Skocz do zawartości

Horizon: Zero Dawn


SzczurekPB

Rekomendowane odpowiedzi

No i pograłem dłużej( licznik pokazuje 27 godzin) i gra pozywytwnie sie rozkręciła. Doszły nowe maszyny, nowe taktyki( chowanie sie w krzakach juz sie nie sprawdza), no i... kotły. Najlepsza cześć gry według mnie. Klimatycznie bradzo podobnych do serii Metroid czy Mass Effect. W ogóle gameplay jest tu solidny, bo bliższy memu sercu gatunku skradanek. Przez te 27h mało co ruszałem wątek główny, tak to biegam po świecie. Najgorszy element gry, to walki z ludźmi. Kompletnie jest to niepotrzebne. No i to chyba jedyna gra w której burza piaskowa czy deszcz powoduje u mnie chęci poczekania aż wyjdzie słońce. Znacznie lepiej mi sie w to gra niż w Wiedźminia. Ale tam gameplay kulał a tu jest zwyczajnie dopracowany.

Odnośnik do komentarza

Pytanie odnośnie zarządzania ekwipunkiem (100/100), bo ciągle mam pełen i mnie już to wkurza powoli: które z tych wszystkich lens, hearts itd. będą kiedyś przydatne jeszcze? To co ma napisane, że tylko się nadaje do sprzedaży to od razu w cholerę za shardy sprzedaję, ale całe dziesiątki ma jeszcze "wymiana za inne przedmioty" no i tak to kiszę w nadziei, że coś z tego będzie.

Odnośnik do komentarza

Soczewki są potrzebne do kupna strojów w wersji średniej, a serca w wersji ciężkiej. Dodatkowo do kupna broni są wymagane niektóre części maszyn. Zobacz sobie co jeszcze z ekwipunku byś chciał kupić, a resztę opychaj jak leci. Jako ostatnia opcja to kupno skrzyń za części maszyn. Nawet jakbyś czegoś potrzebował to prawie wszystkie części są dostępne u kupca w Meridian (za wyjątkiem największych maszyn).

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Mnie też zarządzanie tym ekwipunkiem trochę wkurza. Nauczyłem się aby nie zabierać wszystkiego z maszyn( zostawić soczewki, niekiedy serca), których jest od groma na mapie. Duże maszyny, to co innego i z tych staram się zebrać wszystko. Problem jest tylko taki, że często te bzdury są do czegoś przydatne( zbroja, broń) i wtedy trzeba chodzić na polowania. A tu znowu pojawia sie problem, bo żeby zdobyć tę część, której najbardziej potrzebujemy, trzeba trochę tych maszyn pokonać. Dzisiaj za głupią skórę szopa zabiłem tych zwierzątek chyba ze 100, zanim ją znalazłem.

Edytowane przez Papaj
Odnośnik do komentarza

Wbiłam platynę w Horizon ale maila nie dostałam. No nic, poczekam, może jeszcze przyjdzie. No i gry z dysku nie usuwam bo pogłoski chodzą o jakimś DLC. Poza tym końcówka gry została zrobiona tak

(filmik z Sylensem) że przygoda może mieć ciąg dalszy :whistling:

Odnośnik do komentarza

https://blog.us.playstation.com/2017/07/06/horizon-zero-dawn-patch-1-30-adds-new-game-face-paint-options-ultra-hard-difficulty-more/

 

With New Game+ you will be able to relive the adventures of Aloy without losing your character progression and your collected inventory. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...