Skocz do zawartości

Fallout 4


luk_ash

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dostałem Love Embrace więc mi screen nie potrzebny. Już lepiej jest wziąć perk Lonely Wanderer i mieć +100 do noszenia itemów niż pakować się w każdą sytuację z głupimi NPC.

 

Tylko super mutant jest czasami bardzo zabawny, a tak poza tym to zmieniają się tylko ich komentarze. Nawet w New Vegas wolałem grać bez kompana. 

Odnośnik do komentarza

Nick z kolei ma największy badziew. No kurde, kto w ogóle blokuje terminale.

 

Ja robiłem Cait, bo najłatwiej chyba nabić na szybko jak się gra samemu zwykle. Wystarczy ściągnąć ubranie i podróżować między lokacjami. Do tego można też pić alko i brać dragi, ale samo szybkie podróżowanie bez ubrania wystarczy.

Odnośnik do komentarza

Najbardziej przegięty jest perk od MacCreadiego, bo jest zbugowany. Powinien zwiększać szanse na headshota w VATS o 20% a ustawia ją na sztywno na 95% przez co można walić headshoty z kilometra jakąkolwiek bronią. Chyba w ogóle tego nie testowali, bo to nie możliwe, żeby przeoczyć takiego babola.

właśnie też mi sie jego perk najbardziej podoba, powiem wręcz że za(pipi)iście mi sie podoba (nawet nie licząć buga)

 

jak szybko zrobić przyjaźń z nim na 100%?

Odnośnik do komentarza

skonczylem, w spoilerze moje przemyslenia odnosnie zakonczenia

 

 

xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

 

 

ok mozna sie zabierac za TR

 

Nie skonczylem gry ale i tak otworzylem spoiler bo wiedzialem czego sie spodziewac po Tobie, nie mylilem sie xD

 

Cieszy mnie ze Wiedzmin zaoral te gierke wczoraj na gali.

 

Ja wlasnie skonczylem eksplorowac wszystkie miejscowki w swiecie [przynajmniej te dostepne bez questow] i zabralem sie za questy poboczne, no to wbijam do goodneighbour, diamond city, bunker hill etc. no i o dziwo polowe z nich mialem juz wykonana bo wyczyscilem wczesniej jakies miejsce XDDDDDDDDDDDD druga polowa to fedex simulator, jedynie 2 questy poki co byly calkiem sensowne (statek z robotami i silver shroud), chociaz nic co by pape z dachu zrywalo.

Odnośnik do komentarza

Human Error zdecydowanie najlepszy

spoiler do questa i do zakończenia gry

 

Pomysł ciekawy, ale... Przyszedłem tam jako dyrektor Instytutu i nie miałem nawet głupiej opcji dialogowej z tym związanej. No aż miło byłoby powiedzieć: Boicie się wykrycia? To macie gurwa problem - i wyciągnąć gnata.

 

 

@up

Przecież magazynów jest mnóstwo i to samo wpada. Do figurek zwykle wystarczy nazwa lokacji i krótki opis, nawet nie trzeba filmików oglądać, a przy okazji zwiedzasz ciekawe miejsca. Na trofeum z osadą jest prostszy sposób, przynajmniej na Xone działa - podawałem niedawno i zabrało mi to tylko 2 godziny.

 

Dobra, wkleję jeszcze raz. Poniżej solucja na osadę, na Xone działa, potwierdzam:

 

By far the best place to do this is the red rocket just outside sanctuary hills, you dont need to buy anywhere near as much stuff for the achievement than the other solutions posted here,

 

You will need 6 settlers, 7 beds ( one for you), 5 tier 3 clinics, 6 mutfruit plants, 3 water pumps, 10 heavy machinegun turrets, a load of wooden crates, and a few decorations just to be on the safe side.

 

Start off by building your beds, making sure they are all under cover, water pumps, mutfruit plants, clinics and heavy machinegun turrets wherever you want them round the gas station, put a couple of bar stools at the front of the shop, tv set in the corner and the odd picture here and there, i put a statue outside just for good measure then go round the back of the building and build a load of wooden crates until the size meter turns from green to yellow, you can find wooden crates under furniture/containers, once you have set this up go to a larger settlement and send 6 settlers to the red rocket by clicking X on them to move them, once your 6 settlers arrive assign 5 of them a clinic each and the other one to the mutfruit plants.

 

Now all you need to do is wait, i personally did this without a companion, not sure if this makes a difference or not but anyway sleep 2-3 days then go for a little wander about, keep repeating this until the achievement pops.

 

P.S. i think people have said this already on other solutions but do not leave the settlement for any reason as your happiness will go down.

 

Good luck guys, hope this helps some of you get this annoying achievement popped!

 

Edytowane przez Mustang
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

właśnie też mi sie jego perk najbardziej podoba, powiem wręcz że za(pipi)iście mi sie podoba (nawet nie licząć buga)

 

jak szybko zrobić przyjaźń z nim na 100%?

MacCready lubi jak się kradnie rzeczy, więc można to łatwo wykorzystać. W Goodneighbor jest parę magazynów w których leży sterta śmieci i można je bezkarnie kraść. Kradniesz jeden przedmiot, wyskakuje komunikat, że MacCready to lubi, quicksave, load i powtarzasz. Po iluś razach i kilku gadkach da questa, który trzeba ukończyć, żeby dostać perka.

 

 

Odnośnik do komentarza

Zdarza się, że czasami w ogóle olewają gdzie sę ich wysłało i idą sobie gdzieś indziej. Miałem tak np. z Nickiem - zamiast pójść do wskazanej osady poszedł do miejsca gdzie bierze udział w jednym z questów.

 

Na PC jest komenda, która pozwala przenieść się do wybranego NPC dzięki czemu można szybko namierzyć takiego zabłąkanego osobnika.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...