Skocz do zawartości

Ghost Recon: Wildlands


SG1-ZIELU

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Ja wymieniłem na horizona.

W gr.w gra się fajnie nawet samemu, ale we dwóch gra pokazuje pazur. Natomiast graliśmy we 4 i robi się chaos. Tak więc łykaj za fajną cenę bo warto oblookać,szczególnie jak lubisz kustomizację broni.

Jedna rzecz:powtarzalność zabija ten tytuł gdzieś tak od połowy hm "fabuły ".

Odnośnik do komentarza

Właśnie kupując Horizon (długo czekałem na jakąś okazję do wyrwania używki) w ręce wpadł mi GR:W i grając po becie jako, że miałem mieszane uczucia ostatecznie nie kupiłem :)
Ale może kiedyś, jak stanieje to po nią sięgnę, bo w pojedynkę się wcale źle nie grało ;) Co za czasy, że człowiek ogrywa gry średnio od kilku miesięcy do roku po premierze :(

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

wiem że po dwóch tygodniach ale... wyścigów tyle tam co nic. w fabule są może raptem 2. kilkanaście misji, całkiem dobrych nawet choć wiadomo że nic odkrywczego. sporo zbieractwa i pobocznych questów, jak to ubi. gry jest na dobrych kilka godzin, koło 10 powinno być. plus taki że gramy z innej perspektywy, jak gdyby po drugiej stronie barykady. rozjeżdżanie ludzi monster truckiem na nitro też daje jakąś przyjemność. jak nie masz parcia to poczekaj na jakieś promo. 

 

poza tym, 30ego maja wychodzi kolejny dodatek. szczegóły w linku poniżej:

http://www.xboxachievements.com/news/news-27007-Ghost-Recon--Wildlands--Second-Expansion---Fallen-Ghosts---Coming-Later-This-Month.html

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Porównują najwyżej do MGSV, które było inne niż reszta MGSów, więc nie masz się czego obawiać.

I tak - jest to podobne do Far Cry, to kolejny UBIszajsbox z wielgachną mapą ob.sraną milionem powtarzalnych aktywności i nic nie wnoszących znajdziek.

Co prawda bez partnerów do co-op'a to straszny kupsztal, ale skoro dla Ciebie FC4 to "mega gra"... jest szansa, że będziesz się świetnie bawił nawet sam :)

Odnośnik do komentarza

Mam przegrane w Wildlandsy 61 godzin, a około 2/3 gierki przede mną. Gram i w coopie i solo...ostatnio większość jednak solo. Pogram z 5 dni i na 2-3 dni odpuszczam. Grając sam absolutnie się nie nudzę. Lubię serię Far Cry z cudowną trójką na czele, ten Ghost Recon też mi bardzo podpasował. Piękne krajobrazy - za to Ubi w tej grze ma 10/10. Misje wiadomo powtarzalne są, ale ja na temat tej pozycji marnego słowa nie powiem.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Pytanko do was, czy ktoś jeszcze gra w tego raka? ;)

Obecnie chyba sobie pozwolę na zakup gierki, bo 150 zł za wersję Deluxe brzmi nawet przystępnie i chciałbym ew. z kimś popykać, a że mam możliwość to chciałbym zapytać czy lepiej brać na PS4 czy XONE - zależnie gdzie będzie większa ekipa :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...