Skocz do zawartości

Horizon: Zero Dawn


SzczurekPB

Rekomendowane odpowiedzi

19 godzin temu, Paolo de Vesir napisał:

Nie wiem jak wygląda GoW na PROsiaku, ale do tej pory Horizon to zdecydowanie najładniejsza gra z jaką miałem do czynienia na PS4. U mnie został jeszcze dodatek do odhaczenia. :banderas: 

Dla mnie Horizon ma plusa za to, że nie zamienia konsoli w wiatrak pomimo cudownej grafiki i dużych lokacji w przeciwieństwie to The Last of God:)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Granie poniżej harda to tak mija się z celem. Polecam wyłączyć wszelkie wskaźniki i inne elementy HUD, ewentualnie dać na dynamiczne. Warto wykorzystywać cały ekwipunek. Nie skupiaj się na walce wręcz, bo ta w zasadzie nie istnieje. Misje poboczne dzielą się na trzy rodzaje, typowe zadania można odpuścić.

Jak zdecydujesz się grać to pytaj jak będziesz miał z czymś problem.

Odnośnik do komentarza

Wybił prawie 20 level i powiem wam, że niektórzy przeciwnicy lubią zajść za skórę, ale to chyba dlatego, że trochę olewam upgrade broni/ubioru i ulepszeń (tych zwojów).

 

Gra jest płytka, fabuła napisana przez 10 latka, mimika jakby robili ją w menu Mario 64, a walka czasem potrafi zmęczyć. Ale widoczki są w porządku, klimat bywa fajny, to samo z muzyką. A choć walka potrafi zmęczyć, to czasem jest intensywnie i fajnie. Może skończę.

 

Czy jest możliwość zwiększenia limitu ekwipunku surowców? Bo te 20 miejsc jest śmieszne.

  • Plusik 1
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Figaro napisał:

Czy jest możliwość zwiększenia limitu ekwipunku surowców? Bo te 20 miejsc jest śmieszne.

 

Tak, jest taka możliwość, a dokładniej za pomocą craftingu i jednego ze skilli. Maksymalna pojemność ekwipunku to 120 slotów.

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Figaro napisał:

Dzięki. Powiedzcie mi jeszcze proszę, czy to od czegos zalezy czy z robota wyskoczy serce do zebrania czy to jakis random?

 

W katalogu maszyn masz rozpiskę, jakie części mogą wypaść z danej maszyny po jej zniszczeniu. Jedne wypadają często inne rzadziej. Ogólnie random.  

 

Tak nawiasem mówiąc to grałem prawie rok temu, platynka wbita, a nie mogę się zebrać żeby skończyć dodatek TFW. Nie wiem czemu ale jakoś mnie odrzuca ten zimowy klimat.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Figaro napisał:

Nom, problem w tym, że szukam kraborobota :p dzięki

Jeżeli potrzebujesz jakiejś części, bo chcesz kupić przedmiot albo ulepszenie to możesz sobie ustawić zadanie do tego, wtedy na mapie powinno wskazać najbliższe miejsce gdzie dany typ zwierzyny występuje. Krabołaz występuje w kilku miejscach w Dolinie zanim jeszcze przejdziemy Wieże Dnia. Po odkryciu mapy powinna też być odpowiednia ikona na niej. Jak napiszesz gdzie jesteś to będzie łatwiej doradzić gdzie iść.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...