Skocz do zawartości

Fallout 4


luk_ash

Rekomendowane odpowiedzi

Waży 500mb i pewnie poprawia tak oczywiste rzeczy jak : błędy i fpsy 

Powiem wam coś co mi się nie podoba w tej grze.Według pierwszych osób które grają na konsolach gra instaluje się 30minut.Nie bylo by tak zle gdyby nie to że gra MUSI się zainstalowac cała aby ja w ogóle uruchomic.Na PS4 byłem przyzwyczajony do wkładania płyty i gry po kilkunastu sekundach a ewentualna instalacja była przeprowadzana w tle a tak obraz instalującej gry będzie mnie przesladował 30 minut.

 

no jezeli brakuje ci wyobrazni i wolisz aby swiat gry byl doczytywany real time z wolniejszego napedu optycznego niz z hdd to wtedy rzeczywiscie, twoj post mialby jakis sens

 

a tak to nie ma zupelnie i strzelasz pieknego facepalma

Odnośnik do komentarza

Pękłem jak kondon i anulowałem preorder kupie sobie dziś coda bo podobno spoko żeby popykać do środy/czwartku i jeżeli f4 nie okaże się strasznym failem to pojadę jak człowiek do sklepu i kupię bez stresu  :nuke:

 

Dałeś się, w pon embargo pęknie, średnia 86-89% będzie, gra przede wszystkim jest ukłonem w stronę fanów F1 i F2, i to widać było na prezentacji E3 i przeciekach od graczy, którzy już mają grę. Trzeba wspierać takich devsów jak Bethesda, bo to perełka w morzu szamba

  • Minusik 8
Odnośnik do komentarza

Brakuje argumentów merytorycznych, i został ostatni bastion w postaci inwektyw? Umówmy się tak. Wiemy, że GOTY i GOTG jest już zaklepane (Rocket League), ale w kwestii 2giego miejsca chyba jesteśmy zgodni, że nikt go F4 nie odbierze. Czuję, że to będzie klasyk tej generacji, wspominany po latach, na miarę takich gier jak Super Mario Galaxy, Wind Waker czy RE 4.

Odnośnik do komentarza

Podobno w necie grasują jakies barany, które tworzą po różnych forach i community posty z nagłówkami na temat Fallout 4 (grafika, fpsy, swiat gry itp) z oznaczeniami "NO-SPOILERS" ale gdy wejdziemy na dzien dobry pierwsze zdanie to spoiler z końca gry, wiec jak ktos ma zamiar grac to uważajcie.

Odnośnik do komentarza

Brakuje argumentów merytorycznych, i został ostatni bastion w postaci inwektyw? Umówmy się tak. Wiemy, że GOTY i GOTG jest już zaklepane (Rocket League), ale w kwestii 2giego miejsca chyba jesteśmy zgodni, że nikt go F4 nie odbierze. Czuję, że to będzie klasyk tej generacji, wspominany po latach, na miarę takich gier jak Super Mario Galaxy, Wind Waker czy RE 4.

 

are-u-a-WIZARD0.jpg

Odnośnik do komentarza

Podobno w necie grasują jakies barany, które tworzą po różnych forach i community posty z nagłówkami na temat Fallout 4 (grafika, fpsy, swiat gry itp) z oznaczeniami "NO-SPOILERS" ale gdy wejdziemy na dzien dobry pierwsze zdanie to spoiler z końca gry, wiec jak ktos ma zamiar grac to uważajcie.

Na czacie Twichowym lata pełno ciężkich spoilerów - tam też radzę na zaglądać.

To samo na ytby :P

 

 

Zapomniałbym - uważajcie na PMki bo Panowie z gejonly mogą odwalić szopkę wam jak przy MGSie.

Edytowane przez Starh
Odnośnik do komentarza

Nie chcę aby pies zabijał wszystkich nim ja wyciągnę broń.Kapsle sie same znajdą.Jeden z przeciwników nagle postanawia dołoączyc do mnie i zaatakowac swoich pobratymców ? Czy tylko mi wydaje się to dziwne ? Czyli podsumujmy: Charyzma w F4 nadal okazuje sie bezużyteczna.Da się jej 3 punkty, tak aby do perka Lone Wonderer starczyło i sprawa zamknięta.Tyle też powinno starczyc do najprostszych lin dialogowych związanych z charyzmą, a pozniej się ewentualnie ją wyleveluje.

Edytowane przez KacperKing
Odnośnik do komentarza

Ludzie to jednak niedoyebane ku.rwy,człowiek widzi post ze zdjęciem legendarnej broni a tam w opisie modyfikacji spoiler kto co i jak w głownej fabule,decydujacy wybór.

Ze szmacie sie chciało robić takie cos ale w sumie robota wykonana idealnie czcionka kolor wszystko tak samo jak w normalnym opisie eq,no brawa...

Edytowane przez kudlaty88
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...