Skocz do zawartości

Need For Speed [2015]


Rekomendowane odpowiedzi

Planuję kupić Aventadora, jest to wyjściowo najmocniejszy samochód. Pytanie czy po zakupie da się go jeszcze bardziej podrasować, czy od razu z racji swoich kozackich osiągów nie będzie za dużo do grzebania w tym aucie (bo najlepsze części będą od razu zamontowane)? Bo nie chcę wywalać blisko 200 000 SP i się zastanawiam między tym Labmo a np.: M4, którą mogłbym zrobić od podstaw:)

Odnośnik do komentarza

Megaz zawod!  W sumie po 3h nie dziwia mnie niskie noty! wqrwiajace AI, ciagle urywajace bezsensowne telefony, bezplociowe wyscigi, ktorych na poczatku nawet wygrywac nie trzeba, beznadziejne zalozenia o ktorych juz tutaj wspominaliscie, nawet model jazdy jak dla mnie jest z deka za Rivals! Pogram jeszcze, ale raczej juz sie przekonam...

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

 

Ok, platynka wbita. Czekam teraz na dlc. Dawno nie grałem w tak dobrego NFS'a.

Trudna jest ta platyna? Czy czasochłonna bardziej?

 

 

Jedna z łatwiejszym platyn jakie można wbić. Nie ma w niej nic trudnego, jest jedynie czasochłonna, bo musisz wbić m.in. 50 lvl kierowcy, a to wiąże się z koniecznością przejechania wielu, wielu dziesiątek wyścigów.

Reszta banalna, ja po skończeniu wyścigów "fabularnych" miałem 60%, a do 100 pozostało mi 6 czy 7 trofeów.

Odnośnik do komentarza

Jak tym chcesz driftowac bez napedu na tył o to chodziło :P

No i da się już sprawdziłem :] każdym samochodem się da i nie widzę większych różnić, w tych wyścigach te punkty driftowe do zdobycia są banalnie proste nawet tym golfem, ogólnie gra jest prosta, a żeby nie zgubić policji to trzeba jeździć w kółko bo inaczej zawsze nie ogarną ; )

 

 

Ja wybrałem Subaru na start - i ogólnie świetna furka.

Edytowane przez michu86-
Odnośnik do komentarza

Kupiłem M4 z 2014r. Zrobiłem je na 514km jak na razie, mam nadzieje, ze bedzie dawala rade. Chciałem Nissana GT-R ale postawiłem na beemke. Podczas tuningu pierwszy raz rozlaczylo mnie z serwerow i wywalilo blad, na szczescie to automatycznie wszystko co chwila zapisuje, a juz myslalem,ze jestem w plecy z godzine gry...

Odnośnik do komentarza

Dziś chyba 3 lub 4 razy mnie wywaliło, utrata połączenia :/ / rozumiem, że jak już się zdecydowali żeby ten telefon dzwonił i żeby Nas w ten sposób informowali o wyścigach itp. ale kur.. 4 telefony od 4 różnych osób podczas wyścigu to trochę przegięcie.

 

Te wyścigi, drifty itp, które nie są związane z fabułą rozumiem, że też trzeba ukończyć do platyny? Tam gdzie jest ta żółta gwiazdka przy wyścigu to jest ten, w którym jeszcze nie braliśmy udziału, a tam gdzie nie ma gwiazdki to znak, że już braliśmy udział?

Odnośnik do komentarza

pFRge8L.jpg

Po pierwszych 4 godzinach byłem zachwycony. Drugie posiedzenie nie miało nawet połowę tej mocy. Gra jest piękna, to się ceni. Brzmi znakomicie, to także. Do modelu jazdy trzeba się przyzwyczaić, ale kompletnie nie podoba mi sie to, że te telefony non stop dzwonią. Wszelakie samouczki także kiepsko sa pomyślane. Mkniesz przez miasto, wyskakuje ci fala tekstu (gry nie idzie zatrzymać), albo kasujesz, albo czytasz i dzwon. Punkty kontrolne też sa źle rozmieszczone. Jadę kilka minut do celu, a tam nagle policja włącza sygnał i mnie goni. Albo im ucieknę i znowu będę kilka minut do celu jechał, albo dam się złapać i zaczynam w garażu....kilka minut od misji właściwej. Te filmiki między misjami bardziej do jakiegoś POV się nadają, nie do gry wideo. Sztuczna inteligencja jak z Madagaskar Racing, oszustwo w czystej postaci. Jedziesz ulepszonym Lambo, prosta droga, wszystkich o kilka sekund wyprzedzasz, a zaraz Golfik cię mija z pańską pogardą każe ci spaliny wąchać.

Odnośnik do komentarza

Przyznam, że ten system trochę denerwowal mnie. Jednak czasami przegrywalem wyścig (najczęściej sprinty) to motywowalem się do tego by samochód lepiej ustawić pod kątem wchodzenia w zakręty. Przestałem walić w bandy i nikt mnie już nie wyprzedal pod koniec trasy. Co prawda mnie doganiali mnie w jakiś nadludzki sposób, ale gdy jedziesz czysto to nie ma prawa nikt Cię wyprzedzic

 

Szybkie palce z Sony Xperia Z3

Odnośnik do komentarza

O co chodzi z tymi wyzwaniami codziennymi? Mam np. "Zgarnij mandat na kwote 1000$ w kategorii przekroczenie dozwolonej predkosci. No i jezdze jak taki debil po miescie, powyzej 200 praktycxnie caly czas ale nigdzie nie ma policji a jak juz trafilem to mi wyzwanie zniknelo i za cos innego dostalem wykroczenie od nich i musialem uciekac.

 

/ Ok. Ogarnalem wszystkie 3 z dzis :)

Edytowane przez Koleś88
Odnośnik do komentarza

Nie trzeba tych na białko z gwiazdką wyścigów kończyć do platyny, tylko te kolorowe główne misje. A te białe to po prostu można do nich wracać i nabijać kasę, reputację itp. Na początku robiłem dużo białych ale w sumie po co? W końcu na prawie każde (każde?) białe pole prędzej czy później wskoczy kolorek i dany wyścig będzie po prostu misją fabularną do zrobienia i tak to się kręci.

 

Golfa da się podkręcić prawie tak jak Lambo :D już mam w nim 900 koni, haha.

Odnośnik do komentarza

Zwrocic na cos uwage przy przechodzeniu gry zeby nie przeoczyc do platyny, czy moge na luzie grac a reszte dograc po ukonczeniu glownego watku? W sensie, niczego nie da sie przeoczyc?

 

Ja mam M4 na ponad 800koni i kupilem Abentadora, tez ponad 800kucy, ciezko to ujarzmic momentami :<

Zwróć uwagę na wyzwania codziennie. Potrzebujesz 15 zaliczonych wyzwac, a dziennie możesz zrobić tylko 3.

 

Ja dzisiaj platynke już wbilem :)

 

Szybkie palce z Sony Xperia Z3

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...