Skocz do zawartości

Dark Souls III


Gość mate5

Rekomendowane odpowiedzi

Rozumiem podjarke etc. ale cholera, to jest 5 gra o tym samym, z podobną mechanika, która nie zmienia się od ds i gra dostaje 9 :yao: To nawet nie jest śmieszne xD

 

Unity jak było technicznie spier to wszędzie hejt, ale jak kolejne soulsy chodzą jak kupa, kupa, gdzie w tej grze liczy się płynność to każdy jest happy :yao:

Edytowane przez Starh
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Rozumiem podjarke etc. ale cholera, to jest 5 gra o tym samym, z podobną mechanika, która nie zmienia się od ds i gra dostaje 9 :yao: To nawet nie jest śmieszne xD

 

Unity jak było technicznie spier to wszędzie hejt, ale jak kolejne soulsy chodzą jak kupa, kupa, gdzie w tej grze liczy się płynność to każdy jest happy :yao:

 

Razem wyszło 17 Asasynów. Soulsów - 4.

Odnośnik do komentarza

 

Rozumiem podjarke etc. ale cholera, to jest 5 gra o tym samym, z podobną mechanika, która nie zmienia się od ds i gra dostaje 9 :yao: To nawet nie jest śmieszne xD

Unity jak było technicznie spier to wszędzie hejt, ale jak kolejne soulsy chodzą jak kupa, kupa, gdzie w tej grze liczy się płynność to każdy jest happy :yao:

 

Razem wyszło 17 Asasynów. Soulsów - 4.

BB to sously. To tak samo jakbyś krytykował blizza że wydał 2 dodatki do sc2 i tyle do wowa. Serio ja was rozumiem, bo lubię pograć w te gierki, ale miejmy do siebie szacunek i nie kupujmy DAY ONE Gry że z(pipi)ana optymalizacja nie zależnie czy to AC, soulsy czy też wiedzmin.

 

Up

Czy ja napisałem, że to zle gry? Nie, napisał że bardzo dobre... Moge przymknąć oko kiedy za pierwszym razem kwestia techniczna leży kwiczy, mogę machnąć ręką nawet i za drugim, ale krwa za piątym?

Edytowane przez Starh
Odnośnik do komentarza

zyebana optymalizacja = minimalne dropy na PS4 i trochę wieksze na X1? :yao:

 

zreszta, ma byc day one patch, ktory to wszystko usprawnia, takze :gayos:

 

dziwi Cię 90%? Seria nie stoi w miejscu i z każdą kolejną częścia była systematycznie rozwijana wprowadzając nowe mechaniki, nowe smaczki, nowe elementy. Dla jednych to ciągle to samo, dla innych ciągły rozwój. 

 

Dark Souls całkowicie się odciął od Demon's Soulsa, zmienił się system czarów, lokacji, gameplayu, doszły convenanty i masa innych rzeczy. w zasadzie wszystko się zmieniło nie licząc podobnego systemu walki.

DkS2 wrócił niejako do korzeni DS jesi chodzi o level desing, robiąc poziomyw podobny sposób jak demony, ponownie zmieniło parę rzeczy, całkiem zmienił balans poziomu trudnosci gry, co nie wszystkim pasowało (np. mi)

Bloodborne to już w ogóle całkiem coś innego i jedyne co łączy go z soulsami to developer i podobne założenia.

DkS3 zbiera wszystko co najlepsze w całej serii, dodaje jeszcze coś od siebie i otrzymujemy soulsy idealne. A Ty narzekasz na 90%? :facepalmz:

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza

A teraz niech pracują nad łatką, bo technicznie jest ponoć naprawdę słabo.

 

Na PS4 jest bardzo dobrze jak na wersje bez patcha japan, Bartiz nam stestował^^

Na Xboxie może być gorzej

 

Starh - szybko takiego tytułu nie dostaniesz wiec hype jest ogromny, szczególnie po niesamowitym BB. Byle tylko w Soulsach dynamika walki była na podobnym poziomie jak w BB

 

Odnośnik do komentarza

Nie narzekam na 90%. Grę na 100℅ kupię, ale z drugiej ręki aby te nieuki optymalizacyjne nie dostały moich $. Nie przeczę, że gra jest b.dobra (możliwe że top tego roku), dziwię się tylko że recenzenci są niekonsekwentni, bo za takie rzeczy automatycznie ocena w recenzji powinna iść dół. Jest rok 2016, a nie 2007 i jakieś standardy powinny obowiązywać każdego developera.

