie? O (pipi)us co za ficzer xd Gdy bede mial awarie internetu to bede mogl conajwyzej poprzegladac sie w odbiciu plyty... Debile.

Edytowane przez Heavy Deszcz
Odnośnik do komentarza

Ja tam nie wiem co w niej słabego - ciężko mi się oderwać od tego NFSa, po dostosowaniu samochodu, jazda jest mega przyjemna, scenki przerywnikowe pasują do klimatu, same wyścigi wkręcające, a cały ten system wspólnych rankingów, statystyk i wyścigów, taki kumpelski klimat i przede wszystkim noc i nielegalne wyścigi są rewelacyjne. 

 

Bawię się świetnie, nie rozłączyło mnie ani razu, graficznie, przynajmniej na PS4, kopara niekiedy opada od tej feerii barw i wykonania miasta. Nie zatrzymuję się i nie podziwiam tekstur z osobna, ale w ogólnym rozrachunku bardzo fajnie się prezentuje. 

  • Plusik 3
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

To zależy pod jakim względem, ale według mnie, ten NFS jest znacznie lepszy od Rivals - choćby z uwagi na możliwość dostosowania samochodu (i tym samym modelu jazdy) do własnych preferencji. Zresztą sam klimat nielegalnych wyścigów swoje robi. No i jest jakaś tam, szczątkowa, historia i przede wszystkim te kapitalne opcje tuningu ;)

 

Ja kupiłem te grę w ciemno, zaintrygowany klimatem i powrotem do klasyki nielegalnego podziemia. Po tych kilku godzinach gra sprawia mi jeszcze większą frajdę. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...