Skocz do zawartości

Need For Speed [2015]


Rekomendowane odpowiedzi

http://blog.eu.playstation.com/2016/03/01/new-cars-features-events-trophies-due-in-free-need-for-speed-update/

 

 

Nowe auta, hot rody, wyścigi drag, więcej miejsca na nowe auta w garażu i parę innych. Jest nieźle.

Edytowane przez Emtebe
Odnośnik do komentarza

Dopasuj sobie ustawienia w garażu, można dość mocno wpłynąć na zachowanie samochodu.

no to nie wiem co mam przestawic zeby samochod nie skrecal sam w zakretach...troche pewnie marudze bo tworcy mieli taki zamysl ale srednio mi sie podoba to sterowanie..zamiast cieszyc sie gra to bardziej skupiam sie walce z tym imo ulomnym sterowaniem

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Po zdobyciu platyny stwierdzam, że jest to najsłabsza część w jaką grałem (co nie znaczy że gra jest słaba). Jest jedna rzecz, przez którą ten tytuł traci bardo dużo: otóż kompletnie losowe zderzenia z ruchem ulicznym. Zawsze była to zmora każdej części, chociaż np. w Hot Pursuit i Most Wanted było to spoko wyważone (szczególnie w MW, gdzie niektóre wyścigi na tym polegały, żeby unikać zderzeń). Ale tu to jest przegięcie pały! Włączam wyścig, przez cały czas nie mijam ANI JEDNEGO cywila, po czym tuż przed metą (na co kompletnie nie mam wpływu), wychodzę ładnie z zakrętu właśnie po to, żeby jakiś jeden pedał mi wyjechał i (pipi)! 4 miejsce :-) o tyle dobrze że gra jest banalna i jak powtórzę jeszcze dwa razy wyścig to się nic nie dzieje, ale przy trochę wymagającym poziomie (jak np. Hot Pursuit), byłoby to mega mega wqrwiające. No przez to nie idzie w to grać dłużej niż tylko do platyny.

Oprócz tego za dużo (jak dla mnie) driftów, animacja potrafi mega chrupnąć, no i miasto jest totalnie nieciekawe.

 

Nie zważając na powyższe wady bawiłem się spoko, graficzka piękna (ale Driveclub to nie jest), tunning, ustawienie modelu jazdy wg własnych potrzeb, prędkość, muzyczka spoko. Typowy tytuł dla relaksu. 7+/10.

 

Mój ranking ostatnich NFS'ów:

 

1. Hot Pursuit

2. Most Wanted

3. Rivals

4. Need For Speed

 

(w The Run nie grałem)

 

Teraz dokończę trofea z DLC (jedno ciekawe wyzwanie), potem wracam do Driveclub dokończyć nowe tour'y i jazda z Dirt Rally!

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dziwny ten update, bo przynajmniej w kwestii multi, tak powinna sprawa wyglądać od początku. Z kolei kiedyś dawno wrzucili ten 70. level, a dopiero teraz dorzucają ten tryb zmuszający do powtarzania większości eventów.

 

Ogólnie ten tryb Prestige, jakby ktoś się zastanawiał, to możliwość powtórzenia 40 eventów z podstawki, ale teraz dodatkowo z medalami. Chwilę grałem i brąz jest już wymagający, trudniejszy niż podstawka, a złoto po prostu trudne, żeby nie powiedzieć wymagające zbliżenia się do perfekcji. Moim zdaniem zrobienie tego wszystkiego na złoto będzie jednym z trudniejszych osiągnięć w konsolowych ścigałkach. Osiągnięcie na multi też dali upierdliwe, bo wymagające w praktyce wygrania pięć razy pod rząd w lobby przewidzianym do ośmiu osób. Nawet miałem już raz cztery wygrane w drifcie, ale na ostatni dołączył inny niezły gracz, mi nie poszło szczególnie, 2. miejsce i po 80 GS. Ot, tak na do widzenia chyba, twórcy dali tym razem cholernie trudne DLC po ostatnim do zrobienia w 10 minut.

Edytowane przez Mustang
Odnośnik do komentarza

Dzięki Mustang za info. Co to (pipi) ostatnio za trend wrzucania pedalskich ostągnieć/trofeów dla masochistów to ja nie wiem (poprzedni był Batman: Arkham Knight- ostatnie darmowe DLC to zabawa dla ludzi, którzy nie mają co ze swoim wolnym czasem robić). Jest to denerwujące o tyle, że na siłę wciskanie takich "kwiatków" tylko psuje zabawę masterowiczów, którzy lubią mieć 100% (w tym mnie :P ).

Odnośnik do komentarza

Podejrzewam, że może być to ostatni dodatek, więc zostawili fanom coś do roboty. Ja może się pobawię z tym brązem, ale złoto najprawdopodobniej odpuszczę. Restarty są upierdliwe, a gra zbyt randomowa żeby mi się chciało masterować każdy wyścig. To nie PGR.

 

Ja się wczoraj zawiodłem na multi. Chciałem pograć ze znajomym, ale nie ma opcji wyszukiwania gry ze Speedlist razem z ekipą. Można się zapraszać podobno, ale to trzeba mieć miejsce w lobby. Ludzie wbijali osiągnięcie za multi o 4 rano, bo prawie nikogo nie było.

Odnośnik do komentarza

Na Xone nikt jeszcze nie wbił złota, a mijają dwa dni. Natomiast już pojawiają się tematy, że złoto jest niemożliwe do osiągnięcia:

http://answers.ea.com/t5/Technical-Issues/Impossible-to-get-gold-on-all-Prestige-events/m-p/5315512#U5315512

 

Tutaj próbka przejazdu na ledwo złoto w czasówce, nie moja oczywiście:

 

 

 

Mnie w sumie tylko interesuje, czy to jest możliwe do zrobienia na legalu. Jeśli tak i złoto zdobędzie po długim treningu choćby garstka topowych graczy, wówczas proszę bardzo, nikt nie powiedział, że osiągnięcia mają być w zasięgu każdego. Chociaż trochę śmiesznie, że wrzucają ten tryb dopiero teraz i w tak arcade'owej grze, a nie w Forzie czy Dircie.

Edytowane przez Mustang
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Sam nie grałem ostatnio w NFS'a, ale sprawdziłem z ciekawości jak wygląda sytuacja i jak widać zdobycie złota jest możliwe, chociaż najprawdopodobniej tylko wybranymi samochodami. Niemniej kilku (7 osób vs 3987 z levelem 70) graczy ma trofeum, w tym jeden z nich udostępnił kilka z przejazdów na YT.

 

http://psnprofiles.com/trophy/4003-Need-for-Speed/45-Gold-Plated

https://www.youtube.com/channel/UCfDFtE8xR3D1JiF14CVM10Q

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...