Skocz do zawartości

Fallout 4


luk_ash

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem bardzo ciekawy ocen z serwisów. Przecież jeśli oni zaczną wystawiać temu szrotowi 9/10, bo hype, albo koperty to tysiące ogarniętych graczy zrównają ich z ziemią wyzywając od sprzedajnych dziwek.

 

A Bethesda pewnie ładnie posłodziła z funduszy jakie mogłyby pójść na nowy silnik, żeby co drugi portal przyznał GOTY.

Odnośnik do komentarza

Ludzie to jednak niedoyebane ku.rwy,człowiek widzi post ze zdjęciem legendarnej broni a tam w opisie modyfikacji spoiler kto co i jak w głownej fabule,decydujacy wybór.

Ze szmacie sie chciało robić takie cos ale w sumie robota wykonana idealnie czcionka kolor wszystko tak samo jak w normalnym opisie eq,no brawa...

Ludzie to trolle z natury i tak zwani zje.bywacze chwili. Dzieki Bogusiowi ten forumek jest wolny od spoiler kretynòw.Co musza dowartosciować swoje mikroskopijne ego:)
Odnośnik do komentarza

Z tego co widziałem tojednak gra mimo zdałnowacenia i takiej sobie grafy jednak ma ten bethesdowy urok sprawiajacy ze człowiek chce zmulac cały dzien,zwiedzać świat i zbierac co sie da zeby wycrafcic nowe buty do power armora na ten przykład.

 

Imo bedzie takie 80-85% na MC z recek. A dla lubiacych gry od beth 9/10.

Edytowane przez kudlaty88
Odnośnik do komentarza

 

zobacz co sie dzieje z codem bo 3

Nie grałem, to się nie wypowiem. Przykład z innej strony - halo 5 dostało za to zbyt niskie oceny.

 

Taka branża, nic nie zrobisz.

Za mało indywidualności i odwagi za duzo myślenia o sponsorach i reklamodawców lepiej być owca w stadzie i przymknąć niezauważonym niż pokazać swoje zdanie
Odnośnik do komentarza

 

 

zobacz co sie dzieje z codem bo 3

Nie grałem, to się nie wypowiem. Przykład z innej strony - halo 5 dostało za to zbyt niskie oceny.

 

Taka branża, nic nie zrobisz.

Za mało indywidualności i odwagi za duzo myślenia o sponsorach i reklamodawców lepiej być owca w stadzie i przymknąć niezauważonym niż pokazać swoje zdanie
107bf20dcee6a8590eb5fb7caa8ee83b.jpg

 

Hype hype hype.

Myslenie przecietnego konsumenta - Nie wazne ile gra dostanie w recenzjach nie wazne czy bedzie dobra wazne ze mam na nia preordera z dlc co mi zmienia kolor pukawek i przez to czuje sie za(pipi)*sty i lepszy od innych.

Oj cos czuje i mam nadzieje ze sie myle ze F4 bedzie kolejnym rozczarowaniem roku zaraz po MGS5.

A jezeli F4 naprawde bedzie taki mega miodny co sobie i wszystkim zycze to pozostanie mi go poprostu pozniej kupic

Edytowane przez zettastrongerleo
Odnośnik do komentarza

Wiesz pracuje w sklepiku z grami i klient chce BO 3 na ps3 ja nie zamowilem go po badaka smierdzi i mowie mu ze kampani nie ma ze multi tylko 30 klatek a calosc wyvlada jak zad mandaryna-w skorcie nieciekawie. A on i tak z uporem maniaka chcial tego bo3 . Przyzwyczajenie ludzkie to straszna bron. Mam straszna ochote na fallouta ale chyba sie wstrzymam przynajmniej te pare dni aby zobaczyc z czym to bethesda wyszla do ludzi

Odnośnik do komentarza

A dla lubiacych gry od beth 9/10.

 

Nie rozumiem co to znaczy lubić gry Bethesdy. Cieszyć się kupując za pełną cenę techniczne spierdoliny i jeszcze sobie wmawiać, że jest ok?

