Skocz do zawartości

Final Fantasy VII Remake


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Remake trylogii oderwałby mnie od rzeczywistości na długie miesiące.

 

Wiadomo na kiedy planowane jest wydanie tej Siódemki?

Najbardziej optymistyczny termin to koniec 2017 IMO, ale biorąc pod uwagę fakt, że SE nie może sobie pozwolić na zepsucie tego, podejrzewam, że przedłużą developing do 2018.

 

2016 - FF XV

2017 - KH3

2018 - FF VII

 

tak to widze

Edytowane przez Dahaka
Odnośnik do komentarza

Możliwe, choć moim zdaniem ekipa się wyrobi na koniec 2017. Zresztą na 100% zaczęły się też prace nad FF XVI i pewnie z tym projektem będą celowali w koniec 2018/początek 2019 Ogólnie widać jak Square bardzo czeka na odcięcie się kompletne od trylogii i fabuły Nova Crystalis. Ta generacja to dla nich nowe rozdanie.

Odnośnik do komentarza

Tabata jasno powiedział w ostatnim ATR, nie będzie kontynuacji historii i nie ma planów na XV-II  (Za to Ito coś musi robić i stawiam na XVI). Plany Nomury sprzed dekady nieaktualne. Nie będzie trylogii.  Assety zresztą się nie zmarnują. Prawdopodobnie każdy FF będzie korzystał z puli zrobionych do XV (co też skróci czas developingu)

Odnośnik do komentarza

2016 dla XV to 100% (pewnie jesień).

2017 dla remaku i KH3 lub Nier

2018 Nier lub KH3

 

 

Ogólnie trzeba mocno wierzyć w sukces XV, bo jak gra się nie sprzea lub okaże średniakiem to square będzie mieć problem (mam jednak nadzieję, że dodadzą może jakiś kodzik na demo VII - demo wypuszczą później :P Wtedy by tego sprzedali miliony xD)

Edytowane przez Starh
Odnośnik do komentarza

Nie bedzie juz farmienie ghostow na Gelnice tylko bedziesz kopal Bitcoiny aby je wymienic na USD i potem kupowac Power Source'y :D


Albo podczas walki z Weaponem, jak sie wypstrykasz z phoenix downow, wyskoczy okienko "buy phoenix down for 0,99$? You will receive 2x phoenix down when buying during battle! Promotion doesnt apply after winning encounter"

Odnośnik do komentarza

Mam nadzieje, że mapa świata będzie zachowana, najlepiej w takiej formie jak w XV

Już sobie wyobrażam jak stoimy sobie na mapie świata, po lewej stronie gigantyczny Midgar, a po prawej maszerujący w jego stronę Diamond Weapon :fsg: Patrząc na summony w XV wierzę, że uda im się to zrealizować to z wielkim rozmachem i nie w formie cutscenki :fsg:

W tej grze tyle kultowych i genialnych sekwencji jest.

Segment z Don Corneo czuje, że ostry pokład beki będzie. Ucieczka z Midgar, lot rakietą, akcje z pędzącym pociągiem w stronę Corel, obrona Fort Condor, nalot na Midgar, flashbacki z Sephirothem, psychodeliczne sekwencja z głowie Clouda, szarża Sapphire Weapona na Midgar i Sister Ray, parada w Junon, Utlima Weapon rozpieprzający Middle, ucieczka z Midgar, śmierć Aeris.



Jezus maria co to się będzie działo :fsg: Oby SE władowało w to mnóstwo pieniędzy, bo to bankowo będzie najlepiej sprzedający się FF w historii, a nie oszukujmy, budżet odegrał naprawdę wielką rolę w zrobieniu z FF VII gry tak kultowej i popularnej.

