Skocz do zawartości

Fallout 4


luk_ash

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie Nick często nie potrafił otworzyć terminali klasy "bardzo trudne", więc ten perk koniecznie. Pickpocket oczywiście też.

Rilfeman, rozwiniety na maksa to istna miazga z karabinami nieautomatycznymi. Polecam.

Dla wygody z drzewka siły warto podpakować udźwig. Bo niestety, w grze nastawionej na zbieranie śmieci zapycham się tymi smieciami permanentnie, a ciągłe odwiedzanie kupców i schowków to katorga.

Odnośnik do komentarza

Podstawa od samego poczatku niezaleznie jak chcesz grac to int na 10 dla szybkiego rozwoju postaci.

Pozniej polecialem z perkami sily na zwiekszenie udzwigu by pozniej wraz z rozwojem postaci odblokowac bieganie i szybka podroz podczas przeciazenia.

Wszystkie perki do stealth sobie zrobilem i bronie z tlumnikami dzieki temu granie stalo sie bardzo przyjemne.

Z partnerow perkow jedyny wart odnotowania jest perk od MacCready ktory daje pernamentnie 100% kazdego headshota niezaleznie od dystansu w sumie to jest bug XD

Edytowane przez Zetta
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Gram od ponad miesiąca bodajże (PS4), ale nigdzie nie mogę znaleźć ile godzin przesiedziałem w grze. W statystykach jest to podane tylko w dniach. Gdzie mogę te godziny znaleźć? 40lvl i mam nadzieję, że ta gra się nie skończy, o ile za dialogi powinny polecieć głowy, tak cała reszta to czysty miód, szczególnie eksploracja.

Odnośnik do komentarza

Ja niestety zbliżam się do konca gry :( Jedyny rpg z otwartym swiatem, w którym nie korzystałem ani razu z szybkiej podróży (lol). Eksploracja jest swietna podobnie jak miejscówki. Klimat wylewa sie z telewizora litrami. Silnik gry jak i sama grafika od strony technicznej nie jest najlepsza ale design nadrabia prawie wszystko. I ta ilość szczegółów w każdym pomieszczeniu jest powalająca. Jesli chodzi o fabułe to nie bede oryginalny - jest wyjątkowo słaba, nawet jak na Bethesde. Historie z terminali za to dają radę i o dziwo nasi towarzysze, którzy mają całkiem ciekawą przeszłość. Podsumowanie całości napiszę jak grę ukończę ale już teraz mogę napisać, ze najbardziej zhejtowana gra ostatnich lat dała radę. Obok Wiedzmina 3, Bloodborne i Dragon Age Inkwizycja najlepsza gra 2015 roku (zabawne jest to, ze wcale nie jestem jakims wielkim fanem gier rpg).

 

p.s. tak, grałem w stare fallouty i uważam je za genialne.

Edytowane przez Marczello
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Panowie, komus ten obesrany trofik "Serce Ludu" wszedł w Sanktuarium? Bo u mnie poziom zadowolenia stanał na 93 i nie drgnie, strzałeczka pokazująca wzrost zniknęła. Dzieje sie tak mimo nawalenia klinik (OK, nie mam ich 16 sztuk, jak to radza na necie) i spełnienia wszystkich innych warunkow. Gdzies wyczytałem, że to najtrudniejsza miejscowka do osiagniecia 100% zadowolenia, ale nie chce mi sie wszystkiego przenosic do innej lokacji.

Odnośnik do komentarza

Panowie, komus ten obesrany trofik "Serce Ludu" wszedł w Sanktuarium? Bo u mnie poziom zadowolenia stanał na 93 i nie drgnie, strzałeczka pokazująca wzrost zniknęła. Dzieje sie tak mimo nawalenia klinik (OK, nie mam ich 16 sztuk, jak to radza na necie) i spełnienia wszystkich innych warunkow. Gdzies wyczytałem, że to najtrudniejsza miejscowka do osiagniecia 100% zadowolenia, ale nie chce mi sie wszystkiego przenosic do innej lokacji.

No mi w Sanktuarium wskoczylo 100%

Mialem klinik 14 a gdy mi sie zawiesilo na 99% i sie zblokowalo to zaczolem obrazy wieszac i wpadlo

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...