Skocz do zawartości

Final Fantasy VII Remake


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

No i poszlo sie je*** moje marzenie o calkowicie niezmienionym FF7 w oprawie Advent Children T_T.

Oczekiwalem 100% tej samej fabuly i turowych walk...

Znajac ich zrobia z tego splycona z fajerwerkami wersje a nawet mozliwe ze wydadza to w czesciach...

Oryginalny FF7 byl na 3CD to zrobmy 3 czesci... Pewnie juz o tym mysleli... Mam nadzieje ze nam tego nie zrobia...

I tak lykne ten remake jak pelikan zbyt duzy sentyment

Edytowane przez zettastrongerleo
Odnośnik do komentarza

Ludzie to mają dziwne fantazje. Serio myśleliście, że wezmą FF VII, dowalą next geną oprawę i voila? To było oczywiste, że zmienią system walki.
I w sumie dobrze, bo ten z 7 jest whui niezbalansowany. Nie aż tak, jak w 8, ale jest.

Dla mnie ważne jest to, żeby zostały materie, limity i summony. Materii na pewno nie wywalą, bo to przecież część uniwersum i materie odgrywają ważną rolę w fabule. Jeśli pójdą w system jak w FF XV, to limity pewnie zamienią się w skille. Summony też na bank powrócą.

Osobiście też wolałbym jakiś turowy system walki, gdzie sterujemy wszystkimi postaciami, ale jak dadzą typowy akcyjniak to płakać nie będę. Grunt, żeby był rozbudowany i miał sporo opcji customizacji. FF XIII ma fajny system ale co z tego, skoro rozwój postaci to guwno obesrane które ciągnie system w dół przez co mamy zero taktycznego podejścia do walk?

Odnośnik do komentarza

materie pewnie zostawia ale na bank cos czuje ze wywala turowa walke na rzecz realtime albo jakiejs wariacji tego co w FFXIII :( :( :(

 

nie grałem w ff13, ale szczerze powiedziawszy słyszałem o nim różne opinie; w tym odnoszące się pozytywnie (brak konieczności grindowania dla osób dysponujących lepszą taktyką) + przeciwnicy którzy potrafią spuścić nam łomot jeśli ich nie docenimy itp. 

 

edit:

imo ważniejszy będzie system materii i rozwoju postaci/ summonów

Edytowane przez nobodylikeyou
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...