Skocz do zawartości

Fallout 4


luk_ash

Rekomendowane odpowiedzi

 

W "Na żywo z Playstation" już się zaczynają streamy, które po krótkim czasie znikają, ale.. Wszystkim najmądrzejszym co nie grali, a oceniają i wiedzą najlepiej, polecam kupić Vocaler, bo niektórzy będą musieli sporo odszczekać :)

 

Normalka. Jak zwykle bezsensowne psioczenia, a jak gra wyjdzie, a ludzie faktycznie zagrają, to przepadną na 100 godzin - dokładnie tak samo jak z F3 i Skyrimem :) Oczywiście po raz setny pojawią się psioczenia na słabe dialogi, ale koniec końców, siła gier Bethesdy leży gdzie indziej.

 

Nowe Elder Scroll też kupicie, nawet jak będzie na tym samym silniku.

 

Edycję GOTY za 5 euro w promocji na Steam to oczywiście, że można kupić. Do tego czasu załatają już większość problemów i powstaną mody, które poprawią bolączki systemu. Ale brać to na premierę? WTF

Odnośnik do komentarza

koosa prosze powiedz ze to prowo. przeciez gra od bethy z f1 i f2 to ma wspolny tytul... tak kupie gre ale jako fan fallouta podchodze do tej gry jedynie jako tytul w realiach postapo bo inaczej szlo by sie pochlastac. FV new vegas szedl w dobra strone ale majac doswiadczenia z grami bethy wiem ze teraz znowu bedzie uproszczony system dialogow, brak interesujacych NPC, ograniczone konsekwencje tego co zrobiles w innych miejscowkach, spier... VATS, brak pamietnych lokacji, slaba sciezka dzwiekowa (polecam puscic sobie ost z f2 - imo najlepsza muza w serii) - nie bede wszyczynal wojenek ale fakty sa takie F1 i F2 juz nie wroci (moze to tez i dobrze bo w tamej formie juz jednak nie podeszlyby wielu graczom) natomiast gry bethy nigdy nie beda klasykami bo poprostu brak in "tego czegos". ot fajne pseudorpgi w ktore mozna pograc z braku czegos lepszego.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No problem polega na tym że właśnie nie potrafi xD

 

A jednak większość internetowych sporów co do najlepszej części ogranicza się do F3 vs FNV. Wynika z tego, że dzieło Bethesdy przewyższyło klasyki, co w konserwatywnej społeczności gamingowej jest nie lada wyczynem

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No problem polega na tym że właśnie nie potrafi xD

 

No ale   może to moc Bethesdy - obiecać i nie dotrzymać słowa:)

 

Aż mi się  przypomina moja recenzja Skyrima napisana parę lat temu dla Kikoo

 

Wstęp:

Skyrim to kolejna gra z serii The Elder Scrolls. STOP. To gra z otwartym światem, która została stworzona przez Bethesdę. STOP. Oczywiście gra ma sporo błędów. STOP. Za rok wyjdzie edycja ‚Game of The Year’. STOP. Koniec recenzji. STOP."

 

 

oraz

 

 

Pewnie dzieje się tak dlatego, że łapię się niczym mucha na lep, gdy słyszę zbieraninę słów: otwarty świat, ponad sto godzin gry, ogromna ilość zadań. I najważniejszy slogan:zostań kimkolwiek chcesz. Wolność nie tylko wyboru, ale i drogi rozwoju – to sprawia, że mimo iż cały czas coś mi w grach od bethesdy przeszkadza i denerwuje, to mój mózg podświadomie poszukując odskoczni od liniowych erpegów sprawia, że wracam do gier Bethesdy jak ćma do gorącej żarówki. Czy Skyrim też mnie spalił?

 Nawet po tylu latach  to wciąż jest i będzie aktualne:) Tylko zmienić  Skyrim na Fallout:)

 

Danielskii

Wiadomo nikt  o zdrowych zmysłach nie traktuje 3 i 4  jako kontynuacji  starych  dobrych falloutów w grudniu ogram sobie wastelanda to wtedy  może  zabije głód spowodowant brakiem Van Burren'a:)

 

 

No problem polega na tym że właśnie nie potrafi xD

 

A jednak większość internetowych sporów co do najlepszej części ogranicza się do F3 vs FNV. Wynika z tego, że dzieło Bethesdy przewyższyło klasyki, co w konserwatywnej społeczności gamingowej jest nie lada wyczynem

 

 Koosa  bo większości ludzi nie chce się męczyć z przestarzałym ( według nich) sterowaniem? No i młodszych nie  zmusisz do  zakupu starszej wersji ? Przyznaje ,że NV było całkiem spoko ,ale grając na premierę F3 czułem się jakbym grał w moda  do Obliviona. Bo Sama bethesda  za cholere nie  czuła klimatu ani mechaniki starych falloutów. No i dla nich napisanie  dobrej fabuły trwającej więcej niż jeden  quest  to wyzwanie którego jeszcze nie udało im się  pokonać. 