 

Po tym co widziałem nawet by mi się nie chciało tego w obecnej formie piracić. Mam nadzieje, że steam refunds da temu popalić, jeśli to naprawdę taki kupsztal jak dochodzą głosy. Wkrótce wszystko wyjdzie na jaw... a czekaj dali embargo xD

 

Co by nie było konsolowi gracze uratują misterny plan zarządu przysparzając milionowych zysków, a wszystko rozejdzie się po kościach jak zwykle.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Przeczytałem tę reckę co dawał Starh i to nie wygląda jak recenzja tylko jak opis gry z encyklopedii gier na golu. No kurwa gość w plusach opisuje system vats i, że świat po apokalipsie jest smutny. A w minusach to, że od początku musimy być uważni, bo na pustkowiach czeka wiele niebezpieczeństw(ja pier.dole czaicie to?). Do tego wątek główny wolno się rozwija(o rly, w końcu to rpg na dziesiątki, a nawet i setki godzin a nie cod i to gracz decyduje jak szybko rozwija się fabuła), a gość chwalił questy i wątek główny w DA:I, które według mnie były tak zajebiste, że pograłem w grę 5h, bo nie mogłem znieść tak zjebanych questów i nudnej fabuły. 

Powinni odsunąć tę osobę od pisania recenzji, bo zdecydowanie nie wie co to w ogóle jest recenzja. Napisana na szybko po ok. 10h grania i wygląda jak notka w wyborczej w bocznej rubryce no lulzy. 

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

Suciu najlepsze jest to, że na gafie zaczęła się już (pipi)burza wywołana tym tekstem xD

No i bardzo dobrze, bo kur.wa to ten tekst jest obrazą dla recenzji.

 

Ktoś już mu w komentarzach dobrze napisał, że najlepszą rzeczą jest to, że złamał embargo i ma przeje.bane przez ten guwniany twór. 

Odnośnik do komentarza

W "Na żywo z Playstation" już się zaczynają streamy, które po krótkim czasie znikają, ale.. Wszystkim najmądrzejszym co nie grali, a oceniają i wiedzą najlepiej, polecam kupić Vocaler, bo niektórzy będą musieli sporo odszczekać :)

 

Normalka. Jak zwykle bezsensowne psioczenia, a jak gra wyjdzie, a ludzie faktycznie zagrają, to przepadną na 100 godzin - dokładnie tak samo jak z F3 i Skyrimem :) Oczywiście po raz setny pojawią się psioczenia na słabe dialogi, ale koniec końców, siła gier Bethesdy leży gdzie indziej.

 

Nowe Elder Scroll też kupicie, nawet jak będzie na tym samym silniku.

Odnośnik do komentarza

 

W "Na żywo z Playstation" już się zaczynają streamy, które po krótkim czasie znikają, ale.. Wszystkim najmądrzejszym co nie grali, a oceniają i wiedzą najlepiej, polecam kupić Vocaler, bo niektórzy będą musieli sporo odszczekać :)

 

Normalka. Jak zwykle bezsensowne psioczenia, a jak gra wyjdzie, a ludzie faktycznie zagrają, to przepadną na 100 godzin - dokładnie tak samo jak z F3 i Skyrimem :) Oczywiście po raz setny pojawią się psioczenia na słabe dialogi, ale koniec końców, siła gier Bethesdy leży gdzie indziej.

 

Nowe Elder Scroll też kupicie, nawet jak będzie na tym samym silniku.

 

Pewnie ,że kupimy ale mamy prawo ponarzekać, zanim magia samotnego przemierzania  pustkowi zrobi swoje na te  100 godzin ? Czy mamy przyklaskiwać gdy znowu  idą  na skróty?  No chyba ,że  ten Minecraft w F4  jest tak boski  ,że  zapomnę o wszystkich   głupotach od Bethesdy. Bycie fanem nie  zwalnia z bycia czujnym i wymagania  coraz więcej bo chcesz aby Bethesda się rozwijała a nie zwijała? 

Odnośnik do komentarza

Gdyby się nie jakoś nie rozwijała to byś dostał remaster F3, NV i Skyrim. ;)

 

No i bohater w końcu gada, czy to nie jest rozwój? :kaz:

 Już nie odwracaj tak  kota ogonem  wiesz o czym mówię:) Ja np  nie przepadam  za mówiącym  całe kwestie  bohaterem w rpg  gdzie tworzymy własną postać bo to  w 90%* doprowadza  do   uproszczenia dialogów. 

 

* wiem wiem no  wiesiek czy bezimmieny gadają  ale są to  postaci nam narzucone przez programistów , wtedy taka postać  powinna mieć czytane kwestie

Odnośnik do komentarza

Tak wiem i masz rację. Postęp widać w Wieśku, między 2 a 3 jest kolosalna różnica na plus. Między F3, a F4 jest ta różnica jednak bardzo mała. Kilka ważnych rzeczy mi już przed premierą nie pasuje. Na pewno będzie mi to na początku przeszkadzać, ale jednak to wszystko za co uwielbiam Fallouta, mam nadzieję, mi to w większym stopniu wynagrodzi. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...