 

Edytowane przez Dahaka
Odnośnik do komentarza

Mam nadzieje, że mapa świata będzie zachowana, najlepiej w takiej formie jak w XV

 

Już sobie wyobrażam jak stoimy sobie na mapie świata, po lewej stronie gigantyczny Midgar, a po prawej maszerujący w jego stronę Diamond Weapon :fsg: Patrząc na summony w XV wierzę, że uda im się to zrealizować to z wielkim rozmachem i nie w formie cutscenki :fsg:

 

W tej grze tyle kultowych i genialnych sekwencji jest:

 CAŁE FF7 !!!

 

 

Jezus maria co to się będzie działo :fsg: Oby SE władowało w to mnóstwo pieniędzy, bo to bankowo będzie najlepiej sprzedający się FF w historii, a nie oszukujmy, budżet odegrał naprawdę wielką rolę w zrobieniu z FF VII gry tak kultowej i popularnej.

 

 

 

fixed spoiler dahaka bo miales bledy w swoim poscie

 

 

 

Ta gra ma tak OGROMNY potencjal na przeniesienie do next genowej oprawy, ze ogromnie latwo bedzie to spi erdolic niestety no ale czekamy, modlimy sie...

Edytowane przez M.Bizon24
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja się tylko modlę, żeby nie zrobili np z takiej ucieczki z Midgar po prostu jednego wielkiego filmiku CGI. Jak za czasów PSX każde FMV było na miarę złota i się tylko czekało na kolejne, tak tutaj chce tego jak najmniej. Tak samo wszystkie mini-gierki i specyficzne momenty w gameplayu jak np wbita w środek parady muszą zostać. Tak się boimy o system walki, a to w sumie jest drobnostka w porównaniu do tego, jak bardzo mogą spłycić gameplay poza nią.

Czy są w stanie to przełożyć? Myślę, że tak, tylko że będzie to albo baaardzo czasochłonne, albo baaaardzo drogie. Dlatego mam nadzieje, że nie będą żydzić pieniędzy.

Odnośnik do komentarza

Bardzo drogie na pewno, czasochłonne mniej, bo mają już tyle rzeczy zrobionych (w zasadzie wszystko to co się robi w pre-produkcji), że została "tylko" strona produkcyjna (choć bez kilku zmian się nie obędzie, stwiam, że Vincent np nie będzie dodatkową postacią, tylko w normalnym teamie i dołączy w "fabule", a nie jako postać, którą można przegapić, to samo Yuffie)

Mam dziwne wrażenie, że Sephiroth zostanie rozbudowany (dodatkowy kontent z nim, miejsce w fabule jest), chciałbym aby zmienili też postać Barreta trochę.
Ta gra to przykład tytułu, w którym chyba wolałbym podzielenie na mniejsze regiony(Midgar jako oddzielna mapa, obydwa wybrzeża itp).

Odnośnik do komentarza

Był, ale chyba tylko dlatego, że przy VII nie starczyło na to czasu. Zack tylko gdzieś tam majaczy w tle zawsze, poznajemy jego rodziców, potem opcjonalnie można W Nibelheim kawałek jego historii odkryć etc, ale to w tak słabo się klei w sume. Nie chce, żeby wrzucali do gry całe Crisis Core, ale po prostu jakoś lepiej nakreślili jego postać, tak żeby to się solidnie i klarownie prezentowało.

Odnośnik do komentarza

Po ograniu Crisis Core dla mnie temat Zacka jest zupelnie wyczerpany, nawet na sile troche przekomplikowany i jego ilosc w oryginalnym FF7 uwazam za zupelnie wystarczajaca. Sa jego rodzice, potem jego rola sie klaruje gdy wyciagamy Clouda z lifestreamu, poznajemy ich wspolna historie i osobiscie nie widze sensu aby wciskac wiecej Zacka bo raz, ze jego fizycznie w grze nie ma a dwa ze Crisis Core to az za nadto informacji o jego zyciu.


Tak sie zastanawiam czy nie zrobia remaku dluzszego o gameplay w postaci epilogu po Craterze i stworzenia grywalnej wersji Advent Children ?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...