Skocz do zawartości

Need For Speed [2015]


Rekomendowane odpowiedzi

Z tymi elementami to jest tak, że nie każde auto można stuningować jak się chce, w mojej bmw m4 reflektorów nie da się w ogóle ruszyć.

 

To ja nie wiem, reflektorów w ogóle chyba żądne auto nie ma do wymiany :D

 

Jedynie Civic po najnowszym paczu ma do wyboru aż 2 rodzaje. WOW :D

Odnośnik do komentarza

DSd9e51.jpg

Znakomicie wygląda, świetnie brzmi.

Takimi słowami od lat można przedstawiać kolejne odsłony N4S, dodając, że to godni i uniwersalni przedstawiciele gatunku. Tak było ostatnio z Rywalami, tak tez jest z najnowszą odsłoną.
Graficznie jest to jedna z najlepiej obecnie prezentujących się gier. Utworów nie jest może od groma, ale większość tego co twórcy zaprezentowali spisuje się kapitalnie (szczególnie te nowe, dodane w ostatnim paczu). Jeżeli chodzi o grywalność, jest bardzo dobrze. Od czasu GRiD tak wspaniale mi się nie driftowało. Gdy już się to opanuje, samochód ustawiamy pod taką opcję i czerpiemy jeszcze większą frajdę z rozrywki (szczególnie z zawodów opartych na drifcie, a tych jest sporo).

Jedyne co mi nie do końca podeszło, to te elo-ziomalskie klimaty w przerywnikach, gdzie grupa ludzi w okolicy 40tki udaje nastolatków zachwyconych siecią "Hej, zobacz, Ken Blok wrzucił na tube nowy filmik, popatrz ile wyświetleń". Tyle dobrze, że przy dziewczynach wygląda to jak POV.

9/10 - grafika;
9/10 - audio;
8/1o - grywalność;

8/10 - ocena końcowa;

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja rozumiem ze moze to kogos krecic, miód, oprawa audio tez naprawde spoko szczegolnie po patchach i muzie z undgr ale grafice dac 9/10 to chyba trzeba sie sugerowac tymi renderami przerywnikowymi nie prawdziwa grafiką gry podczas jazdy. To ja nie wiem ile driveclub by u sylvan dostał 13/10? Wczoraj zarzuciłem jakąs tam rundke z dlc ferrari challenge , na poczatku słonko, na drugim okrązeniu robi sie pochmurnie, zaczyna padac, w trzecim napier.dalaja pioruny, zostaja kałuze, krople deszczu na karoserii. Komu tego wczoraj nie pokazałem to mial mokro w gaciach jak to zobaczył. A w nfs nawet zmiany pory dnia nie ma. No bieda troche. Oczywiscie troche przesadzam ze to gów.no bo nie jest ale spodziewalem sie po tym hype hitu na miare NFS Underground i troche sie zawiodłem. A po DC spodziewałem sie klona kartonowego GT a dostałem mega wypasioną scigałke , chyba od czasow pierwszej Forzy i PGR2 tak dobrze sie nie bawiłem. 

 

Moim zdaniem NFS to 7/10, dla fana max 8/10

Odnośnik do komentarza

Ocena danego produktu, to sprawa indywidualna. W cda wystawili N4S 5/10. Nie zgadzam się, ale to opinia innego gracza, nie moja. Natomiast blacharskie pismo wystawiło za grafikę 9/10 w wersji konsolowej i tu widzę słuszność tej decyzji.

kanabis tak psioczył na grę, a w ostatecznym rachunku, nasze oceny się pokrywają (uważam, że gra zasługuje na sumienne 7/10, puszczające oczko w stronę 8/10). Bawiłem się znakomicie kilkanaście godzin, nie ma powodu zaniżać oceny.
Jest tak, jak Wesker napisał - usiądziesz wygodnie przed TV i leci 4godz.

Z kwestii szaty graficznej nie mam zamiaru się spierać. Każdy ma oczy, każdy ma prawo do własnej oceny. Ja uważam, że to jedna z najlepiej prezentujących się gier na tę generację, a mam na PS4 kilkadziesiąt gier, zatem swoje wygrałem.
Samochody wyglądają kapitalnie, miasto cieszy oczy, rozrywka jest dynamiczna i efektowna zarazem. Podobnie jak w DC/Uszatym spora zasługa atrakcyjności grafiki wynika z deszczu.

DC mam od premiery. To wciąż najlepiej prezentujące się wyścigi, ale nie uważam, że bija na głowę graficznie N4S, bądź PC z mocnej blachy. Zaletą N4S jest wyrównany poziom przez całą grę (to przez strukturę otwartą), a z DC bywa różnie.


 

Odnośnik do komentarza

Zakupilem dzisiaj sobie na promocji NFSa w ps network i teraz tak, dawno nie gralem w NFSy ale widze tu pare...problemow 

Poprawdzie mnie jesli sie myle ale ta gra nie obsluguje zadnych kierownic ??? Nie mozna zmieniac manualnie biegow ?? I wszystkie samochody prowadza sie jak (pipi)ana taczka z węglem ?? 

 

Wychodzi na to ze gorszej gry na swieta sobie kupic nie moglem , co za (pipi)a badziew

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Przeciez to arcade jest czego sie spodziewales? :facepalmz: Kupic nfs i oczekiwac obslugi kierownicy i manuala to jak kupic cod i spodziewac sie broni z odrzutem i map jak z bf  :dynia:

Edytowane przez Zaqair
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...