Skocz do zawartości

Fallout 4


luk_ash

Rekomendowane odpowiedzi

Wogole MacCready’s perk ktory powinnien dodac 20% do headshotow robi zawsze headshoty na 95.

Przykladowo tutaj na przyczajonego ide bo chooja w podwojnym znaczeniu widac i aby odstrzelic mu konczyne mam zerowe szanse ale na headshota juz 95 XDDDD

 

02b81536b815c32250c7402265b61138.jpg

Edytowane przez Zetta
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Chyba mam buga bo mimo postawionego nadajnika rekrutacyjnego w Sanktuarium nadal mam 10 osób, obrona na 103, woda też około 100, w chałupach postawiłem pylony, jest oświetlenie, pobudowane łóżka, na ścianach obrazy itp i najwyższy poziom zadowolenia jaki udało mi się uzyskać to 82%, po czym zaraz mam czerwoną strzałkę w dół i leci na 80 o_O Any ideas ?

 

Brakuje mi tylko dwóch trophy do platyny, właśnie tego aby osiągnąć 100% zadowolenia w dużej osadzie i wykonać 50 misji "różnych" (mam wykonane 19 i czekają może z 3... przez całą grę nie napotkałem takiej ilości misji nawet...)

Odnośnik do komentarza

Nie zawsze podczas dialogu jest opcja żeby zaprosić kogoś do osady, w ten sposób zgarnąłem chyba jednego typa tylko, jakiegoś żula z Diamond City. Którą osadę byś polecał ? W opisie trophy jest "w dużej osadzie" więc myślałem, że jak ogarnę jakąś farmę na której mieszkają trzy osoby na krzyż na 100% to nie wpadnie.

Odnośnik do komentarza

Ja zrobiłem ten trofik w kinie samochodowym. Podawałem jakiś czas temu info razem z filmikiem jak to zrobiłem. A co do zapraszania ludzi, jak masz kilka osad już odblokowanych w których są ludzie to idziesz do tej osady, rozmawiasz z jakimś settlerem i tam jest opcja "idź do" czy jakoś tak, z listy wybierasz swoją główną osadę i wsio.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie wiem jak po patchu, ale wcześniej był bug, w którym zadowolenie spada po wyjściu z osady. 10 osób w Sanktuarium to i tak za mało, w poradnikach była mowa o 20. Najlepsze miejsce to i tak Red Rocket, niedawno wrzucałem skopiowany poradnik. Cały system osad zbyt nieintuicyjny i zbugowany żeby miało sens próbować bez poradnika.

 

Te 50 misji można boostować, zobacz sobie sposób na TrueAchievements. Ja tym sposobem dobiłem 9, a reszta wpadła sama.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Miałem wnerwiającego buga. Po misji w zamku minutemanów przykleił się do mnie Preston i nie odchodził, chociaż nie był w drużynie. Nie łaził, ani nic, tylko spawnował się co kilkadziesiąt sekund obok mnie. Na szczęście po kolejnej misji dla tej frakcji po prostu sobie poszedł do Sanctuary i teraz tam siedzi.

Odnośnik do komentarza

no ja sie okresliłem na railroad i podczas pewnej kluczowej misji w pewnym kluczowym momencie się zaciąłem w pogawędce z pewnym waznym NPC. oczywiscie w internetach zdązylem się dowiedzieć żę ten bug to gamebreaker i dalej nie ruszę gry, bo tydzien temu zginal podczas pewnej randomowej misji pewien randomowy członek railroad. i teraz będe musial diametralnie zmienić strony, z ku.tasami w metalowych puszkach już mam kosę więc pozostaje ujowy instycjułt.


mają dużego karnego ku.tasa ode mnie.po zbugowanym skajrimie, nic sie nie nauczyli.

Edytowane przez Andżej
Odnośnik do komentarza

Koledzy, taki problem. Odesłałam Dogmeata do sanktuarium, tylko że ..zniknął. Nie ma go nigdzie! Nawet na dzwonek przywołujący mieszkancow nie reaguje, bydlę!  Jakis błąd, czy sie gdzies bunkruje? W pobliżu Red Rocket tez go m nie ma, choć wg neta tam czasem zdarza mu sie odnajdywać. JAkieś porady?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...