Skocz do zawartości

Fallout 4


luk_ash

Rekomendowane odpowiedzi

ma ktos sprawdzony poradnik, albo moze mi tu napisac jaki jest 'point of no return' zebym nie mogl kontynuowac misji dla poszczegolnych frakcji

 

robie teraz misje 'molecural level' i wyglada to u mnie tak

 

 

dla minutemanow zrobilem z jedna czy dwie misje

dla bractwa dostalem power armor i dostep do statku

instytut i railroad jeszcze nie bylem. wlasnie ide do tych drugich.

 

 

chcialbym jak najwiecej pograc i zrobic jak najwiecej questow zanim ukoncze fabule.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ile tych zleceń trzeba zrobic dla bractwa stali, zeby zakonczyc fabułę?

Ciągle mam jakis obszar oczyścić z wynaturzeń. Bez konca.

Patrz na ikonki questa, te powtarzalne mają określoną grafikę.

 

Jeżeli chcecie zrobić możliwie jak najwięcej questów to w pewnym  momencie gra poinformuje że ten wybór zablokuje wam możliwość robienia pozostałych. Wtedy najlepiej zrobić zapis i ew. zaczynać pozostałe przygody od tego fragmentu.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wczoraj  przeszedłem sie po Morzu Blasku w poszukiwaniu wiecie kogo.

Co za klimat! Zniszczona wybuchem i promieniowaniem pustynia przy której pozostałe tereny Wspólnoty to raj na ziemi. Tykający licznik Geigera, power armor, zielonkawy filtr i szalejące szopny śmierci. Uwielbiam takie rzeczy w grach, i co by nie mówic o minusach Fallouta 4 to dla mnie klimatem postapo daje radę.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Wczoraj  przeszedłem sie po Morzu Blasku w poszukiwaniu wiecie kogo.

Co za klimat! Zniszczona wybuchem i promieniowaniem pustynia przy której pozostałe tereny Wspólnoty to raj na ziemi. Tykający licznik Geigera, power armor, zielonkawy filtr i szalejące szopny śmierci. Uwielbiam takie rzeczy w grach, i co by nie mówic o minusach Fallouta 4 to dla mnie klimatem postapo daje radę.

dokladnie, dla mnie byl to niemalze przelomowy moment. klimat po prostu zniszczyl.

 

ale te zmutowane komary to jest masakra. prawie jak te muchy z new vegas. mialem power armor a jedna z gwiazdka mnie dwa razy zabila.

Odnośnik do komentarza
która frakcja moi kawalerowie btw? u mnie sztywniutko tylko Railroad

 

Zbyt lewacka partia, od razu uzylem fatmana w ich siedzibie.

 

Dzis skonczylem fabule z BoS i bylo spoczko, tylko ten ending ...

 

 

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

 

 

Bethesda poszla po najmniejszej linii oporu.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Od premiery gram i wreszcie juz koniec w tej grze widze co jak co ale gra jest ogromna jezeli grasz starajac sie wszystko zrobic.

Co do partii to zadna jak narazie mi nie pasuje wszyscy na (pipi)nietych wygladaja no normalnie jak w polityce. Zrobie wszystkie zakonczenia wtedy sie zdecyduje wybierajac mniejsze zlo

Edytowane przez Zetta
Odnośnik do komentarza

polecam gun nut i armorer, a poza tym specjalizacja w wybranej broni (tej, której używasz). Reszta wedle uznania, IMO perki z drzewka charyzmy bardzo słabe (wziąłem sobie animal control i ani razu nie użyłem chyba)

 

IMO hakowanie i otwieranie zamków to must have, ale Nick hakuje terminale do Expert, a Cait podobno otwiera zamki nawet na poziomie master (nawet nie sprawdzałem), ale kto by chciał z nimi cały czas łazić

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.