Skocz do zawartości

Need For Speed [2015]


Rekomendowane odpowiedzi

Ja się skusiłem na Xone i zasadniczo gra się ok, ale więcej niż w tej promocji bym nie dał. Wiedziałem czego się spodziewać bo becie, więc nie narzekam na pewne niedomagania, poza jedną rzeczą. Jestem dość mocno zawiedziony bardzo ubogim tuningiem optycznym w niektórych modelach. Myślałem, że w pełnej wersji po paru patchach będzie lepiej, ale szczególnie nowe modele nie oferują prawie żadnych modyfikacji. M4, nowy Mustang - nie da się zmienić niemalże niczego. Wiem, że są auta gdzie da się bardziej pobawić, ale nie będę wybierał specjalnie Civica żeby zmienić zderzaki. W porównaniu z Underground 2 jest bardzo słabo. Naprawdę twórcy mogli się bardziej postarać i powymyślać nawet fikcyjne i wieśniackie części, byle można się było trochę pobawić każdym z dostępnych aut.

Odnośnik do komentarza

Pogralem chwilę w "demo" ea Access i stwierdzam, że ta gra jest równie upośledzona jak poprzednia cześć. Wasker zagraj sobie chłopie w Forza Horizon 2 i przestań gadać bzdury. NFS nawet nie stał obok dobrych wyścigów.

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza

Skończyłem wątek główny oraz zadania z darmowych dodatków i mimo wielu niedociągnięć tego tytułu, bawiłem się całkiem dobrze przez 20 godzin. Tak, gra zawiodła oczekiwania i tak, sporo rzeczy mogłoby być zrobionych sporo lepiej, a w związku z tym nie była warta premierowej ceny. Ale jednak wciąga, ma przynajmniej klimat Undergrounda 2, a ostatecznie miło jest stopniowo ulepszać ulubiony samochód, by pod koniec gry zmienić go w potwora do niesamowicie szybkich wyścigów, gdzie na reakcję czasem po prostu brakuje czasu. Poza tym cieszę się z powrotu trybu drift, który co prawda w podstawce nie stanowi wyzwania, ale już zadanie z dodatku dało mi się we znaki.

 

Ogólnie znowu utracony potencjał, ale zawsze mogący sprawić trochę frajdy średniak do kupienia za niską cenę.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Skończyłem wątek główny oraz zadania z darmowych dodatków i mimo wielu niedociągnięć tego tytułu, bawiłem się całkiem dobrze przez 20 godzin. Tak, gra zawiodła oczekiwania i tak, sporo rzeczy mogłoby być zrobionych sporo lepiej, a w związku z tym nie była warta premierowej ceny. Ale jednak wciąga, ma przynajmniej klimat Undergrounda 2, a ostatecznie miło jest stopniowo ulepszać ulubiony samochód, by pod koniec gry zmienić go w potwora do niesamowicie szybkich wyścigów, gdzie na reakcję czasem po prostu brakuje czasu. Poza tym cieszę się z powrotu trybu drift, który co prawda w podstawce nie stanowi wyzwania, ale już zadanie z dodatku dało mi się we znaki.

 

Ogólnie znowu utracony potencjał, ale zawsze mogący sprawić trochę frajdy średniak do kupienia za niską cenę.

 

20 godzin ? Ja juz mam 27 a zostalo mi jeszcze sporo do zaliczenia. Styl zaliczony, a reszta po jakies 60-75 procent

Odnośnik do komentarza

Witam. Panowie mam problem z trofikiem "Przekroczyc granice". Ustawiam w garazu maksymalnie ustawienie sterowania albo na drift lub predkosc ale trofeum nie wpada. Czy robie cos nie tak? Czy moze recznie trzeba poprzestawiac wszystkie suwaki?

