Skocz do zawartości

Fallout 4


luk_ash

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatni patch mocno poprawił fps na konsolach, ale ponoć pogorszył grafike, brakuje dużo cieni w różnych lokacjach.

To prawda ktoś sie wypowie co gra? co ten biedsheda

Pomijając to że fanek nadal tylko liczysz polygony zamiast grać, jak można jeszcze pogorszyć grafikę  ?:D

Odnośnik do komentarza

 

Ostatni patch mocno poprawił fps na konsolach, ale ponoć pogorszył grafike, brakuje dużo cieni w różnych lokacjach.

To prawda ktoś sie wypowie co gra? co ten biedsheda

Pomijając to że fanek nadal tylko liczysz polygony zamiast grać, jak można jeszcze pogorszyć grafikę  ? :D

 

 

Tak przeczytałem na purepc, ja też sie dziwie :D

Pawcio - beczunia z tej gry

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Często czytam, że ktoś czeka aż F4 połatają, bo bugi, bo animacja, bo grafika. Zainteresowani kupili na premierę, przeszli i nie narzekali. Ponad 100 godzin spędzonych w grze i nie spotkałem żadnego poważnego błędu psującego rozgrywkę. Parę bardziej zabawnych bugów, ze 3-4 zawiechy i 2 razy corrupted save, ale tam zapisy są co chwilę, więc straciłem może 5 minut.

Odnośnik do komentarza

Często czytam, że ktoś czeka aż F4 połatają, bo bugi, bo animacja, bo grafika. Zainteresowani kupili na premierę, przeszli i nie narzekali. Ponad 100 godzin spędzonych w grze i nie spotkałem żadnego poważnego błędu psującego rozgrywkę. Parę bardziej zabawnych bugów, ze 3-4 zawiechy i 2 razy corrupted save, ale tam zapisy są co chwilę, więc straciłem może 5 minut.

Potwierdzam powyższe. Od 11 listopada jestem wciąż w grze i znikome spadki animacji, może ze dwa wywalenia do menu (gdzie auto save co kilka minut nie pozwoli na zbyt duże straty) i sporadycznie pies spawnujący się losowo w głazach - wszystko to nie ma negatywnego wpływu na rozgrywkę.

Znakomita większość świetnie się bawi, ale malkontenci znajdą się wszędzie. Ci, co tu na forum hejtują F4 na innych forach na pewno źle się wyrażają o PIS - ie   0_o  !     :P

Odnośnik do komentarza

Przepraszam za podwójnego posta, ale zaraz wpadnie kolejny level i nie wiem w co pakować. Podpowie ktoś?

 

 

Wczoraj dopiero zacząłem przygodę z grą, mam 3 lvl i szybkie pytanie - przy levelowaniu jest sens ładować punkt w któryś z głównych atrybutów (SPECIAL) czy lepiej ładować je w perki, a atrybuty podniosę sobie lalkami? Można je podnieść wszystkie do 10?

 
Odnośnik do komentarza

Najlepiej skasuj save, zacznij od nowa i ustaw Inteligencje na 10,

 

znajdziesz lalkę to zdobisz na 11,

włożysz czapkę uszatkę i będzie 12,

włożysz strój laboranta będziesz miał 14,

potem perk NIght Person i już masz 16 w godzinach nocnych.

 

Za każdym razem jak wykonujesz quest to przed tą rozmową podczas której dostajesz doświadczenie wystarczy ponieść sobie Inteligencję zakładając czapkę + strój, najlepiej questy zaliczać pomiędzy 6pm a 6 rano czyli 18 a 24.

 

Im wyższa inteligencja tym więcej punktów EXP dostajesz za każdym level up. Czyli szybciej wbijasz levele i budujesz postać po swojemu. Resztę Speciali możesz ustawić wszystkie po równo. Ponieważ będziesz miał łatwiej przy wybieraniu początkowych perków. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Zależy, jak grasz...

Jak wbijasz z giwerami, to w rozwój w tym kierunku. Modyfikacja broni nieautomatycznych (najlepsze w tej części) , oraz powiększenie obrażeń zadawanych nimi i to jest kolejno 20,40,60%, oraz pomijanie pancerza.

