Skocz do zawartości

Fallout 4


luk_ash

Rekomendowane odpowiedzi

I tak wiemy wszyscy zdajemy sobie  sprawę ,że  Fallout nie będzie  tak pathowany jak wiedzmin.  Jak chciałem  pograć Skyrima   po jakimś czasie na ps3 to musiałem robić reinstalke całej gry bo jak tylko schodziłem  pod wodę  to gra się wieszała na amen.  Myślisz ,że zostało to poprawione? dopiero za trzecim razem   mogłem pograć . Więc się wkurzyłem  i kupiłem antologie na MasterRace'a i tam  chodziło mi  całkiem znośnie.

 

 

A może twórcy czwórki stwierdzili nagle, że sam tytuł do czegos zobowiązuje?

 

U good Sir make my day

Odnośnik do komentarza

 

no to mamy wyrok - wiedzmin3 wraz z 10 razy większym światem, 100 razy ładniejszym, i żyjącym nie ma praktycznie wcale loadingów oprócz przejścia np na skellige albo teleportu fast travel.

 

a tymczasem to gunwo obesrane z grafą 2006/10 ma takie loadingi przy otwieraniu drzwi? to jest gorsze niż resident evil 2 na PSX

A ile w tym Wieśku mesjaszu było otwartych drzwi ? I nie wmówisz mi że jest ich 1000.

Może i świat żyje ale nie ma w nim nic do roboty.Dosłownie NIC.

 

powiedz mi czy ty sie przewróciłeś na głowe w młodości?

 

wiesiek3 wyznacza standardy za(pipi)itości w rpg z otwartym światem, a bethesta nawet nie może polizać stóp tym standardom bo zbyt nisko upadła

Odnośnik do komentarza

Już widze jak firma która kiedyś opychała końską zbroje za pieniądze będzie wam tiptop łatać giereczke <3 

 

Betha może Redom buty czyścić taka prawda. Cholera nawet InXille czy Larian bardziej szanują swoich klientów.

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza

https://vid.me/yV5M- xbox

https://vid.me/5k1k- ps4

 

Ta sama miejscówka, a jeżeli chodzi o dropy to chyba każdy widzi, na której platformie gierka działa lepiej. 

 

  :yao:

 

A ja myślałem że to u mnie tak lapek ścina odtwarzanie... :facepalmz:

No nic poczeka sie ze dwa lata i wtedy kupi wersje która będzie dobrze działać i bedzie miec fajne mody....

na pc za 2.99 ojro :Coolface: 

 

Edytowane przez kudlaty88
Odnośnik do komentarza

Już widze jak firma która kiedyś opychała końską zbroje za pieniądze będzie wam tiptop łatać giereczke <3 

 

Betha może Redom buty czyścić taka prawda.

 

I redzi pierwszy raz  robili sanboxa hehe . Niech  im jeszcze  Cyberpunk wyjdzie  to  Bethy przeniesie sie na komórki.

 

 

Będą też niewidzialne bronie

 

 

 Nie znasz się  to takie  bonusowe animacje przeładowania jak w  "najlepsiejszym" BF evah Hardline

Odnośnik do komentarza

Ja nie twierdzę, że nie będzie miał tylko ciągłe przywoływanie sytuacji z ps3 gdzie to definitywnie była wina konsoli jest moim zdaniem bezcelowe. To samo z save'ami i innymi problemami, bo sam grałem w F3 i F:NV na X360 i nie miałem ŻADNYCH problemów tego typu przez 100h, no kur.wa. 

 

Oglądałem dzisiaj framerate test F:NV i X360 trzymał 30fps, a to wersja PS3 traciła klatki, to samo Skyrim. 

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

Do spadków fpsów idzie się przyzwyczaic.Jak się przyzwyczaiłem do spadków z Unity to grało się spoko.Dziwnie się wtedy gra w inne tytuły ale teraz w ramówce jest tylko Folałt.

To mają w końcu ci naprawić ten framerate czy się przyzwyczaisz?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...