 

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

 

ręcznie przestaw wszystkie i upewnij się że masz wszystkie, albo chociaż większość części zamontowanych bo one też dają zakres tego sukawa. też z tym miałem problem ale sprawdziłem części, to co mogłem to zamontowałem, ręcznie poprzesuwałem i pykło.

Odnośnik do komentarza

 

Skończyłem wątek główny oraz zadania z darmowych dodatków i mimo wielu niedociągnięć tego tytułu, bawiłem się całkiem dobrze przez 20 godzin. Tak, gra zawiodła oczekiwania i tak, sporo rzeczy mogłoby być zrobionych sporo lepiej, a w związku z tym nie była warta premierowej ceny. Ale jednak wciąga, ma przynajmniej klimat Undergrounda 2, a ostatecznie miło jest stopniowo ulepszać ulubiony samochód, by pod koniec gry zmienić go w potwora do niesamowicie szybkich wyścigów, gdzie na reakcję czasem po prostu brakuje czasu. Poza tym cieszę się z powrotu trybu drift, który co prawda w podstawce nie stanowi wyzwania, ale już zadanie z dodatku dało mi się we znaki.

 

Ogólnie znowu utracony potencjał, ale zawsze mogący sprawić trochę frajdy średniak do kupienia za niską cenę.

 

20 godzin ? Ja juz mam 27 a zostalo mi jeszcze sporo do zaliczenia. Styl zaliczony, a reszta po jakies 60-75 procent

 

Robiłem tylko misje fabularne. Ikonka misji, teleport, wyścig, nowa ikonka, teleport, wyścig, itd.

 

@up Co do trofeum, to tak, pewnie brakuje zamontowanych części. Nawet spoiler jest wymagany, ale widać to na liście pod suwakiem.

Odnośnik do komentarza

Pogralem chwilę w "demo" ea Access i stwierdzam, że ta gra jest równie upośledzona jak poprzednia cześć. Wasker zagraj sobie chłopie w Forza Horizon 2 i przestań gadać bzdury. NFS nawet nie stał obok dobrych wyścigów.

Forza? Hehe to już wolę driveclub ;) zdecydowanie (season pass mi służy). Natomiast NFS przypomina mi również Burnouta i to mi się baardzo podoba.

Odnośnik do komentarza

Hej! Czy ktoś mi może pomóc z tą durną skrzynią biegów? Pierwsze dwa, czasem trzy biegi wbija fajnie z wysokich obrotów ale 4, 5 i 6 zaczyna wrzucać na coraż niższych obrotach strasznie zmulając samochód. Nie raz zaobserwowałem jak wrzuca mi na wyścigu bieg przy 4 tysiącach, po czym kolejny tak samo i kolejny a mam Lancera o mocy 450KM... Kombinowałem, szukałem i nic. Jest szansa, że lepsze sprzęgło pomoże ale to nielogiczne bo jedyne co da to szybszą samą zmianę a nie zmianę na wyższych obrotach. Jedyne co mnie ratuje to mocne nitro żeby jakoś wyciągnąć furę z "dołka" :P

 

Aha, czy Wam też hamuje sam w zakrętach? :/ Kombinuje z LSD ale ponownie mam za niski poziom i póki co mam tylko pierwszy nazwijmy to stage szpery i nie pomógł :P Są jakieś ukryte ustawienia, których nie odnalazłem?

Odnośnik do komentarza

Tam gdzie te suwaki drift/grip są? Wyłączałem wszystko co się dało żeby uzyskać jak najmniej arcade'owy styl jazdy ale zobaczę dla pewności jeszcze. 

Wiesz, ja nawet nie zaczynam się ślizgać a on już zwalnia, gałka minimalnie wychylona w zakrętach bo mm dalej i już hamuje :/

 

EDIT:

Byłem w opcjach, znalazłem coś o łatwiejszej kontroli w drifcie, ogólnie wszystko ustawiłem, żeby realizm podciągnąć jak się tylko da ale i tak problem nadal występuje.

Edytowane przez OmerPL
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...