Skocz do zawartości

Horizon: Zero Dawn


SzczurekPB

Rekomendowane odpowiedzi

Kolos28 to co piszesz ma sens. Ja mam 50 cali Sony i jak ustawiałem sam to ostrość troszkę podkrecałem i barwy. Natomiast jak ściągnąłem taki testowy obraz do kalibracji to obraz wygląda lepiej jakby naturalniej. Choć nie wiem czy te ustawienia pozostają bez zmian bo telewizor jak "wyczuje" źródło sygnału z konsoli to przechodzi w tryb "GRA".
Co nie zmienia faktu, że Horizon wygląda ładnie nawet na moim bieda PS4.

Odnośnik do komentarza
13 minutes ago, balon said:

Sora za offtop ale wydawało mi się, że ostrość przy natywnym 4k to ok 40-50, natomiast przy 1080p ok 20. Hmmm muszę spróbować z tym 0 ale też wydaje mi się, żę będzie trochę rozmazane. 

zadne rozmazane...kwestia przyzwyczajenia wzroku. Na logike to po co sztucznie dawac wieksza ostrosc jak juz samo 4 k to od chooya pikseli  i obraz zyleta w przypadku tej gry;) obraz bez dodatkowej ostrosci jest bardziej "plastyczny", pozbawiony tych wszystkich zabkow. Moze nie od razu na zero ale na jakies 10-20 (u sb na ks chyba mam 10) ;)  A Horizon kozak..dawac dwojeczke 

 

Edytowane przez Szymek_PL_
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Faka napisał:

Combat ujowy XD, co za bzdury czytam.

 

A czy napisałem, że jest chuyowy? Napisałem, że mam obawy, iż będzie chuyowy przez to, że trzeba mocno polegać na łuku, a nie przepadam za tym.

 

fani gier Sony, boże.

Edytowane przez Figaro
Odnośnik do komentarza

Bo piedolisz głupoty i farmazonisz. Akurat combat w tej grze jest najmocniejszą stroną jaka gra może zaoferować walki z robotami, które musisz szukać czułe punkty i je zabijać, które notabene są dynamiczne i trudne zarazem (walki z ludźmi nie liczę, bo to dziadostwo).

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość _Be_
13 minut temu, XM. napisał:

Muszę chyba zacząć od nowa bo nie ogarniam nic po 2 latach hehe. Nie wiem czy to w patchu  doszło, ale można spoko sobie kustomizowac hud jak w gowie  - nic nie wyswietla poki nie ma walki/nie maźne touchpada.

 

Było już dawno. 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Czy mogę zacząć the Frozen Wilds bez ryzyka spoilerów w podstawce? Obecny quest w podstawce to ten w którym muszę

 

Spoiler

zniszczyć komunikację między Eclipse w Sunfall.

 

Edytowane przez Paolo de Vesir
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...