Edytowane przez Starh
Odnośnik do komentarza

 

 

Rozumiem podjarke etc. ale cholera, to jest 5 gra o tym samym, z podobną mechanika, która nie zmienia się od ds i gra dostaje 9 :yao: To nawet nie jest śmieszne xD

Unity jak było technicznie spier to wszędzie hejt, ale jak kolejne soulsy chodzą jak kupa, kupa, gdzie w tej grze liczy się płynność to każdy jest happy :yao:

Razem wyszło 17 Asasynów. Soulsów - 4.

BB to sously. To tak samo jakbyś krytykował blizza że wydał 2 dodatki do sc2 i tyle do wowa. Serio ja was rozumiem, bo lubię pograć w te gierki, ale miejmy do siebie szacunek i nie kupujmy DAY ONE Gry że z(pipi)ana optymalizacja nie zależnie czy to AC, soulsy czy też wiedzmin.

RDR to GTA part #347. Ludzie czekają na kontynuację, choć to dokładnie to samo po raz dwunasty. :reggie:

Czy ja napisałem, że to zle gry? Nie, napisał że bardzo dobre... Moge przymknąć oko kiedy za pierwszym razem kwestia techniczna leży kwiczy, mogę machnąć ręką nawet i za drugim, ale krwa za piątym?

 

Nie twierdzę że mówisz źle, ale przesadzasz. Począwszy od DkS2 kolejne odsłony to technicznie niebo a ziemia w stosunku do problemów z konsolową jedynką (nawet DeS chodził płynniej). Ja wiem że min. rock solid 30 jest fajne, ale podbne wahania fps na obu konsolach minionej generacji zaliczały już choćby Batki Rocksteady, czy GTA V, a nikt na ten element nie płakał. Poza tym gra nie miała jeszcze premiery i nie doczekała się day one pacza. Także ten no. 

Odnośnik do komentarza

Dziwi mnie tylko wybór 30 klatek. Artystycznie gra nadrabiałaby braki strony technicznej. Po DkS2: SotFS powrót do 30 klatek to jak przesiadka z WipEoutHD na WipEout 2048.

To był port z poprzedniej generacji i to widać. Bloodborne i Dks3 to zupełnie nowy poziom graficznie.

Odnośnik do komentarza
Rozumiem podjarke etc. ale cholera, to jest 5 gra o tym samym, z podobną mechanika, która nie zmienia się od ds i gra dostaje 9  :yao: To nawet nie jest śmieszne xD

 

Poniekąd racja, z drugiej strony będę grać już w czwartą grę (w BB nie grałem) i każda część mnie czymś nowym zaskakuję. W produkcie Ubi z kolei dostaję niby jakieś tam nowości ale ich głównym asem w rękawie to inna epoka. Unity miało potencjał ale pomijając już problemy techniczne (które niektórym uniemożliwiały grę), głupie rozwiązania gameplayowe (skrzynki online teraz już nieaktualne ale skoro czepiamy się gier na premierę) tak naprawdę wątek fabularny który już nikogo (serio po tym co się stało po 3'ce kogoś jeszcze w ogóle fabuła interesuję ?) na deser główny bohater który w zasadzie jest Francuską wer Ezio.

 

Nie bronie From bo za mistrzów kodu ich nie uważam, nie są takimi gigantami jak Ubi ale też mogli pewne aspekty soulsów dopracować. Mam nadzieję że z trójką na premierę wszystko zagra jak z dwójką.

Odnośnik do komentarza

 

Teraz tylko przetrwać ten tydzień. :reggie:

 

możesz w tym czasie wziąć się za jedynkę aka GOTG wg Edge :reggie:

 

 

w sumie też muszę, bo widzę że z remastera w 60 fps nici ;/

 

No właśnie. Sam się zabierz, a nie kogoś pouczasz. :yao:

 

Nie wiem w ogóle co Ci się ubzdurało z tym remasterem jedynki. :reggie: 

Odnośnik do komentarza

W Jedynce poza 30fps< teraz to razi jeszcze ten blur (depth of field?) okropny otoczenia, Szczególnie to odczuwa się w DLC w Royal Wood. Biega się tam trochę jakby się brało krople do oczu.

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...