Możesz ładować w charyzmę, jak wolisz słownie rozwiązywać rozterki...

uffff możliwości ogrom. Nie przejmuj się jednym, czy dwoma źle wpakowanymi punktami. Poziom leci błyskawicznie przy exploracji i kończeniu zadań i na prawdę jest co wydawać  :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Najpierw odblokuj sobie perki z terminalami i otwieraniem zamków, a później inne perki zależnie od stylu gry. Masz po lalce od każdego speciala, ale możesz je podnieść nawet powyżej 10, chociaż nie ma to chyba sensu. Jak chcesz calaka/platynę to celuj w inteligencję minimum 10 z lalką, bo inaczej będziesz miał sporo boostowania expa na koniec.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Pod łóżkiem shauna jest ksiazka special ktora dodaje +1 do wybranej statystyki. Razem z bobbleheadem bedziesz miał równo 10, wiec nie musisz robic nowej postaci. Bierz perki armorer i gun nut, dzieki nim ulepszysz pancerze (w tym i power armor) i spluwy. Gra jest nastawiona na strzelanie wiec kazdy perk wzmacniajacy zdolnosci bojowe jest uzyteczny. Charyzma jest bezwartosciowa, dodatkowych dialogow jest mało i nie daja zadnych benefitów/sa nudne.

Odnośnik do komentarza

Podnieś te książeczkę, dodaj do Int 1 punkt, będziesz miał 9, podczas Lvl Up dodaj kolejny będziesz miał 10, znajdziesz laleczke i będziesz miał 11. Po tym możesz już dodawać gdzie chcesz. 

 

Polecam siłę, przydaję się do noszenia większej ilości ekwipunku znaleziona broń przyda się tak samo jak cięższe i mocniejsze pancerze.

Odnośnik do komentarza

Warto też rozwijać perka Gun Nut, aby ulepszać i modyfikować ulubione bronie. Tak samo perk Armorer dla zbroi i szmat, później jeszcze Science dla bardziej zaawansowanych modów tak samo broni jak i ubioru. 

 

Mam obecnie 51 lvl i już za bardzo nie ma sensu ulepszanie żadnej statystyki, rozwijam sobie tylko kolejne perki odpowiedzialne za damage z konkretnych typów broni. 

Edytowane przez messer88
Odnośnik do komentarza

Fallout 4... Odczekałem  miesiąc żeby mi się wszystko ułożyło na spokojnie i tak, jest to :

 

-Najgorszy fallout w historii, pewnie piątka go pobije

-najgorsza gra w jaką przyszło mi grać w tym roku

-gra mające najnudniejsze zadania na tej planecie

-fabularnie góvno obesrane

-chodzi jak góvno obesrane

-wygląda jak góvno obesrane

 

Jest jeszcze dużo rzeczy które mi się nie podobają a jedyne pozytywy to budowanie domków xD i zwiedzanie mapki które pierwszy raz w serii mi się znudziło, w sumie to chuyowa ta mapka i tylko południowa część daje naprawde rade.

No więc chuyowa ta gra, nie polecam chyba że na cebulke. 5/10

 

No ladnie zaorales Pawcio te giereczke :xboss:

 

Co na to KACPER!?

Odnośnik do komentarza

Możecie nie pamiętać, ale Obsidianowi nie wypłacono premii za NV, bo średnia na metacritic nie przekroczyła 85%(tak mieli w kontrakcie), zatrzymując się na 84%(!)

 

No i co teraz się dzieje?

 

http://www.metacritic.com/game/pc/fallout-4

:banderas:

 

Co prawda jedynie na PC, na konsolach się tak nie czepiają, pewnie lepiej zoptymalizowana, czy coś...

Żarty żartami, gra mi się podoba jako shooter w postapo z elementami RPG, design trafia w moje gusta, laserowe muszkiety są cudne, poziom trudności Survival(jedyny słuszny) potrafi dać w kość, a grafika to koniec końców progres. Na minus radio z nudnym djem i niezapadającymi w pamięć utworami, na plus muzyka poza radiem. Fabuła i dialogi to kvpa, eksploracja to istne dzieło, zwłaszcza że craftowanie daje dodatkowy powód do włóczenia się w koło.

7/10, czekam na mody, w międzyczasie przejdę Resonance of Fate, które odkrywam na nowo.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...