Edytowane przez Heviro (Fanboy BDG)
Odnośnik do komentarza

Jakość jak i sam system dialogów podsumowuje stosowny bobblehead:

 

Speech - All vendors permanently have 100 more Caps for bartering

 

https://www.youtube.com/watch?v=6PqMe7fydq4

 

Pamiętamy [*]

Nie interesuje się tematem. Ostatniego Fallouta w jakiego grałem, to Tactics. "Czwórka" nie będzie miała takich dialogów i możliwości przejścia gry, jako inteligentny szkurczybyk?

Odnośnik do komentarza

Czy ktos sie dowiedzial moze czy czesci ekwipunku zwiekszajacego nam SPECIALa pozwala na wybor wyzszych perkow?

 

Np. Mamy 1 percepcji, znajdujemy zbroje z +3 do PER i mozemy wziac lockpicka?

 

To moze miec zmaczny wplyw na planowanie rozwoju postaci.

 

PS: czytalem gdzies ze bobbleheadow jest wiecej niz jeden.

Odnośnik do komentarza
 

 

Jakość jak i sam system dialogów podsumowuje stosowny bobblehead:
 
Speech - All vendors permanently have 100 more Caps for bartering
 
https://www.youtube.com/watch?v=6PqMe7fydq4
 
Pamiętamy [*]

Nie interesuje się tematem. Ostatniego Fallouta w jakiego grałem, to Tactics. "Czwórka" nie będzie miała takich dialogów i możliwości przejścia gry, jako inteligentny szkurczybyk?

 

 Na 90% nie , bo  to wymagałoby napisania inteligentnych linii  dialogowych, a jak wiemy  bethesda tego nie potrafi  pisać inteligentnych dialogów:)  Gry bethesdy to jedyna produkcja  gdzie polski dubbing= angielski dubbing bo obie strony tak samo się "wczuwają" a jedyna różnica jest taka ,że w angielskiej  czasem usłyszysz jakiś znany głos:)

 

 

Odnośnik do komentarza

Jak można porównywać fallout 1, 2 wielkiego Interplay do tej wydmuszki 3d? Mam nadzieje, że się mylę, ale prawdopodobne ta gra to pomyłka.

 

Też tak czuje ale patrzać na takiego F:NV  to gdyby nad 4 pracowały razem Bethesda i Obsidian  to  może mielibyśmy całkiem zjadliwą  czwórkę. Ale  te dwa studia razem zaowocowałyby  najbardziej zabugowaną grą  w historii świata  :yao: . No i nikt o zdrowych zmysłach nie porównuje  1 i 2 do tworów bethesdy. 

Edytowane przez Heviro (Fanboy BDG)
Odnośnik do komentarza

Ciekawą informacje znalazłem na reddicie.Jak wiecie na potrzebę gry nagrano 111 tys. lin dialogowych.Tutaj jest podział ile z tego należy do NPC a ile do głównego bohatera.Jest też porównanie z Skyrimiem, New Vegasem i Trójką.

"Recorded non-player dialogue: Fallout 4: 85k lines | Skyrim: 60k | NV: 65K | Fallout 3: 40k
Recorded player character dialogue: Fallout 4: 26k lines"

Odnośnik do komentarza

bugi jak bugi mozna to przeczekac, przeciez F2 od nich nie stronil chocby pamietny bug z znikajacym bagaznikiem. wlasnie ogladam stream na ps4 i albo taki moment trafilem albo ogladam FPS;) przerzucam na inny stream a tam simsy czyli zbuduj sobie domek...Betha, quo vadis z ta seria?? Co do wczesniej wymienionego Wasteland jako stary fan Falloutow i staroszkolnych rpg odpalilem ale jakos nie moge sie przemoc poczatkiem, nie czuc tego zniszczonego swiata tak jak to bylo w Falloutach moze poczatkowe lokacje a moze poprostu kiedys to odbieralem inaczej

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

https://www.youtube.com/watch?v=c6XyEV2FAGg

 

i was pretty surprised, how smooth the game generally runs (30 fps with good frame pacing).
BUT
in some bigger buildings (like in the video), it starts to stutter and runs between 15-25 fps. not all the time, but VERY often. especially in big halls. or... just random.
so my 4-5 hours gaming session ended with a big disappointment yesterday. :(
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...